Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

05 sie 2008, 20:20

kostium został wysłany w poniedziałek, pocztą niestety, ale priorytetem więc istnieje możliwość, że przyjdzie jutro, a jeśli nie to Kuba w sobotę musi tu przyjechać po brata, wtedy najwyżej zabierze kostium...

Kuba usypia Gabriela-pierwszy raz :ico_haha_01: zaraz do niego pójdę, bo już długo to trwa :ico_oczko:

Obrazek

[ Dodano: 2008-08-05, 20:22 ]
jak Gabrielowi kupowałam czapę w takim zwykłym osiedlowym sklepiku dla dzieci to spotkałam swoja koleżankę z licem-byłam w szoku, bo to chyba ostatnia osoba, o której mogłam pomyśleć, że ją spotkam. Mieszka na drugim końcu miasta, a kontaktujemy się tylko przez NK, ona też ma synka w wieku Gabiego-dzisiaj skończył 7 miesięcy... okazało się, że przyjechała do koleżanki-uwielbiam takie zbiegi okoliczności :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

05 sie 2008, 21:10

CleoShe pisze:A kiedy Wy lecicie do Polski i na ile? Tylko z Majką czy maż też? Ja już kupiłam bilety - od 18 września do 4 października


chyba polece z mariola tylko musze sie zapytac tescia czy po mnie przyjedzie

jakos wytrzymalysmy ale ciezko bylo upal jest nieznosny szkoda mi majeczki bo biedna sie meczy

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

05 sie 2008, 21:23

Hejka,

Masz racje Klaudia, Mariola to ma spioszka malego!! :-) Tylko pozazdroscic!

Czeski placek, mniam.... jak juz bedzie gotowy to przeslij mi Renia kawaleczek maly!! :ico_sorki:

Ja wlasnie gotuje leczo... :ico_haha_01:

Iwona korzystaj z tej pogody, jak do Polski przyjedziesz to zatesknisz jeszcze za tymi upalami, mowie ci...

Klaudia, no to juz masz sposob na swojego Synka, puszczasz mu klipai spokoj :ico_brawa_01: fajnie!!!

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

05 sie 2008, 22:27

Czesc wam Amelka podobno popoludniu caly czas plakala a babcia razem z nia juz nie miala sily.Idzie jej druga jedynka u gory tylko jak ja przyszlam to banan na buzi i po placzu ale zasnela dopiero 5 minut temu a nie spala od 16.Jutro mam wolne idziemy zalatwiac paszporty dla dzieci.Nie chwale sie ze mam spiocha bo znajac zycie szybko sie to zmieni.Juljka tez od malego mi tak dlugo spi tylko pozno zasypia jeszcze buszuje.Piersiowe mamy ile razy karmicie w nocy bo ja czasami tylko raz kolo 4 a czasami Amelka budzi sie na cyca co 2 godziny.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

05 sie 2008, 22:36

Jejki moja niunia jeszcze nie spi smiejemy sie ze HAREM czeka na faceta az z pracy przyjdzie bo jest nas tu 4 baby plus niunia i pies (suka)

a Maja nie spi od 17 jak ja babcia probowala uspac to jej brawo bila jak jej spiewala a pozniej smoczkiem o szczebeblki uderzala tylko ze u nas nie ma roznicy czy Maja idzie spac o 20 czy o 23 tak i tak wstaje ok 7

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

05 sie 2008, 23:52

Ja już idę spać, zmęczona jestem i oczy mi się same zamykają.
Renia dzięki za poprawiony przepis :-)
Justyna, życzę Ci żeby kostium dotarł jutro, zdjęcie Gabriela ekstra,On na każdej fotce jest uśmiechnięty i jak super widać ząbki :-)
Mariola, ja podobnie karmie w nocy, czasem Ula budzi się o 4,a później dopiero ok 7, a czasem jest tak, że co chwila chce ciągnąć od 2 w nocy. Tyle, że Ona już się sama nauczyła obsługiwać i w noc jak ją biorę do łóżka, to sama sobie cyca wyciąga i wkłada do buzi.
Uciekam lulu..... papa :ico_papa: :555: :607:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

06 sie 2008, 07:47

Witam jako pierwsza :-)
Z rana stawiam :ico_kawa: i :ico_tort: Tak bez okazji na dobry początek dnia :ico_haha_02:

U nas pogoda niestety bez zmian. Tylko wiatr jakby ucichł, ale jest chłodno.

Justynko no właśnie gdzie jutro wyjeżdżacie? Jakiś urlopik?

Klaudia nie kojarzę tego teledysku, bo nie mam w pracy głosnika więc widzę tylko obraz. Ale śmieszny jest :ico_brawa_01:

Mariola rzeczywiście masz małe śpiochy w domu. Pozazdrościć :ico_haha_01:

A my wczoraj zarezerwowaliśmy sobie weekend nad morzem od 05.09 do 07.09.Mam nadzieję że pogoda dopisze. Nie mamy urlopu to chociaż taki króciutki wypad sobie zrobimy i szczerze Wam powiem że już nie mogę sie doczekać.

No dobra narazie tyle. Zabieram sie do pracy bo prezes nadciąga :ico_zly: Do później.

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

06 sie 2008, 08:01

witam i ja maz rano zrobil awanture ze on czeka a my spimy zamiast jechac w sprawie tych paszportow wkurzyl sie i poszedl spac po co czekal mowilam mu ze go obudze o 12 a teraz bedzie spal tylko 4 godziny .Tak wrzeszczal ze obudzil Amelke no i teraz Amelka pisze ze mna.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

06 sie 2008, 08:01

Witam i ja :-)
kaska28, dzięki za :ico_kawa: i :ico_tort: chętnie się napiję. Nocka nie najgorsza, ale pobudka o 7:30, a nie jak zwykle o 8:30, więc jestem trochę jeszcze zaspana.
Ula tu koło mnie szaleje na łóżku, szczerzy się do kotów, a one ją olewają.... hehehehe. Ale dzidzia i tak jest szczęśliwa, że je widzi :-)

Pogoda u nas na razie ładna, świeci słonko i nie ma wiatru, mam nadzieje, że cały dzień taki będzie.
Uciekam na razie do mojego bąbla, trzeba pieluchę zmienić :-)
Miłego dzionka

[ Dodano: 2008-08-06, 08:15 ]
[b]Klaudia[/b], teledysk fajny, Ula też go oglądała z wielkim zainteresowaniem, uśmiechnięta i machała rączkami co jakiś czas :-) hehehehe, to chyba przez te dzidziołaki, które tam tańczą :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

06 sie 2008, 08:29

Ja tez sie przylaczam do porannej :ico_kawa:

Kasiu, fajnie ze chociaz na weekend sobie pojedziecie, mnie sie marzy wyjazd nad morze... tylko od nas to troche daleko........., ale moze na przyszly rok cos zaplanujemy!
Spoznione zyczenia urodzinkowe dla Nadusi!! :ico_tort: ale nam szybko rosna dzieciaczki!! :ico_brawa_01:

U nas pogoda ladna, swieci sloneczko i juz nie ma wiatru i przyjemnie cieplutko! :-D

Ja dzisiaj mam mala uroczystosc i wybieram sie wieczorem z moja siostra na piwko jakies.... od paru miesiecy nie bylysmy nigdzie razem, zeby sie tylko nie przeciagnelo do rana.... :ico_oczko:

Milego dzionka dla Wszystkich!!
Bede zagladac...bo nudy w pracy!! :ico_spanko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość