Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

05 lut 2011, 16:59

Nika24347, zapytaj, moja ginak też za każdym razem mnie bada. Sprawdza szyjkę.

Ja wróciłąm z zakupów i gotuję już brokułą na sałatkę, zobaczymy co z niej wyjdzie :-D Kupiłąm sobie staniczek wkońcu :ico_brawa_01: W atlanticu trafiłam jeszcze na fajne wyprzedaże :-)

Mój Filipek po powrocie zasnął na dywaniku w pokoju :ico_haha_01:

wiola85, u nas też strasznie wieje :ico_szoking: Filipka mocno trzymałam żeby mi go nie zwiało :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

05 lut 2011, 17:12

Bylismy dzis na podworku pogoda nawet nawet ale strasznie wieje, najsmieszniejsze jest to ze wczoraj był snieg, a dzis rano go juz nie było :-D
U mnie dokładnie tak samo, wczoraj śnieg dziś już go nie ma i wiatr bardzo silny. Dla mnie to może być już wiosna bo słońca trochę mi brak.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

05 lut 2011, 17:21

Ja wróciłąm z zakupów i gotuję już brokułą na sałatkę, zobaczymy co z niej wyjdzie :-D
to moze podasz nam przepis bo bardzo lubie brokułki :-D
U mnie dokładnie tak samo, wczoraj śnieg dziś już go nie ma i wiatr bardzo silny. Dla mnie to może być już wiosna bo słońca trochę mi brak.
oj nie masz pojecia jak ja marze o wiosnie, juz mam dosyc zimna :ico_oczko:
Jakos musimy sie trzymac byle do wiosny :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

05 lut 2011, 17:41

cześć :-D

dzisiaj przyjechała do nas koleżanka z chłopakiem i wczoraj o 22:00 robiłam jeszcze ciacho-krówkę :ico_oczko: ale już się zmyli, bo byli od rana. U nas też okropnie wieje, mam wrażenie, że okna mi powyrywa :ico_szoking:
Mój lekarz bardzo mnie uczula na wszystko, mówi, że jakbym miała jakieś plamienia, brzuch by stwardniał, czy mały nie ruszał się przez 5h, to mam od razu do niego dzwonić. Może to z tego względu, że długo się staraliśmy, jestem po operacji i przy moim schorzeniu większość kobiet ma problemy z donoszeniem ciąży :ico_noniewiem:

Murchinson dostałam wyciąg z żurawiny-Prouro, jakiś mocno skoncentrowany, bo wystarczy jedna kapsułka dziennie, ale gin kazał brać 2.

Motylku podaj przepis na sałatkę :-D

Nika to dziwne trochę, że tyle czasu lekarz Cię nie badał, mój bada mnie na każdej wizycie.

Zoola ja byłam raz tylko w teatrze ze szkolną wycieczką :ico_haha_01: u nas nie ma teatru, są ledwo 3 kina, z czego tylko jedno sensowne :ico_oczko:

Aniu dobrze, że Hania już lepiej się czuje :ico_sorki:

Koleżanka przywiozła mi podkłady poporodowe, gacie siateczkowe i lewatywę :ico_haha_01: jej współlokatorka kupiła sobie, ale w szpitalu wszystko jej dali, więc już nie potrzebowała i mi sprezentowała :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

05 lut 2011, 18:48

Ech Dziewczyny piszecie w takim tempie że jak wchodzę to jestem totalnie nie w temacie xD
A mi się strasznie pogoda u mnie podoba, może wieje ale jest ciepło i przyjemnie :) pół dnia przespałam :ico_wstydzioch: ale potem poszłam pospacerować, szkoda tylko że sama :/

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

05 lut 2011, 19:21

wiola85, markotka, proszę bardzo :-D
Składniki:

1 brokuł
1 opakowanie sera feta
20 dag szynki
1 puszka kukurydzy
1 zielony ogórek

Sos
1 łyżka majonezu
3 łyżki jogurtu naturalnego
2 ząbki czosnku
łyżeczka ziół do sałątek

Brokuł podzielić na różyczki, wrzucić do osolonego wrzątku, gotować aż zmięknie, ale nie za długo bo różyczki będą się rozpadać. Wyjąć, przełozyć do miski, ostudzić. Fetę, ogórka i szynkę pokroić w kostkę, dorzucić do brokuła, dodać kukurydzę.

Z podanych składników przygotować sos, zalać nim sałatkę i delikatnie wymieszać.

Sałątka wyszła super! Mi bardzo smakuje. Zaraz wychodzimy do znajomych to zobaczymy jak innym posmakuje.

Awatar użytkownika
Nika24347
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 21 wrz 2010, 12:48

05 lut 2011, 20:57

Może to z tego względu, że długo się staraliśmy, jestem po operacji i przy moim schorzeniu większość kobiet ma problemy z donoszeniem ciąży
My tez staralismy sie dosc dlugo o czym moj gin doskonale wie dlatego sie dziwie ze przestal mnie badac.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

05 lut 2011, 21:46

markotka, widac lekarz dba o ciebie no i dobrze nalezy ci sie.
A powiedz chodzisz prywatnie bo chyba tak wiec tym bardziej jak placisz to wymagasz :-)

Mariola_Larose, troszeczke szybko piszemy, ale jest nas tu duzo :-)

Nika24347, musisz kochana powaznie pogadc z lekarzem, nie moze cie przeciez olewac :ico_zly:

Motylek22, bedzie pyszna, tylko ze ja nie lubie sera feta :ico_szoking: ale moge zrobic bez niego :ico_haha_01:
Znam troszke podobna tylko daje brokuły, jajko na twardo pokrojone i szynke, oraz polewam takim sosem, tez pychotka :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

05 lut 2011, 22:35

Motylek, Wiola ja też spisałam sobie przepisy na kolejne sałatki.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

05 lut 2011, 23:03

hej

Ale spisalyście się, niestety nie wiem co której odpisać :ico_oczko: :ico_olaboga:

sobota zleciala szybko, niedawno wyszli znajomi, z trojeczką dzieci wiec bylo wesoło :-)

Ja trochę przesadziłam dziś z chodzeniem.....po domu :ico_szoking:(nigdzie poza nie wychodziłam , bo mnie strasznie nogi bolą i mi kostki spuchły i trochę brzusio pobolewa.

Jesli chodzi o wizyty położnych przed porodem to pierwsze slyszę.

Co do nacinania, to mnie początkowo nie mieli, bo na usg wyszło, ze mała ma ok. 3200 (tak sie umówilam z położna) więc spoko, ale mala okazała sie większa (3610) , nie dość, że mnie nacięli to jeszcze popekałam, ale ani jednego, ani drugiego nie czułam :ico_sorki:, z gojeniem nie było tak źle, w miarę sprawnie to poszło.
Ale potem miałam blokadę psychiczną, jeśli chodzi o seks, mąż, biedak musiał czekać, az 3 miesiące, bo się bałam, ale warto było :ico_oczko: ,seks potem był super, w ogóle inny niż przed-lepszy :-D , tez takie odczucia miałyście?

A to urządzenie do masazu krocza to mogłybyście linka jakiegoś podać :ico_sorki: , nie słyszałam o czymś takim :ico_sorki:

Sikać chodzę średnio co 1 h w dzień, w nocy nawet nie wstaję, problemów z nietrzymaniem na szczęście nie mam :ico_sorki: , ale słyszałam,o tej ciążowej przypadłości

zmykam, bo mam fajne ksiązki, chcę jeszcze poczytać, już kończę 2 z serii 3 :-)

Miłego wieczoru i spokojnej nocki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość