Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

31 maja 2013, 19:03

u Nas tez ja zarządzam kasą :-P

Meggi współczuję powrotu do pracy a raczej nie powrotu a tego ze z dzieckiem problem kto zostać a poweim Ci ze mężowi ciężko będzie ame noce ciągnąć... wiem to z doświadczenia bo mój M lata temu pracował na same noce i ciężko no ale w tedy nie było dziecka a jak mus to mus a powiedz do żłobka zapisywałaś?

Dziewczyny jakie macie foteliki nastęne bo właśnie chcę kupić choć ponoć jak nóżki wystają to jeszcze mogą w nosidle ale jak głowa to juz nie... ale Kajce nie wygodnie w tym nosidle bo ona chce sedzieć i patrzeć a nie leżeć...

kurde jeszcze @ dziś dostałam wrrrr.....

Kaja na dzień dziecka odstała skoczek ale szału nie robi póki co... w sumie dziadki dały 200 to jej kupiłam ale na razie jej nie rajcuje ehhh.... najwyzej się sprzeda :-)

Kajka dziś pospała do 09:45 :-D więc się wyspałam w sumie a spać już mi się chce :ico_noniewiem:

Mamusia współćzuję męża.... strasznie nie odpowiedzialny!!! Jak on tak może mówić ja to bym go zaraz :wpale: :wpale: :wpale: to by się nauczył!!! a Na wakacje w sumie odłozyliśmy u Nas trochę inaczej bo z teściami mieszkamy więc kosztów duzych nie mamy... jak byśmy sami mieszkali to bym do pracy wrócić musiała....

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Letnie dzieciaczki 2012

31 maja 2013, 20:13

Meggi współczuję powrotu do pracy
Bartuś miał 4,5m-ca jak wróciłam do pracy. Wtedy był krótszy macierzynski. Ja się ciesze sie że wracam do pracy, bo mam bardzo fajną, kontakt z ludźmi i w ogóle, ale te rozstanie nie przeraża :ico_olaboga: I najgorsze że nie chce pić MM :ico_olaboga:
do żłobka zapisywałaś?
Zapisywałam ale na nasze miasto jest jeden żłobek i jeden oddział. Grupa liczy 25 dzieci, a na liście rezerwowych jest 43 osoby :ico_szoking: a poza tym do żłobka dostaja się dzieci od skończonego roku, a Tosia będzie mieć 11 m-cy :ico_placzek: Ale i tak w pierwszej kolejności dostaja się dzieci od samotnych matek i z rodzin wielodzietnych :ico_noniewiem:
Kajka dziś pospała do 09:45 :-D więc się wyspałam w sumie a spać już mi się chce :ico_noniewiem:
Zazdroszczę, ale tak pozytywnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Letnie dzieciaczki 2012

31 maja 2013, 20:14

Kasiala a Kaja jakie mleko pije, bo pisalaś że też nie chciała pić MM? Jakie jej zasmakowało?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

31 maja 2013, 20:47

Kasiala to wy jeszcze w nosiedle sie wozicie? :-) Fajnie! My juz w marcu musielismy zmienic bo Marcinowi juz było bardzo niewygodnie i plakal w nosidełku.My mamy Berbero Hector czy jakos tak z tego co pamietam i jest bardzo fajny i w przystepnej cenie.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Letnie dzieciaczki 2012

31 maja 2013, 20:56

Ostatnio i my zakupiliśmy fotelik 9-18 :) Polecam gorąco Maxi Cosi Priori XP. Cenowo bardzo korzystnie, a sam fotelik rewelacja :)
Z tymi żłobkami to jest obłęd ! Ale zaczynają działaś kluby maluszka czy żłobki prywatne z dofinansowaniem z Unii lub z miasta. Warto się rozejrzeć. Na moim blogu ostatnio poruszałam temat wyboru fotelika, także zachęcam do poczytania :)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

31 maja 2013, 21:05

powiem wam że foteliki te do 0-13kg są różne. Z Tomkiem miałam jakiś bezfirmowy i jak miał pół roku to musiałam już zmieniać na następny, ten mam maxi cosi i Maksio się jeszcze mieści i nie narzeka zbytnio. Co prawda w drugim samochodzie mam 9-18 po Tomku i jeździ tamtym i widzę że fajnie wygodniej mu już jest, ale w tym jeszcze nie ma tragedii i nie ma problemu. Ale też muszę się rozglądać za fotelikiem.
Ja się ciesze sie że wracam do pracy, bo mam bardzo fajną, kontakt z ludźmi i w ogóle
ja od lipca wracam do pracy i już mi się śni to po nocach przeraża mnie to że zostawiam dwójkę dzieci na tyle godzin :ico_olaboga: co prawda chce na 7/8 etatu wrócić i przez wakacje pracować godzinę krócej ze względu na karmienie ale to i tak 10h poza domem :ico_olaboga:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

31 maja 2013, 22:03

Co do fotelika to dostalismy od kuzyna meza Romera isofix safe plus czy jakos tak - w bardzo fajnym stanie, nie zniszczony - podobno mercedes wsrod fotelikow. Planowlaismy kubic maxi cosi bo mamy baze ale darowanemu koniowi sie w zeby nie zaglada, kasy nie mamy wiec bralismy z otwartymi rekami.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 cze 2013, 10:39

Kasiala a Kaja jakie mleko pije, bo pisalaś że też nie chciała pić MM? Jakie jej zasmakowało?
Kaja nie pije mleka tylko je kaszki na MM ale dzisiaj jej podaje (bo w koncu mi przyszło) Humane jabłkową to zdam relację bo te kaszki strasznie tuczą :ico_szoking:

My się zastanawiamy nad właśnie Romerem King Plus bo mam 20% zniżki do smyka i w tedy za 670zł ten fotelik by wyszedł a normalnie 840zł...

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 cze 2013, 11:09

Kasiala mnie sie wydaje,ze mleko smakowe też tuczące jest,podobnie jak kaszki.Zawsze możesz sama robić kaszke manne na mleku mm,bedzie bez cukru ani tej calej chemii i dodatkow i bedzie zdecydowanie mniej tucząca.
My za nasz fotelik dalismy niecale 300 zł,a jest naprawde fajny,i wszystkie atesty ma i punkty w testach wiec naprawde jakosciowo super,za małą cenę.
Moj maz ma dzis urodziny,a pogoda taka do nonono...szkoda gadac ;/

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 cze 2013, 11:10

Chociaż jesteś stara du.pa no i próchno z Ciebie leci, to wysyłam Ci życzenia bo to przecież święto dzieci :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość