Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

26 paź 2007, 11:08

Ja dziś nie miałam siły się z wyra zwlec i witam was dopiero o tej godzinie :ico_oczko: o 6:00 nakrzyczałam na Dawida to sie ze mnie śmiał że skoro całą noc nie spałam to chyba kładłam się lewą nogą :ico_zly: faceci to dupki ,ale za to obiecał mi ze pojedzie do marketu i kupi mi tą karuzelkę z projektorem dla małego :-D

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

26 paź 2007, 11:19

Witam> ja tez dopiero niedawno zwlekłam sie zluzeczka, aco tam trzeba wykorzystac czas, bo niedlugo bedzietrzeba byc nan stop na strazy
Mambii, doskonale cie rozumie bo ja mieszkam z tesciową na codzien i ciagle powtarza , ze ona sie do niczego nie wtraca
Na poczatku jak gotowalam , to mi ciagle powtarzala ze ona to robi inaczej. w koncu sie wcieklam i piowiedziałam, ze mnie mama tak nauczyła i spokój jest
teciowa napewno chce pomoc zrozumiałe, maz ma ciut racji , a Ty powinnas spokojnie jej powiedziec, ze bardzo chcesz sie nauczyc samodzielnosci przy coreczce, i porosisz ja o pomoc jak nie bedziesz dawala sobie rady :-) :-) :-) . heh skoro jest dobrym czlowiekiem to powinna zrozumiec, bo niestety moja nie bardzo rozumie, ale ona jest uparta i wszystko wiedzaca najlepiej

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

26 paź 2007, 12:48

barbara123 pisze:Na poczatku jak gotowalam , to mi ciagle powtarzala ze ona to robi inaczej.
dlatego ja zawsze jak mam gości na obiedzie to staram się jakieś wynalazki gotować, co one nie znają, żeby nie mogły porównać :-D

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

26 paź 2007, 13:41

mambii kochana wytrzymaj jakoś, po co Ci taka pomoc skoro musisz przez nią płakać. Ty jesteś mamą Juleczki i to tobie instynkt podpowiada dobrze co robic z malutką. Ściskam Cię mocno :ico_pocieszyciel: a co do kąpieli że wykąpałaś Julcię sama to :ico_brawa_01:
Jak mnie teściowa odwiedziła po porodzie to siedziała ze mną 4 godziny, patrzyła czy ja aby dobrze Zuzie przystawiam co piersi, czy ta pieluszka nie jest za ciasno zapięta, normalnie spociłam się przez tą wizytę i poprosiłam męża żeby jej nie przywoził, bo to mnie za dużo nerwów kosztuje, a jak się mama denerwuje to i dziecko to wyczuwa. Jakoś sobie poradziłam sama i sami razem kąpaliśmy.

marzenuś herbatka z miodem i cytryną i kołderka.

U mnie bez zmian, Malutka kopie że aż miło :ico_oczko:
Dzisiaj byłam Zuzi kupić butki na zimę, bo gdyby sie coś wydarzyło to bez butów by została, kupiłyśmy też piekną czapkę i szalik i Zuzia wybrała dla siostry czapeczkę z szalikiem na zimę.
Nic tak mi nie poprawia nastroju jak kupowanie rzeczy dla moich coreczek :ico_oczko: :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

26 paź 2007, 14:03

ania25, ja mam jednego i to jeszcze w brzuszku i też największa radość jak mogę mu coś kupić.

Ja nie mam problemu z teściową. Mieszka ulicę dalej od nas ale jak jak do neij nie zajdę to ona do nas wcale. Ją to nic nie interesuje aż czasem mam mały żal że nic ją nie obchodzi ale z drugiej strony wolę tak niż miałaby mi się do wszystkiego wtrącać. Moja mama mieszka w Gdańsku i też rzadko sobie o mnie przypomina więc jestem zdana na siebie i męża :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

26 paź 2007, 14:35

Mi też największą radość sprawia kupowanie różnych rzeczy dla moich maluchów i już się nie mogę doczekać kiedy pojedziemy po tą karuzelę z projektorem :-D

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

26 paź 2007, 14:38

Evik.kp pisze:Ja nie mam problemu z teściową. Mieszka ulicę dalej od nas ale jak jak do neij nie zajdę to ona do nas wcale.

evik i tak jest naprawdę lepiej, bo Ty sama będziesz dumna i szczęśliwa jak wykąpiesz, czy przewiniesz dziecko, a wyjechać na pierwszy spacer nowiutkim wózkiem to dopiero radość.
Ja mam mamę, ktora jest gotowa do pomocy, ale mamy uzgodnione że to ja jej powiem kiedy będę jej potrzebować, czasami miło zostać z maleństwem i się nim bawić i cieszyć samemu z meżem oczywiście, a czasami miło posiedzieć przy herbatce z mamą i pogawędzić, same wyczujemy czego nam potrzeba.

ika jak będziesz już miała tą karuzelkę to pokaż nam bardzo Cie proszę. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

26 paź 2007, 14:45

ania25 pisze:ika jak będziesz już miała tą karuzelkę to pokaż nam bardzo Cie proszę. :ico_oczko:
To na pewno i mam nadzieję że jeszcze ją dostaniemy bo promocja jest od dziś a my mamy jechać po nią jutro i tylko zaciskam kciuki aby jeszcze była :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

26 paź 2007, 14:52

:-) :-) Aniu Taka pomoc nie narzucona jest wspaniała- moja mama tez tak :-) pomagała przy maluchach mojej siostry- he ja o nich tak pisze, a to teraz juz dorosli panowie, którzy w tym roku zalożyli swoje rodzinki :-) :-) :-) :-)
Kupowanie dla naszych pocieszek, jest naprawde bardzo przyjemne

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

26 paź 2007, 15:14

Agnieś jest w szpitalu, bo wyniki jej się pogarszają Czuje się jednak dobrze i ma nadzieję trochę odpocząć od swoich chłopaków :ico_haha_02: Macie od niej pozdrowienia.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość