Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

19 wrz 2007, 14:14

paulina1978, hehe, myślałam, że Ci brzuch zacznie masować :-D

Dzięki, Dziewczynki, za wsparcie. Strasznie jestem wydygana :ico_placzek: Bo wiem, kiedy się to stanie. A Wy po prostu czekacie i chyba tak jest lepiej.

Justyna_Bochnia, brzydcy kominiarze! Też mi się marzy kolorek.... zrobię po narodzinach Zuzi. No i ciuchy, tez się cieszę,że wreszcie wciągnę normalne spodnie (mam nadzieję....).

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

19 wrz 2007, 14:24

Mamo Zuzi a roze bynajmniej nie od meza, ten to by sie nawet nie domyslil ze mozna cos takiego kupic na rozweselenie :-D Dostalam je od Anny, tej Norwezki u ktorej mieszkamy, to ona rano zadzwonila do szpitala. Przyszla popoludniu zeby mnie wysciskac i zyczyc powodzenia, no i zebym sie nie martwila przyniosla mi kwiatki :-D Ona bedzie taka norweska babcia Jasia, jest mi bardzo bliska, troche jak mama, troszke jak przyjaciolka!

Paulina o nocnych akcjach to ja cos wiem :-D Moglas mu nie przerywac :-D

Justyna pochwal sie rezultatem!!

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

19 wrz 2007, 14:30

Kocurka, ja tam bym chyba wolala znac termin, nie lubie tak czekac w zawieszeniu...

Dominisia, ale ci dobrze z ta Norwezka... pozyczysz na troche? ;-)

Paulina, ale masz fajnego meza, moj to w nocy nonono nie czuje i nic go by chyba nie obudzilo.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

19 wrz 2007, 14:36

No więc nie jestem łysa czyli nie wypadły mi włosy hehe, nie jest ragicznie tam gdzie miałam pasemka to zrobiły się jaśniutkie a tam gzdie swoje włoski to trochę wyjaśniały i odrosty znikły :) No i mają jednolity kolor więc ogólnie jest dobrze nie mam co narzekać w końcu to tylko salon piękności "moja łązienka" i farba za 15zł z drogerii. Po narodzinach napewno odwiedzę swojego fryzjera :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Paulinka, ważne że się przejął i wogóle zrobił cokolwiek. Mój M jak mnie tak bardzo placy bolały i do 3:00 płakałam, chciałam zeby mnie mocno pomasował bo wtedy mnie nie bolało to chyba się bał bo tylko mnie głąskał a mnie krew zalewała ze złości :ico_zly:

mama_zuzi1980, masz racje ja tez bym wolała wiedzieć że np. jutro 20 i jutro zacznie się poród nawet nie chodzi tu o cc ale że np. jutro odejdą mi wody, a jakbym jeszcze mogła znać godzinę to już wogóle byłabym najszczęśliwszą :ico_ciezarowka: we wszechświecie :D

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

19 wrz 2007, 14:43

a ja wlasnie robie obiadek bo mezus za chwile wpadnie do domu i jedzie na szkolenie wiec zeby zdazyl zjesc to obiad jest mega szybki: losos wedzony z czosneczkiem na patelnie do tego smietana, pietruszeczka. w miedzyczasie gotuje sobie makaronik i jak bedzie ready to dorzucam na patelnie chwilke ze soba mieszam, posypuje zoltym serkiem i obiadek gotowy. pychotka :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

19 wrz 2007, 14:49

paulina1978, bo ja to ślinotoku dostanę :-D A u mnie zwykły żurek, bo taki mam dzieeń nie do gotowania jakiś....

mama_zuzi1980, Justyna_Bochnia, to ja się chętnie zamienię! Bo teraz to tylko ciągle myślę i się zamartwiam, a gdybym rodziła naturalnie to tylko myk i do szpitalka i chciałabym jak najszybciej urodzić. a teraz tylko myślę o tym jak mi zrobią dziurę w brzuchu...

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

19 wrz 2007, 15:00

Kocurka nie myśl tak kochana :ico_nienie: myśl ,że też będzie myk i usłyszysz maleństwo :-D no a z drugiej strony poród naturalny też nie takie myk, bo ja do tej pory usiąść na dupce nie mogę dobrze :ico_oczko:

Justynka zobacz jak za 15 zł można humor sobie poprawić :ico_brawa_01:

Paulinka proszę, bo to mi zaraz ucieknie język :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale bym zjadła schabowego i popiła colą, a tu nic... :ico_olaboga: zupkę kalafiorową gotuję tak skromnie i delikatnie, no bo muszę coś jeść :ico_noniewiem:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

19 wrz 2007, 15:24

u mnie dziś na obiad ziemniaki, kiełbaska smażona i jajka sadzone.Nic wielkiego bo wszystko inne pochowałam w katrony.A z resztą lekka dieta się mojemu przyda.I tak go rozpusciłam jak dziadowski bicz.Co dzień obiadek.I stwierdziłam ze mi sie tez od życia nalezy.Własnie wypijam ogromna szklankę przeokrutnie pieniacej sie Coli.Pycha.A niech d..... wie że panią ma. :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

19 wrz 2007, 15:33

Agnieszka, to i tak odwazna jestes z ta kalafiorowa :ico_szoking: Ale kazde dziecko jest inne dzieki bogu :ico_sorki:
Paulinka, no smaka na lososia mi zrobilas..... :ico_olaboga:
Kocurka, zureczku tez bym pojadla :ico_sorki: pomysl twoj porod potrwa 15 minut a normalny trwa do nawet kilkanastu godzin :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

19 wrz 2007, 16:06

mama_zuzi1980, i tu masz rację... moja ciocia rodziła 24 godziny :ico_olaboga: ale bądź co bądź ja już bym chciała urodzić i nawet przestałam sie bać bólu... wiem że i tak będzie bolało i nic na to nie poradze!!

A co do obiadu to mnie znów naszła ochota na placki ziemniaczane :P wrzuciłam wszystko do maszyny zmiksowałam i na patelenkę :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość