elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

28 cze 2012, 22:08

oj duchota ale nie narzekam, nawet fajnie jak bielizna beszczelnie lepi sie do tyłka;):):) jESLI JUTRO BĘDZIE TAK TO IDZIEMY NA PARK WODNY!!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

29 cze 2012, 10:08

elibell,oj fajnie macie z parkiem wodnym :ico_sorki: :ico_sorki: u nas od rana deszcz i wiatr :ico_zly:
ja musze sie brac za pakowanie ale taaaaaak mi sie nie chce :ico_spanko:

martuska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2012, 01:03

22 sie 2012, 01:14

Hej. Jestem z Leeds. Mam 4letniego synka. W Anglii jestesmy od 7lat. Juz za 2tygodnie moj synek idzie do Reception czyli zaczyna sie przygoda ze szkola. Strasznie szybko ten czas zlecial. Dopiero co go rodzilam a tu juz nagle szkola sie zaczyna! Szok ;-)
Pozdrawiam wszystkie mamusie!

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

22 sie 2012, 08:36

martuska, hej hej, a widzisz jak te dzieci nam szybko rosnął:)

A ja wróciłam do pracy:) Nie wiem czy wam pisałam od miesiaca juz pracuję 5 dniw tygodniu na kontrakcie, w końcu nie fabryka, od domu 10-15 min spacerkiem:)
Jedyny minus to, że mamy takie roty iz czasem dzieci sa u niani ciągle a czasem wcale i nie jest dyplomowana, bo o taką nie łatwo w moich okolicach a zalezy mi na kimś na moim osiedlu by było blisko.

a w ogóle dziewczyny mam prośbe, czy wiecie jak jest po angielsku nadżerka?Chcę, musze iść zapisac sie na badania bo jakoś sie nie moge listu od nich doczekać, a na pewno 3 lata minęły i pech chciał, że mam zapalenie i czuje, ze wróciła mi nadżerka :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

22 sie 2012, 13:54

witam sie i ja :-)
martuska,czesc! to mamy taki sam staz emigracyjny :ico_haha_01: :-D wielki dzien przed Wami,fajnie,dzieciaki lubia szkole wiec bedzie codziennie duzy pakiet rozrywki :ico_oczko: :ico_sorki:

ja juz sie niemoge doczekac wrzesnia,Maya w tym roku za dobre wyniki przeskakuje do year1+year2 choc jest jedna z najmlodszych w klasie..ale to nic,podobno bedzie sie miala tam lepiej...dla mnie problem bo musze wyszkolic na nowo opiekunke w zakresie cukrzycy ale wyglada na to ze co roku bedzie to inna pani do opieki wiec powinnam sie zaczac przyzwyczajac :ico_noniewiem: obysmy zlapaly dobry kontakt jak z poprzednia pania :ico_sorki:

elibell,no to brawo,duze zmiany widze :-) ...zalapalas juz rytm?...z nadrzerka nie pomoge,tzn nie wiem jak sie nazywa ale w slowniku medycznym napewno bedzie :ico_noniewiem: ...idz idz,jak czujesz ze cos nie teges to Cie przebadaja...cytologia itd. :ico_sorki: ..

ja od 3 dni mam wene,ogarniam bardzo zapuszczony domek :ico_wstydzioch: ..juz jestem na czysto,nawet okna oblecialam...ale juz ledwo co widac bylo :ico_wstydzioch: ...od poczatku wakacji ciagle gdzies lazilysmy,nie bylo kiedy ogarnac nawet!...zaroslysmy brudem... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

22 sie 2012, 14:24

martuska, witaj :)

elibell, gratuluję powrotu di pracy :)


U nas też wakacje się konczą, pod tym względem, że goście ostatni jutro wybywają :)
A miałam pełną chatę od początku lipca!!! Także teraz JA zacznę urlop!! :ico_brawa_01:
No i nigdy więcej aż tylu gości, nigdy! Za rok spieprzam gdzie pieprz rośnie, tzn dokładniej to chcę na 2 tyg do Szkocji pojechać z rodzinką.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

22 sie 2012, 16:15

martalka,az tylu gosci?tzn wszystkie strony sie zwalily na pierwsze angielskie wakacje? :ico_oczko: ..mi troszke szkoda ze nikt nie przylecial w lato :ico_noniewiem: tzn fajnie byloby gdyby ktos nas odwiedzil na tydzien czy dwa...nie dluzej :ico_haha_01: ...cos slyszalam ze na swieta i nowy rok bedziemy mieli gosci,ale bilety jeszcze nie kupione wiec wszystko moze sie zmienic

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

22 sie 2012, 22:38

nie aż tyle.
Ale np. kuzynka była u mnie dlugo za długo, bo 5 tygodni :ico_noniewiem: Ledwo dociągnęłam...
Teraz jest brat, ale jedynie 1,5 tygodnia.
Niemniej jednak, mimo, że fajnie brata z rodzinką gościć, człowiek pragnie być we własnym gronie w domu!

Na święta :( mój M nie ma urlopu na pewno. Więc "sama" (znaczy z 4 małych dzieci) nie pojadę na święta do Polski. Będziemy spędzać tutaj, ale nic jeszcze nie wiem o przyjezdnych. Wielkanoc spędzaliśmy tu i było fajnie, tak na luzie. Pojedziemy do Polski na half term. Tzn się zobaczy... bilety jeszcze nie kupione ;)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

Re: Uk, Anglia część 2 :)

25 lut 2013, 01:47

Hejka, dawno nic tu nie było napisane :)

Na święta nie pojechałam, ale za to byłam w czasie half term, ale tego poprzedniego. Poleciałam sama z 4 dzieci, a co mi tam :ico_haha_01:

A teraz wybieramy się samochodem, na Wielkanoc, no i na chrzciny Janka. Potem zaplanowaliśmy już tak, by urlopu starczyło na Boże Nar. :-D

A w maju mamy Komunię Najstarszego synka. Ale to już zrobimy tutaj. Ile można jeździć po Europie.
Urlop generalnie mamy rozplanowany co do dnia na cały rok, także na 2 tygodnie w Szkocji go nie starczy... szkoda. Być może uda nam się kilka tygodni w Polsce w wakacje spędzić, ale to już bez męża. Zobaczymy. Bo wolałabym jednak wakacje wspólne...

Nareszcie się half term kończy :ico_smiechbig: Idźcie już dzieci do szkoły :ico_nerwusek: Jaśko taki maruda, że wisi na mnie non stop.
Zaraz się zresztą obudzi pewnie ;)

Aaa, i przeprowadziliśmy się. Niedaleko, bo kilka ulic dalej, ale teraz wynajmujemy domek w szeregowcu. No i mamy hyc, i wielki ogród. Jak na Londyn i box-gardens to po prostu wybieg dla dzikich zwierząt :ico_oczko:

pozdrawiam
i lecę spać, żebym zdążyła zasnąć nim mały mnie obudzi :P

M

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Uk, Anglia część 2 :)

25 lut 2013, 09:35

oj i mnie dawno nie było nawet nie wiem kiedy ostatni raz

fajnie Martalka że masz zaplanowane wakacje, ja jedynie z córa na kilka dni do PL lece po 3 latach, na komunie chrześnicy i pozałatwiać kilka spra, o ile czasu mi wystarcza. Kurna ja z 2 dzieci sobie nie wyobrazam lotu a co dopiero 4:)Dobra jesteś.
A powiedz nie szkoda ci tyle szmalu na wakacje w PL, nie zrozum mnie źle, ja wiesz nie mam po co tam latać w sumie a wiem, że jest drogo tam cholernie. W sumie dłuższe wakacje mam na sierpien ale nie wiem czy gdzieś pojedziemy, może mój tata przyleci na tydzien dwa, mi taniej i jedyna osoba chcaca znac wnuki:)

Świeta były i min eły, moj tata był u nas miesiac ale zleciało tak okropnie szybko, ze nawet nie wiem kiedy, no i w sumie my w pracy bylismy bo taka praca że w okres świąteczny wolnego nie dostaniemy, ale i tak strasznie sie cieszę z pobytu taty i najchetniej bym go tu na stałe ściągnęła, ale szczerze po prostu narazie mnie na takie manewry nie stać. zobaczymy w przysżłosci:)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość