asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

07 kwie 2009, 12:29

ejustysia jesli u Ws trzeba ubranek dla dzidzi to Ty stanowczo masz za mało bo przecież nie bedziesz tam prała w rękach a takie maleństwa lubią się zasikiwać podczas przebierania albo robić kupke jak Ty akurat nowy kaftanik zakładasz. Co siusiu to i kopka więc pieluch też może być za mało.
Nie wiesz po ilu dniach wyjdziesz do domu więc ja na Twoim miejscu spakowałabym więcej rzeczy.
Ja wyszłam po 3 dobach a Adka chyba po 4 .

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

07 kwie 2009, 14:08

asika82, dzięki, dzwoniłam właśnie do szpitala i co sie uśmiałam, baba mi mówi, żebym 5 pieluch wzięla a ja jej na to, że chyba 5 to na godzine starczy a ona, że jak ja sie lepiej znam to poco dzwonie, ubranek kazała 2-3 komplety, raczyłam jej wspomnieć, że tocc i będe dłużej a ona, że rodzina chyba bedzie przyjeżdzać to mi przywiezie . Baba wstrętna, a mój mąż to taki kumaty, że mi [przywiezie ubranka na rozmiar 70 albo lepiej, w sumie nic sie nie dowiedziałam, ale sie tylko zdenerwowałam i dalej nic nie wiem, no ale co pieluch wezme tylko tych 25 bo nie bede całej paczki 100 sztuk wieść jak coś to im powiem, że one kazały wziąć 5 :-D kompletów najwyżej dołoże wezme 6 jak coś to też im powiem, że one kazały 2 :-D

mam zdjęcie brzusia zaraz wrzuce, uwaga!!!! Zdjęcie drastyczne - schudłam choć jem 2 razywięcej :), ale słyszałam, że przed porodem sie chudnie :-D

[ Dodano: 2009-04-07, 14:23 ]
Obrazek

zdjęcie z przed 10minut

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

07 kwie 2009, 14:45

Dora nie wiem o co chodzi z tym profilem.Może przez przypadek nacisnęłaś gdzieś ignoruj :ico_noniewiem:
adka może i jest flak zamiast brzucha ale jaki skarb z niego wyskoczył :ico_oczko:
co do wątku to myślę że jednak fajnie by było gdybyśmy dalej pisały na tym a jak któraś będzie chciała może też pisać na wątku który podała misiunia
asika82, mój brzuch od zawsze był jakoś nisko więc teraz nie wiem.Ale zauważyłam że zgaga minęła a siku znowu latam co 5 minut
ejustysia, brzuszek super no i malutki.A na początku to twój był największy
ja zrobiłam obiadek i zaraz idę się położyć.Chyba jakieś wiosenne przesilenie mnie złapało bo co chwilę bym spała

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

07 kwie 2009, 15:11

http://bi.gazeta.pl/im/1/4529/z4529511X.jpg


:ico_olaboga: :ico_olaboga: troche grubasek co?Agnieszka, no ja wiem, że miałam największy a teraz jak mi opadł to tak sie rozpłaszczył, może też dlatego, że mały leży główką do góry to inaczej to wygląda :) nie wiem, ale nic nie rośnie już tylko sie spłaszczył :-D

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

07 kwie 2009, 16:45

hej mamusie

ejustysia, z ubrankami to jest tak przynajmniej w tym okropnym szpitalu :ico_zly: co ja bylam ze potrzeba tyle ile dob bedziesz plus ze 2 kompl na wszeliki wypadek,
po cc dostalam dziecko odrazu :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: , tzn ja chcilam tylko zobaczyc a oni dali mi na stale , dobrze ze byl adam i moja mama bo bym nie wiedziala co robic tym bardziej ze glowy nie mozna podnosic przez 12 godzin, jak adam jechal do domu to poprosil zeby zabrali Lenke, o 6 rano nastepnego dnia czyli 12 i pol godziny po cc przyszla piz... zaczela mnie "myc" polala mi krocze czym :ico_zly: wyjela cewnik i kazala isc na sale ogolna, przyprowadzila mi Lenke i juz od tej pory sama na siebie bylam zdana,
Lenka byla jescze w ich ubrankach, o 8 rano kazdego dnia przychodzily pielegniarki myly dziecko i oddawaly ci , a ty musiala sama ubrac i tak codziennie, wiec ja zluzylam 4 kompety :-D a jesli chodzi o pieliszki to ja zluzylam bardzo malo , ok 20 mi poszlo (pol paczki) , a i jescze musialm miec swoje chusteczki mokre, podklady i podpaski,

[ Dodano: 2009-04-07, 16:47 ]
Agnieszka narazie bedziemy i na tym watku i na tym co Misiunia zrobila a jak juz wszytkie bedziemy mialy dzidziusie to oficjanie zrobimy imprezke na nowym :-D :-D to chyba dobry pomysl :-D

[ Dodano: 2009-04-07, 18:07 ]
Asika u was tez niedlugo impra sie szykuje :-D :ico_brawa_01: roczek Antosia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

07 kwie 2009, 18:36

ejustysia śliczny brzusio rzeczywiście mniejszy ;) ale to nie dziwne jak Ty ciągle w ruchu :-D

Agnieszka Twój też super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

07 kwie 2009, 20:12

adka, dzięki, ja bardzo chce aby mi dzidzie dali od razu, ale rozmawiałam z kolezanką dziś co w grudniu miała u mnie cc to jej wszystko mówili, jak karmić, jak trzymać, jak myć , jak przewijać, ubierać, ona musiała to sama robić, ale pielegniarki były przy niej i mówiły, więc faktycznie tobie nie zazdroszcze.

a więc pieluch powinno mi straczyć i ubranek też czyli nic już nie biore dodatkowego.

a mnie u mnie od 2 godzin tragedia - drastyczna zmiana nastroju, płacze i wszystko mnie denerwuje, kurz na meblach, że psy mi sie na trawniku załatwiają a ja wczoraj cały ładnie zagrabiłam i nową trawe zasiałam, nawet łóżeczko rozebrałam bo sobie wmawiam, że pościel już zakurzona, nie wiem co mi jest, znowu te hormony, rycze i rycze jeszcze na dłoni jakieś krostki mi wyszły, a już tak fajnie było

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

07 kwie 2009, 20:56

ejustysia, no ale chudzinka z tego dziecka :ico_haha_01: :ico_haha_01: widzę że hormony szaleją
adka, kurcze jak tak piszesz to wynika z tego że nieciekawie było w tym
szpitalu
Agnieszka Twój też super :ico_brawa_01:
:ico_sorki:

[ Dodano: 2009-04-07, 20:56 ]
Kurcze od godziny 14stej gotowała mi się zupa na maleńkim ogniu dopiero teraz ją wyłączyłam.Ale na szczęście się nie przypaliła tylko połowa wyparowała tak że na jutro muszę ugotować obiadek bo zupy nie wystarczy.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

07 kwie 2009, 20:58

roczek Antosia
o tak poważna sprawa :ico_haha_01: W święta robimy imprezkę bo urodzinki wypadają w Wielką Sobotę.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

07 kwie 2009, 21:05

na jutro muszę ugotować obiadek bo zupy nie wystarczy
Ale jaka smaczna za to będzie - taka zupka krem :)))

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość