Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

15 wrz 2008, 12:45

marta Moim zdaniem tez masz troszke za wysokie cisnienie.NA twoim miejscu byl skontrolowala dla spokoju i bezpieczenstwa.
Kurcze,teraz sie o was bede martwic.TRzymam kciuki kochane.
AJ o dziwo w tej ciazy wogole nie puchne,nic a nic,w poprzedniej tez nie mialam z tym problemu.Ale jak tak o was slysze to mam wrazenie ze sama puchne brrrrrr

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

15 wrz 2008, 12:56

Czesc dziewczyny :-) wrocilam i widze, ze jeszcze zadna sie nie rozpakowala... ale przejrzalam Wasze wczesniejsze posty i widze, ze u dwoch z Was cos sie podzialo... trzymam kciuki, zeby wszystko pomyslnie sie zakonczyo :-) ...i ciagle tu zagladam :P

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 wrz 2008, 13:15

Moim zdaniem tez masz troszke za wysokie cisnienie.NA twoim miejscu byl skontrolowala dla spokoju i bezpieczenstwa.
no ale to nie jest jeszcze najgorsze :ico_sorki: a czuje jak mala sie rusza i generalnie ok wiec jak narzie zostaje w domku :ico_sorki: i zobaczymy co dalej :ico_noniewiem:
ciekawe jak tam Miszka i Pati :-)

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

15 wrz 2008, 13:59

witajcie kochane widze ze coś zaszyna się dziać wkoncu :):):) to nic że nie u mnie ale, cos czuje ze dzisiaj zacznie się coś dziać a to za sprawą pełni księzyca :) nie wiem czy w to działa ale podobno jak jest pełnia to więcej dzieci przychodzi na swiat :):) taka magiczna pora pełnia księzyca nawet nie wiecie jak bardzo bym chciała żeby się zaczeło i żeby Antek wyskoczył 16 . Ja dziś po nieprzespanej nocy już myśłałam żę Antek będzie chiał wyjść ale to chyba moje wczorajsze obrzarstwo dawało mni popalić :ico_placzek:
Marta piękna fotka a brzuszek jaki piękny super wyglądasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
miszka,kochana bedzie dobrze trzymaj się

[ Dodano: 2008-09-15, 14:04 ]
nie mam czasu siedzieć przed kompem ale wpadne zobaczyć wieczorem co się dzieje
będe o was myśłeć

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

15 wrz 2008, 14:08

ciekawe jak tam Miszka i Pati
ja tez czekam na wiesci :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 wrz 2008, 14:52

...i nadal czekamy :/
ciagle na komorke zarkam zaraz mi sie wyladuje od tego otwierania :ico_haha_01:
aj dziewczynki trzymaja nas w niepewnosci :ico_nienie:
Adia-tylko Ty dawaj jutro znac szybko-jak tylko bedziesz cos wiedziec :ico_sorki:
bo z tych nerwow to i ja zaczne rodzic :ico_oczko:
podobno jak jest pełnia to więcej dzieci przychodzi na swiat
moja corka bedzie pewnie jako jedyna wyjatkiem :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-09-15, 14:54 ]
:522: DZIEWCZYNY A TERAZ PYTANIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JAK NA NOWORODKACH BEDZIEMY ZAKLADAC NOWY WATEK TO MOZE ZALOZYMY RAZEM WRZESIEN I PAZDZIERNIK???????NA PAZDZIERNIKU JESZCZE MNIEJ DZIEWCZYN NIZ U NAS A JA I ADIA I TAK TAM WPADAMY _MYSLICIE ZE BEDZIE OK ???????????????????????????????????? :522:

Co macie dzis dziewczyny na obiad???bo na dzis mam gzik :-D ale na jutro pomyslu nie mam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

15 wrz 2008, 15:08

Dobry pomysl z tym watkiem.JEstem za.

Ja dzis jednak canneloni zrobilam,nei mam cierpliwosci czekac tyle na golabki hehe.
ZAraz wyciagam z pieca i bede szamac,niam

Dziewczyny trzymaja w niepewnosci

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

15 wrz 2008, 15:48

Jestem z powrotem :ico_brawa_01:
Po kolei,strasznie dlugo znow bylam w tym szpitalu.Tylko weszlam oczywiscie KTG i mierzenie ciscienia co 10 minut.Zero skurczy,cisnienie 130/70,bialka w moczu brak,wyniki krwi super,tylko opuchlizna sie utrzymuje :ico_noniewiem: Ale jak mnie na tym KTG pani doktor z wczoraj zobaczyla,to zaraz sie zaczal maly wir wokol mojej osoby.Przyprowadzila jeszcze jedna lekarke i 2 polozne na konsultacje i uradzili,ze poniewaz ja tak czesto tam do nich przyjezdzam,bo mnie ruchy niepokoja, wiec w srode zrobia mi jeszcze jedno USG :ico_brawa_01: W ten sposob niechcacy zalatwilam sobie USG ,mam nadzieje,ze wszystko bedzie ok :ico_sorki: a przy okazji sie dowiem ile ta moja kruszynka wazy i co mnie bedzie podczas porodu czekalo :ico_noniewiem:
Czekam wiec do srody,bo po USG mam kolejna konsultacje,moze cos zadecyduja :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 wrz 2008, 15:48

Dziewczyny trzymaja w niepewnosci
no !!!!!!
co godzinke tu jestem i nic :ico_noniewiem:
sarenka a Ty kiedy do lekarza????
Ja dzis jednak canneloni zrobilam,nei mam cierpliwosci czekac tyle na golabki hehe.
ZAraz wyciagam z pieca i bede szamac,niam
:ico_haha_01: :ico_haha_01: nie dziwie Ci sie bo ja tak szybko to znowu nie bede robic :ico_nienie:

[ Dodano: 2008-09-15, 15:50 ]
Czekam wiec do srody,bo po USG mam kolejna konsultacje,moze cos zadecyduja
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no to super-najwazniejsze ze mala ok
i ze Ci sie to usg skaplo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
teraz czekamy na wiesci od Pati

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

15 wrz 2008, 16:44

sarenka a Ty kiedy do lekarza????
ja w poniedzialek dopiero.I chyba zniose jajo buuuu

miszka widzisz kobitko.Dobrze ze wsio ok,niech dzidzia tak cie nie straszy.Jestesmy z Toba.Nie zamartwiaj sie.
LEce do mezula bo wzywa :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość