Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

06 sie 2008, 13:15

Mamciu ja to knypek tez jestem mam 1,65 cm... :ico_haha_01: wiec wcale wysoka nie jestem, ale dla mnie ok bo T o 20 cm wyzszy wiec smialo moge 10cm szpile ubrac i wicaz nizsza jestem...a te moje skztalty to nie tam gdzie powinny byc...biustu juz prawie nie mam, nieszczesnych bokow sie pozbyc nie moge...wciecia nie mam.....a uda wielkie...jeszcze tylko przydalaby sie wystajaca pupa i waska talia i jak murzynka bym wygladala :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

06 sie 2008, 13:40

Hej laski :-D
Jeju u nas dzis rekordowy upal a z 35 ° masakra :ico_szoking:
Dejvi dzis ostatni raz przed wzkacjami w zlobku :-)
A my wlasnie wrocilismy z baku otworzylismy Davciowi konto Guliwer czyli bedzie mogl pobrac pieniadze w 2024 jak skonczy 18 lat :ico_oczko:
Jutro w koncu wyruszam na zakupy ciuchowe :ico_brawa_01: marza mi sie srebrne sandalki na szpileczce :ico_oczko:

Mamciu to ty kruszynka jestes 52 ehhh za mna chodzi waga 53 moze kiedys.....
Natalciu no wiesz 165 cm to salidy wzrost sredni :-) co ma powiedziec moja szwagierka ze swoimi 156 cm :ico_oczko:
He, a mi sie marzy murzynski tylek w ogole podobaja mi sie ksztaltne kobiece tyleczki , sama mam maly :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

06 sie 2008, 13:45

Aga ja tez wlasnie mam zamiar otworzyc Oskarowi teraz konto ale juz od tygodnia sie do banku wybrac nie moge i wlasnie tez takie ,gdzie bedzie mogl kasiorke wyvbrac dopiero gdy skonczy 18-tke

ja mam plaski tylek, ale chyba lepeij niz bym miala murzynski bo wtedy bym w ogole jak kawal baby wyglada;a a ja juz tego nie potrzebuje :ico_haha_01:

u nas dzis tez dosc cieplo ale nie az tak jak u was..ok 27 stopni tyle ze chmurki sa i lekki wiaterek wiec sie nie da odczuc temperatury

kurcze Oskar sam zaczal schodzic ze schodw i teraz mam udreke... :ico_olaboga: schodzi sobie an dol do dziadkow i wchodzi pozniej sam na gore... :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

06 sie 2008, 14:18

hi hi no to maly wedrowniczek :ico_haha_01: David tez juz zaczyna wchodzic i schodzic ale trzeba byc za jego plecami :ico_oczko:
Nat nawet nie wiesz ile dziewczyn chcialo by wygladac tak jak Ty :-) Wystarczy sobie poogladac na zone club te wszystkie programy zwlaszcza o angielkach :ico_szoking:
Natalciu ile Oski ma wzrostu i wagi ?

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

06 sie 2008, 21:59

No to oddam swój tyłek :ico_haha_01: mam duży ni i właśnie wyglądam jak murzynka,
nie mogę sie pozbyc tego tylka i uda mam grube, chudne ale tylko na górze, talia wąska i gdzies piersi mi znikaja :ico_placzek: chce miec wieksze cycki :ico_placzek: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

07 sie 2008, 21:29

lulu81, Aga_fr, Natashka, hihih z tego wychodzi ze specjalisci od operacji plastycznych nie na darmo sa na swiecie hihihih ale natshko :ico_szoking: :ico_szoking: myslalam ze jestes o wieeele wyzsza! Kurcze ze zdjec wygladasz na taka dluga laske, i zawsze sobie mowie jak Cie widze na zdjeciu ze kurcze czemu jestem takim kurduplem hihihi a tu sie okazuje ze jestes pare centymetrow wyzsza hihihihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
aga co za upal :ico_szoking: mam nadzieje ze zakupy w tym upale sie udadza jednak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
lulu lacze sie z Toba w bolu i tesknocie za wiekszymi piersiami, moje ciagle zmieniaja wielkosc, raz mam ciut wieksze raz mniejsze, ale ogolnie to nie sa wieksze od piersi mojej 12 siostrencji :ico_placzek: ale taki los :-D
konto :ico_haha_01: hmmm musze tez o czyms takim pomyslec, w sumie w pomysle juz bylo od dawna, i uzgodnilismy ze chcemy zeby Julka odebrala kaske dopiero po skonczeniu 21 lat pieniazki, bo i tak mozna ustawic, i ze tylko 10 % moze byc przeznaczone na slodkie przyjemnosci hihihi bo znajac wszystkie tutejsze maluchy kiedy dostaja pieniazki ponad 90 % w mig jest po prostu wek hihihi wiec bylby klucz ze musza pieniazki byc przeznaczone albo na mieszkanie, albo na studia czy cos pozytecznego. Mysle ze wtedy wiecej dobrego przyjdzie z tego odkladania pieniazkow, ale to tez zalezy jak sie wpoi swojemu dziecieciu, bo moze te ograniczenia wcale nie sa potrzebne jesli dzieciaczek sam bedzie rozwazny :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

07 sie 2008, 22:12

Fillipkowi ojciec od urodzenia konto założył

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

08 sie 2008, 10:43

Aga OSki ma ok 88 cm i wazyok 12 kg...
co doschodzenia po schodach to on to robi calkiem sam, absolutnie nikt nie mozepomoc,a najbardziej lubi gdy np mama pojdzie sobie do toalety a on czmych na dol i jak drzwi od dworu nie sa zamkniete to sobie otwiera i wychodzi sam :ico_szoking: chyba na schodach drzwi nas klucz zaczne zamykac :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

co do wzrostu to moj T do 6 klasypodstawowki byl najmniejszy z klasy i w ciagu wakacji urosl o 20 cm :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: i zrobil sie najwiekszy :ico_haha_01: wiec licze ze Oskarcio dogoni tate i ze wzrostem nie wda sie w moja rodzine bo u nas sami mali :ico_haha_01: ..wystarczyze z wygladu to moja krew :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

23 sie 2008, 20:18

Hej dziewczynki, przepraszam że tak długo niezaglądałam pewnie zapomniałyście już kto ja jestem;)ale chyba wybaczycie jeśli powiem ż e nie wyszło nam z J. i wróciłam do wrocławia... niby wszystko oki jesteśmy przyjaciółmi on nam jeszcze pomaga troche finansowo dopuki nie stane na nogi wiec jest w porządku no ale to nie to co obiecywał|: domek wielkie szczęście do końca życia i więcej dzieciaczków... no cóż...
mam nową pracę ale też nic specjalnego jestem koordynatorem transportu między jedną firmą w polsce a niemcami i francją, pracuję na telefon i internet także plus jest taki z ez każdego miejsca mogę to robić... mam zamiar przeprowadzić się do jeleniej bo we wroc nie będzie mnie stać na życie jak już zostaniemy sami z finansami no i zakładam z koleżanką klub m alucha:) takze mam nadzieję że wszystko się ułoży:)hehe hciałąbymk mieć na tule poukłądane życie zeby muc narzekać tylko na swój wygląd;) no ale jak to mówią każdy psuje sobie życie na swój sposób;)
hmm... tak przeczytałam to co napisałam i widzę tu małą depreche... eee wcale tak nie jest;)
buziaki mam nadzieję z ejescze ktoś tu zajrzy

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

23 sie 2008, 20:45

LEMONII 24, witaj Kasiu, jasne ze pamiętamy, nawet pisałam na GG, ale chyba nie na ten nr.
przykro mi ze nie wyszło z J.,
jak Kornelus, zdrowy, nie choruje?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość