NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

07 sty 2012, 09:43

hej dziewczyny
u mnie tez sie zaczyna cyrk z tesciami, ale jak mala sie uspokoi to napisze :ico_olaboga:
wiec patrycjaaa, mozemy sobie rece podac, tez wkurzona jestem na nich, tylko, ze my razem nie mieszkamy, na szczescie... :ico_sorki: :ico_sorki: ale i tak mi coraz czesciej psuja nerwy :ico_zly: :ico_zly: czasem nawet jak sie mieszka osobno to tesciowie potrawia wku... i to konkretnie...
no i stawiam :ico_tort: :ico_tort: za 9 mies. Marcelinki :ico_oczko:

co do jedzenia to mala je normalnie z nami i niczym sie nie krztusi, moze dlatego, ze dosyc wczesniej jej wprowadzilam grudkowe jedzenie..


tabogucka, dobrze, ze z Szymusiem wszystko dobrze... spory chlopak z niego, tylko krociutki.. bo Marcelina juz w pazdzierniku miala ponad 70cm... a ostatnio jak ja w domku wazylam to 10kg wyszlo...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

07 sty 2012, 10:50

spory chlopak z niego, tylko krociutki.. bo Marcelina juz w pazdzierniku miala ponad 70cm... a ostatnio jak ja w domku wazylam to 10kg wyszlo...
Szymek tez mial tyle wzrostu czyli przez pazdziernik listopad i grudzien urosl okolo 3 cm :ico_brawa_01: a od porodu 25cm :-D
Zrezszta nie mozna go bylo wyprsotowac bo tak ryczal i wierzgal... :ico_sorki: wiec jak mowie pomiar pi razy oko


a i tak wyglada na duzo wiekszego /starszego ....wszyscy sa przekonani ze ma ponad rok ...nawet te pielegniarki w szpitalu :ico_oczko:

[ Dodano: 07-01-2012, 10:22 ]
ale jak mala sie uspokoi to napisze
to czekamy na sprawozdanie z lini ognia...ja naszczescie nie mam tesciow :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

07 sty 2012, 12:52

tesciowa przechodzi menopauze i sie wkurzajaca zrobila :ico_zly: :ico_zly: namaxa i w sumie nie jej wina... taki wiek...
przez 2 dni byla u nas siostrzenica P. fajna dziewczynka i jak siostra P. byla tu na kawe a potem wrocila do tesciow to tesciowa, czy ja dzieciakom obiad dalam :ico_zly: :ico_zly: nie no, u mnie to dzieci glodne chodza :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
a tesciu to juz wogole przegina... P. skarbowka zamknela firme przez dlugi... no i tesciu mial go zatrudnic u siebie, trwa to juz 4 miesiac :ico_zly: :ico_zly: bo jakos nigdy nie ma czasu zeby do ksiegowej pojsc :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
P. przez ostatni rok nie mial wyplaty, bo ojciec wszystko kasowal, a nam sypal drobnymi, raz dyszka, raz dwie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: no i teraz juz wiem, ze z ta wyplata to pewnie wyjdziemy jak zablocki na mydle :ico_zly: :ico_zly: bo wczoraj tesciu dal P. dyche i mu powiedzial, ze ma pamietac, ze on mu to od wyplaty odpisze :ico_zly: :ico_zly: tak ojciec pomaga cholera jasna... :ico_zly: :ico_zly: jeszcze swojego syna wykorzysta skubany :ico_zly: :ico_zly: a P. przeciwstawic mu sie nie umie, najprosciej byloby jakby pier... ta cala robota i poszukal sobie czegos normalnego... mysle, ze do tej decyzji musi jeszcze dorosnac, przynajmniej ja to sobie tlumacze.. jakby na ojca nie czekal to juz 4 miesiac bylby w normalnej pracy bez stresu, z normalnymi godzinami i normalna wyplata...
Rozmawialam nawet o tym wszystkim z siostra P., ta ktora przyjechala z Polski, i ona mowi to samo, ja tez jej rodzice wkurzaja, a ona dopiero tutaj jest od Sylwestra... ale w przyszlym tyg. juz wracaja...
Wczoraj tesc mowi do mnie, ze tocza z zona wojne,,, Myslalam, ze sie poklocili i zapytalam co to za wojna? A on do mnie, czy mnie w szkole nie uczyli co to przenosnia, bo on mowil w przenosni, a chodzilo mu o to, ze wstali i szykuja sie do pracy :ico_puknij:
pare dni temu podeszlam zobaczyc mieszkanie ich sasiada, bo tansze od naszego, a oni akurat sasiada przeprowadzaja.. piekne mieszkanko, ale sciane w sciane z tesciami... i on do mnie, ze nawet z 4 dzieci by sie tam wprowadzil... a potem mowi; Anka, ja wiem, ze ty bys chciala w palacach mieszkac, apetyt wzrasta w miare jedzenia... :ico_zly: :ico_zly: co za nonono :ico_zly: :ico_zly: odwrocilam sie i wyszlam, a pozniej do P. powiedzial, ze "ale Ance dosralem" :ico_zly: :ico_zly: juz mam go czasami powyzej dziurek w nosie :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

07 sty 2012, 13:29

Hej :-D

NowaSejana, o rany :ico_szoking: współczuję teściów :ico_olaboga: :ico_olaboga:
:ico_olaboga: :ico_olaboga: ja nie rozumiem dlaczego teściowie nie mogą pomagać dzieciom i wnukom, tylko zawsze robić problemy :ico_olaboga:

tabogucka, ładnie Szymuś sobie waży :-D ja też jestem ciekawa ile Martynka ma kg,a z tym mierzeniem to różnie bywa,bo mi babka w przychodni zmierzyła Martynkę na leżąco i wyszło jej 72cm,a w domu postawiłam ją koło miarki Karolinki i wyszło niecałe 69cm.
Super,że te guzki to nic groźnego. A jak nie zejdą do roku to będziesz musiała jeszcze je komuś pokazać ?
Martysia ma na czole taki krwiaczek od urodzenia i też mówią,że to nic groźnego i do roku powinno zejść ale jak nie zejdzie to musimy to skontrolować.

agusia22, magda1614, Roksanka i Filipek zawsze tak chodzą spać czy wczoraj wyjątkowo ??
Martynka usnęła dopiero o 00:40 :ico_szoking: i wstała już o 6:30 :ico_olaboga:
No i od godziny próbuję ją uśpić i już nie mam siły :ico_noniewiem:
Dalej ma stan podgorączkowy, więc może te dziąsełka ją bolą i dlatego nie może usnąć, sama już nie wiem :ico_noniewiem:
Jeść też nie chce nic innego jak cyc ale też ledwo co pociągnie i koniec :ico_olaboga: jedyne co to trochę krakersów ze mną zjadła wczoraj i troszkę wody wypiła. Zaczynam się powoli martwić :ico_noniewiem:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

07 sty 2012, 14:24

Martysia ma na czole taki krwiaczek od urodzenia
Maqrcelina tez, taka czerwona plamke, ale ladnie schodzi
:ico_olaboga: :ico_olaboga: ja nie rozumiem dlaczego teściowie nie mogą pomagać dzieciom i wnukom, tylko zawsze robić problemy :ico_olaboga:
ja tez tego nie rozumiem, bo wiem, ze moim dzieciom bede pomagac ile dam rady

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

07 sty 2012, 17:20

A jak nie zejdą do roku to będziesz musiała jeszcze je komuś pokazać ?
my mamy nastepna wizyte za 4 miesiace czyli 27 kwietnia -wlasnie na kontrole. Nam powiedzieli ze do roku to one rosna bo to jest najszybsza faza rozwoju i wtedy niestety wszystko rosnie....potem powinny zahamowac i albo od razu malec albo za jakis
taki krwiaczek od urodzenia i
czas...
taki krwiaczek od urodzenia
ojej taki na niebiesko podbarwiony???a jak duzy?

bo ten nasz na plecach to sporawy nawet go sobie tam lekarz dokladnie obrysowal i wymierzyl tak gdzies z 1,5 cm srednicy :ico_szoking:
Zaczynam się powoli martwić :ico_noniewiem:
jeszcze sie nie martw ....moze to rzeczywiscie zabki ...dopiero jak sie ten stan nie jdzenia i goraczki tak dalej bedzie utrzymywal to chyba warto skonsultowac z lekarzem :ico_sorki: :ico_sorki:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

07 sty 2012, 19:03

NowaSejana, wspolczuje tesciow :ico_sorki:
ja na szczescie na swoich nie narzekam.
agusia22, magda1614, Roksanka i Filipek zawsze tak chodzą spać czy wczoraj wyjątkowo ??
moja od jakis 3 tygodni tak chodzi bo przedtem zasypiala juz o 20.Mam nadzieje ze jej sie to zmieni.
Aniaaa napisał/a:
Zaczynam się powoli martwić :ico_noniewiem:

jeszcze sie nie martw ....moze to rzeczywiscie zabki ...dopiero jak sie ten stan nie jdzenia i goraczki tak dalej bedzie utrzymywal to chyba warto skonsultowac z lekarzem :ico_sorki: :ico_sorki:
tez mysle ze to moze byc od zabkow wiec narazie sie nie martw.

[ Dodano: 07-01-2012, 18:04 ]
no i stawiam :ico_tort: :ico_tort: za 9 mies. Marcelinki :ico_oczko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

07 sty 2012, 19:05

dobrze ze z Szymusiem wszystko wporządku moja Blaneczka np od urodzenia mana nosku miedzy brawiami taki jakby krwiaczek ale to wyglada jak taka niebeiskawa żyłka i jak sie zezłosci to nad czółkiem takie jej sie małe wgłębienie robi ale chyba ro zejdzie musze sie zapytac przy kolejnej wizycie
ale nie o tym chciałam pisac byłam dzis u siostry w szpitalu i małą zostawiłam z tesciami a jak wróciłam zmiezryłam małej tepmerature bo taka jakas nie mrawa była i miała 38,5 w ośrodku nie przyjmowali naszego rodzinnego nie było w domu u jednego był K sie zapytac czy przyjedzie do małej prywatnie bo ma tep a on ze on tez ma tem i mamy jechac na pogotowie a do jednej zadzwoniłam lekarki to ze ona własnie wyjezdza no szlak by ich trafił :ico_zly: :ico_zly: i dopiero co wrocilismy z Ostrowa a mamy tam troszke km to musielismy z małą jechac znowu bo lekarze dali nonono a tam przyjmują z adarmo 24 na dobę przepisali jej leki na kaszelek bo tez miała troszke i jest poprostu przeziebiona mi tylko chodziło o to zeby mi ktos leki przepisał
ale jak jej w domu dałam to wymiotowała kilka razy ;/ moze nastepnym bedzie lepiej a juz od wczoraj nic mi nie chciała jesc i w nocy budziła sie cały czas pewno juz w nocy ja pobierało nie pomyślałam nawet ;/ i wogole ma jakąs awersje do swojego łóżeczka co ja tylko do niego wkładam to ryk jak nie wiem a jak ją uspie i chce odłozyc to tez sie budzi i płacze siada i ryczy teraz ją uspiłam połozyłam na poduszce i razem z poduchą włozyłam to spi naszczescie :ico_sorki: :ico_sorki:
Sejano współczuję tych tesciów widzis zja na swoich narzekam i mnie wkurzają ale z innych przyczyn i to tez ja mam zły harakter bo moi chca za duzo pomagac znowóż oni nam pomagają własnie my u nich mieszkamy i nic nie musimy płacic wiadomo jak mamy to tez kupimy cos do domu ale ogolnie ja nic nie musze ona ugotuje posprząta a ja znowóż wymyślam ze chciałabym to sama robic i miec swój dom ale jak tak słucham własnie to chyba wcale nie mam najgorzej

[ Dodano: 07-01-2012, 18:07 ]
za 9 miesiecy Marcelinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
byłam u siostry ale małego nie widziałam tylko ona moze do niego chodzic ;/ juz si enie moge go doczekac ;))

[ Dodano: 07-01-2012, 18:13 ]
a mój Filipo kaszle ale to od katarku i nie wiem jaki syropek mu dać bo ma suchy kaszel i ulał mi dziś bo sie tak rozkaszlał ze masakra a teraz w koncu zasnał bo buszuje tak codziennie do nocy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
nam dzis lekarka na kaszelek przepisała sinecod takie kropelki pisze lek przeciwkaszlowy i ze ejest bez recepty a moja tez ma suchy kaszelek

[ Dodano: 07-01-2012, 18:17 ]
18zł za niego dałam
a co do ubranka które wylicytowałam to jestem troszke zła bo nie przeczytałam wczesniej komentarzy tego pana a wysłałam link do siostry zeby jej pokazac i okazuje sie ze miesiac wczesniej moja siostra wylicytowała u tego samego ghoscia 3 bluzeczki i nadal jej nie wysłał ale wtopa a tak wogóle to dałam wiecej za ta tuniczkę niz chciałam :ico_zly: bo wyobrazcie sobie ze na poczatku było za 15,5 i jak był konie licytacji co chwila odswierzałam str i byłam wygrywająca minuta do konca wygrywa ponizej minuty mnie ktos przebił i tak sie wkurzyłam ze wpisałam szybko kwote zeby mnie nie przebili i wyszło ze 40 zł za nią zapłąciłam cholercia mam nadzieje ze jak ją wogole mi przyslą to pozniej ją wystawie i kasa mi sie zwroci choć troszke masakra musze koniecznie czytac wczesniej komentarze mam nauczkę pozniej wkleje zdjecie bo słysze w niani ze mała sie obudziłą papaa

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

07 sty 2012, 20:13

za 9 mies. Marcelinki
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

[ Dodano: 07-01-2012, 19:14 ]
a tesciow wspolczuje...ludzie to tak lubia byc zlosliwi bez powodu :ico_puknij:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

07 sty 2012, 21:43

stawiam :ico_tort: :ico_tort: za 9 mies. Marcelinki :ico_oczko:
brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
tabogucka
dobrze, że nic poważnego z guzkami :ico_sorki:

magda1614 też polecam syropek z cebuli, u nas po 1 dniu już poprawa była jak go podaje. Choć nadal strasznie kaszle... i za każdym razem płacze bo go boli...,

NowaSejana, no teściu faktycznie niepoważny! :ico_puknij: :608:
z tą wojną w ogóle co to ma być :ico_noniewiem: nie dziwie się, że się wkur***
I ja też nie rozumiem jak nie można pomagać swoim dzieciom :ico_olaboga:

patrycjaaa zdrówka dla małej :ico_sorki: u mnie też kaszel i nieprzespane noce... I też coraz ciężej zasypia, teraz w chorobie częściej go lulam na poduszce i teraz ryk wielki przed spaniem już leci z nóg ale nie zaśnie sam tylko się podnosi na siłę i ryczy :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość