Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

22 maja 2007, 08:52

Iwona wiesz dla mnie taki placuszek to troche kwasny wiem bo jadlam u tesciowej no ale sprubuje troche wiecej cukru dac i moze bedzie dobry....
Ok moja slodka dziewczynka obudzila sie i zmykam do niej Pozdrawiam i buziaczki zajrze pozniej paa

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

22 maja 2007, 09:40

hej kristi idziemy leb w leb z iloscia postow :)
moj bobus padl w jakies dziwnej pozycji w lozeczku i narazie nici ze spaceru....a pozniej moze byc parowa na dworze juz teraz w domu mamy 28a na dworze 34 w sloncu masakra

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

22 maja 2007, 09:50

No tak Iwona ale zbieg okolicznosci idziemy prawie ze rowno z tymi postami :ico_oczko: U nas pada deszcz :ico_sorki: Niestety niema dzisiaj spacerku,ale za to teraz Nicolcia sobie zasuwa w swoim chodziku,a ja sie wezme chyba za to ciasto bo co przy takiej pogodzie idzie robic.. :ico_noniewiem: Ok to do potem zajrze i nie wylaczam kompa paa

[ Dodano: 2007-05-22, 09:57 ]
Iwona tez bym chciala miec taka pogode bysmy sobie poszly gdzies na spacerek z Nicolinka a tak musimy siedziec w domku ale nie narzekamy az tak :ico_oczko: Pokaze wam fotke malutkiej bo mamy ich duzo :ico_brawa_01:

Obrazek

Awatar użytkownika
abyss20
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:07

22 maja 2007, 10:30

witam, jeju ale goraco i jak ja pojde na spacerk ja zawsze chodzimy o 12.00 trezba bedzie przelozyc na pozniejsza pore bo przeciez sie usmazymy najwyzej kolo dmku posmacerujemy w cieniu.
znowu mam zaleglosci w czytaniu i nie wiem co u was :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

22 maja 2007, 11:39

Ok malutka przed chwilka zasnela w swoim wozku hmm jakos czesto ostatnio w nim zasypia ale to dobrze chociaz trzeba sie troche najezdzic zeby mala usnela..

A ja ide troche do kuchni porobic bo mam robote bede do was zagladac ok narazie

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

22 maja 2007, 12:01

czesc dziewczyny :ico_haha_02: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_buziaczki_big:

:ico_prasowanko:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

22 maja 2007, 12:07

Witajcie Dziewczyny.
U nas też żar leje się z nieba. Byłyśmy z Kingą tylko w sklepie na zakupach, a teraz siedzimy w domu. Niunia usnęła a ja mam chwilę spokoju. Od 8 był hydraulik z młotem pneumatycznym- wykuwał dziury w ścianach, by pochować rury. Kurzu i pyłu mam pełne mieszkanie, myjemy się w misce, tylko Pyza w wanience.

Co do picia- Kinga jest jak smok ( i przy okazji jak jej tatuś ;)) ), ile dasz, tyle wypije. A pije naprawdę bardzo dużo. Ale teraz jest bardzo ciepło i musi pić (tak ja myślę). Za to kategorycznie odmawia picia mleka :ico_olaboga: . Rano troszkę, wieczorem też niewiele, dobrze, że chociaż kaszki na mleku je...

Majteczek jeszcze nie zakladamy. Cały czas na pupie nosi pampersa.
Kristi, fajnie, że masz ogródek. Jak ja Ci zazdroszczę. Ja mam balkon, na którym wiecznie jest słońce, więc jest jak na patelni.

iza, i jak brzuszek? A może Mati już będzie miał niedługo rodzeństwo? My czekamy, aż Niunia skończy roczek (to już tylko 3 tygodnie) i też "zabieramy się do roboty" :-D .
Uciekam trochę zebrać gruzu z podłogi, bo nosi się po całym mieszkaniu.
Mam nadzieję, że uda mi się później jeszcze zajrzeć do was.

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

22 maja 2007, 12:33

czesc baboski
Mama_Kingi, no jednak ból brzucha minął wiec w ciązy nie jestem!!!!!!

kurcze..współczuje z tym remontem....jeszcze w taki upał
u nas tez masakra...ja mam mieszkanie od poludniowej strony wiec mam słonce caly dzien...a balkon jeste otwarty...nie ma nad nim dachu wiec jest w ogole nie uzywany..juz sama nie wiem czy w domu mam chlodniej....chyba jest jeszcze wieksza parówa niz na dworze....kleimy sie razaem z Matusiem
a niunio jeszcze dzis nie spal...bylismy na spacerku 10-12..teraz pewnie pójdziemy po 16

Kristi, super z tym ogródekiem....ty to zawsze mi musisz narobic smak...ciasto z rabarbarem..pychota...a ja nie lubie gotowac za bardzo!!!

aginka no pewnie ze zuch chłopak z twojego Kapika!!!!

[ Dodano: 2007-05-22, 12:34 ]
diem, a ty co tak skromnie???

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

22 maja 2007, 13:05

Iza ja tez za bardzo nie lubie ale juz przywyklam i musze :ico_oczko: czasami mi to tez przyjemnosc sprawia a czasmai to wogule bym nie patrzala w strone kuchni :-D
Mama_Kingi no to ja ci wspolczuje w taki upal remont miec o rety ale juz niedlugo i bedziecie mieli piekna lazienke

Ok toja uciekam dalej robic ten kompot ale juz ostatni i jeszcze musze troche pogotowac no ale nic zajrze potem buzka paa

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

22 maja 2007, 13:38

kilka foteczek mojego skarbka

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość