Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

16 gru 2009, 13:17

Hej kobietki!


Wpadam szybciutko tylko sie przywitac, zobaczylam wiadomosci na PW wiec postanowilam szybciutko napisac tutaj na forum. Niestety mecza mnie bole sciegien tych w miednicy, mam tez problemy z nerwami takze w okolicach miednicy i dlatego strasznie trudno jest mi usiedziec wiec do komputera podchodze praktycznie raz na kilka tygodni. Strasznie to nudne lezenie, ale tak mi najlepiej, najmniejsze czuje wtedy bole, wiec pozostaje mi czytanie ksiazek i tv. Moja tesciowka pomaga mi teraz przy Julci, podaje mi jedzonko hhehehe ale nie jest latwo i tak - wiadomo jak to tesciowki lubia sobie pogadac i powkurzac swoje synowe :ico_oczko: Moje dolegliwosci na szczescie nie maja wplywu na dzidzie w brzuszku, czasem proboja wywowac wczesniej porod lub przeprowadzac cesarke na koncowce ale zobaczymy moze wytrzymam przy tabletkach. Moja fyzjoterpautka niezle sie gimnastykuje niestety narazie bez wiekszej poprawy. Mimo wszystko mam chyba jakies hormony szczescia w moim ciele, juz sie przyzwyczailam do boli w ten sposob ze je akceptuje, no i latwiej bedzie mi zniesc bole przy porodzie bo mam bole porownywalne do tych przy skurczach, no i ogolnie nie mialam depresyjnych mysli juz od wielu tygodni, ale zastanawiam sie czy to nie hormony hihihi :-D
Pozdrawiam Was kobietki serdecznie i bardzo chcialabym z Wami uczestniczyc po porodzie - moja dysfukcja jest aktualna tylkow ciazy wrrr, moze poprosze A. zeby powklejal jakies swiezsze fotki po swietach. Narazie nie moge obiecac ze sie bede pojawiac z byt czesto, bo wiekszosc dni i nocy bardoz mnie boli ale sa dni kiedy jest mi troche latwiej, to postaram sie wpasc troche do Was - do ludzi ;D;D;D;D

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

16 gru 2009, 14:35

MamciaKochana, super ze zagladnelas do nas.
mam nadzieje ze bol złagodnieje i nie bedziesz musiala tak lezec..
dobrze ze ma ci kto pomóc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

MMarta81 poradzilabys sobie z siuraczkiem--to nie taki straszny narząd :ico_oczko: wiadomo ze dziewczynka prostsza w obsludze hihi

Wisnia no pokaz sie w nowej fryzurce jak tak slicznie wygladasz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

16 gru 2009, 14:47

My po spacerku mroźno ale dość przyjemnie tak sobie pospacerować ważne że Julcia zadowolona :-D
MamciaKochana, :ico_sorki: Dziękujemy za odwiedzinki i trzymamy kciuki żeby te bóle przeszły choć troszkę a najlepiej całkiem
Wiśnia czekamy na zdjęcia w nowej fryzurce tez chcemy troszkę popodziwiać :-D

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

16 gru 2009, 14:58

u nas teraz przestało sypac ale takie wielkie płatki z nieba leciały.
i mrozik -5 jest

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

16 gru 2009, 15:14

witajcie :-)

Gozdzik gratulacje :-) ! Nie ma to jak parka :-D jednak chlopcy i dziewczynki roznia sie i fajnie miec i syna i corke :-)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

16 gru 2009, 15:27

:-D pomału sie przyzwyczajam ze pod serduszkiem rośnie synek
Moja mama jest w siódmym niebie bo marzyła o synie ale urodziła dwie dziewczyny potem moja siostra ale i ona ma same córy następnie Ja najpierw Jula i ....... zaskoczenie hihi a miała byc Weroniczka

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

16 gru 2009, 16:00

mamcia, super, że wpadłaś. Wiesz, że się o ciebie martwiłyśmy, prawda? by te bóle jdnak zelżały na tyle, byś mogła choć raz na jakiś czas do naj zajrzeć. Pozdrawiam!!!

A my jutro na USG, a 23.12. jeszcze sobie z M. robimy prezent i idziemy na USG 3D!!! Zobaczymy lepiej naszą dzidzię. Trzymam teraz kciukaski, żeby pokazała coś więcej niż plecki i pupkę :-D

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

16 gru 2009, 16:49

no my wrocilismy z miasta.
obdebralam paczke z pracy w zeszlym roku byla lepsza ale coz lepsze to niz nic i jeszcze maja byc talony do apteki

zdjecie fryzury wstawie jutro no i zdjecie naszej 1 choinki.

MamciaKochana, dobrze ze napisalas do nas bo martwilysmy sie o Ciebie

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

16 gru 2009, 18:12

moja mamusia jest kochana! kupiła mi kremiki do smarowania przeciwko rozstępom (bo mi się poprzedni skończył), dwa pajacyki i dwa bialutkie kaftaniki dla madziulki :-) Kochana!!! :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

16 gru 2009, 18:46

:-D mama to skarb
pochwal sie pajacykami

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość