Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

04 kwie 2013, 10:11

Oj Kamilka odpocznij trochę, postaraj się. Z mężami tak jest mój też działa mi na nerwy, mówię mu dzisiaj że zadzwonię do gina, bo jakaś taka podminowana chodzę, a to boli a to wydaje mi się, że plamię i tak się ciągle nakręcam, a on pyta czy kasy nie mam na co wydawać :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Kurcze oni są super!!! Normalnie dobrze że nie ma go teraz w domu bo bym mu chyba :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :502:
Ta zima musi w końcu minąć, bo mam już dosyć, jakieś doły mnie dopadają. Trzeba mi wiosny i słonka. Proszę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

05 kwie 2013, 07:52

Hej
spinka kamilka - mój mi też działa na nerwy dzieci wchodzą mu na głowę i ogólnie rozgardiasz totalny - o wszystkim z nimi dyskutuje i na wiele pozwala nie wiem jak ja później z nimi do ładu dojdę :ico_zly: ale nawet jak robi dobrze to mi jakoś ciśnienie podnosi to chyba burza hormonów sprawia że nerwy nam bardziej dokuczają niż normalnie :-)

Dziś nie zostałam sama jestem z Idą bo biedulka w nocy wymiotowała i ma temperaturę 38 stopni :ico_olaboga: nocka z głowy teraz dostała ibuprofen i śpi

Pochwale wam się - dwa dni temu dostałam telefon z naszej lokalnej stacji telewizyjnej że kręcą materiał o wcześniakch i czy zgodziłaby się wypowiedzieć - nakręcili krótki materiał wstawiam wam linka
http://youtu.be/UAMaTODSH34

Miłego dnia życzę i poprawy pogody bo u nas pruszy śnieg :-/

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

05 kwie 2013, 09:52

Edulita poryczałam się na filmiku. Fajniusie te Twoje dziewczynki no i Ty bardzo ładnie wyglądasz :ico_brawa_01: Zdróweczka życzę, biedactwo lepiej się czuje już?
Mój A. dzisiaj już mnie nie denerwuje, na szczęście. Wczoraj byłam u gina wszystko ok, na szczęście nie ma odklejenia łożyska, ale mógł być krwiaczek. No i płeć potwierdzona - BABA.
Jak Wasze humory?
Ja dzisiaj mam pełne 15 tygodni więc z tej okazji może postawię
Obrazek

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

05 kwie 2013, 09:59

hej dziewczyny

ja sie witam z rana...

Moj sie wczoraj poprawil i juz nie spal zrobilam obiad i pobawil sie z mlodyum chyba sie wystraszyl ze faktycznie go udusze :ico_smiechbig: no ale efekt dzisiaj byl taki ze zaspal rano :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: heheheh

spinka gratuluje!! ale fajnie ja tez chce dziewczynke :ico_sorki: :ico_sorki: ale zazdroszcze :ico_zdrowko:

edulita ja narazie nie otworze bo net slaby i zanim sie zaladuje to ja zsiwieje :-/

Dzisiaj koncze porzadki i chce miec na weekend wolne Adam juz w poniedzialek idzie do przedszkola alleluja :ico_brawa: :ico_brawa: chociaz dzisiasaj nie chce go przechwalic ale od rana naprawde fajnie sie bawi i nie dziamocze tyle co normalnie :ico_sorki:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

05 kwie 2013, 10:26

Hejka

Edulita zdrowka dla corci :ico_sorki:

Spinka dobrze ze u was wszystko ok :ico_oczko:

Kamilka moj maly tez caly tydzien w domu i juz czekam do poniedzialku zeby poszedl do przedszkola, o ile nie rozlozy sie bardziej :ico_sorki:


Ja stawiam za rozpoczety drugi trymestr :ico_szoking: :ico_brawa_01: :-D :ico_tort:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Jesień mamy wita 2013

05 kwie 2013, 10:31

betina zdrówka kochana!!!

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Jesień mamy wita 2013

05 kwie 2013, 13:09

leona, to już 4mc??? Kiedy to zleciało? Gratulacje!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

05 kwie 2013, 14:34

Betina jak po wizycie?

Kamilka no postraszyłaś i podziałało :ico_haha_01: Ja też wczoraj dałam swojemu A. niezłe kazanie, więc skrucha jest :-)

Leona super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wczoraj po wizycie powiedziałam Poli, że jest dzidziuś w brzuszku(siostrzyczka) i cieszy się mała. Podchodzi do mnie, mówi do brzucha, całuje - a na początku ostro reagowała, nie chce i koniec. No i pyta, czy smoczek będzie dawać, s=czy przebierać będzie mogła, cieszy się moja Paskuda :ico_haha_02:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

05 kwie 2013, 14:41

Spinka i super :ico_brawa_01: Pola bedzie miala towarzyszke do zabaw :ico_oczko:

Tibby :ico_haha_01: zlecialo bo po ostatnim usg tydzien do przodu mi sie suwaczek przesunal :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

05 kwie 2013, 14:48

Leona u Ciebie jeszcze 2 USG i mnie z terminem dogonisz :ico_haha_01: :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość