Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

19 kwie 2007, 23:24

cześć dziewczynki!!!
mi ta reklama się też wyświetla,ale nie mogę jej wylączyć,niby zależy od przeglądarki,ale miałam dziś większy problem :ico_olaboga: dzis jest tyle ludzi na forum,że caly czas mi się pojawiał komunikat,że mam za dużo postów nieprzeczytanych no i nie mogłam dojść do forum :ico_noniewiem: :ico_placzek:
no ale jestem w końcu :ico_brawa_01:
co do pomyłek w usg to ja mam dowód przy sobie ,z julcia powiedzieli mi ,dwa razy,że to chłopczyk i miał być kondrat,a przy porodzie wyskoczyła Julcia,ale ja cos czułam bo przed przyjęciem na oddział,chciałam ustalać jeszcze imie dla dziewczynki :ico_haha_01:
PLASTELINKA gratuluję zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tylko chyba są dwa a mi się zlewają jedno na drugie
ESKA ja mam teraz też obsesję na jedzonko,ale może coś w tym jest bo jesteśmy w tym samym momencie ,no muszę poprawić suwaczek bo mam dwa dni za mało na obecnym,ale ja zajadam się teraz rybkami no i słodkim :ico_olaboga: no i nie moge się powstrzymać,i niby słodkie na dziewczynkę :ico_oczko:
MAMO-ZUZI mi ostatnio leci krew z noska,ale niby nie ma się czym martwić bo wyniki mam książkowe :ico_szoking:
ale się rozpisałam :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
no chyba się pożegnam :ico_noniewiem: :ico_haha_02:
PA :ico_ciezarowka:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

20 kwie 2007, 00:15

U mnie obsesji brak... tylko ciagla ochota na bigos i kapuste generalnie.... :ico_puknij: ale nie mam apetytu i jem wtedy jak jestem glodna.
Dzis po raz pierwszy zaslablam w tramwaju. Jakas dziewczyna pomogla mi wyjsc na zewnatrz i w rezultacie nie dojechalam do szkoly tylko wrocilam do domu... Troche sie strachu najadlam...
A przed chwila zjadlam pomidorowke, mniam....

[ Dodano: 2007-04-20, 08:46 ]
Ja dzis znow w domu, mezu mi zakazal stanowczo jechac (no w sumie mam tylko informatyke). Zuzie w domku zostawilam bo kaszle jak gruzlik, zaraz ja bede leczyc babciowymi metodami i moze przejdzie. Pogoda u nas ladna, slonko swieci i mam nadzieje tez ze weekend bedzie oki.
A mnie ostatnio non stop chce sie kochac :ico_wstydzioch: Normalnie siebie nie poznaje... Moze to kompensacja za te kilka zaledwie razy w pierwszym trymestrze kiedy czulam sie jak z koszmarnie? No, ale mezu szczesliwy :ico_haha_01: Jak to malo chlopu czasem do szczescia potrzeba.
A jesli chodzi o humorek to dzis zdecydowanie lepiej, bo wczoraj udalo mi sie zarezerwowac pokoj na wakacje nad morzem. Powoli wizja wakacji zaczyna sie krystalizowac i tak sie ciesze. Kocham nasze polskie morze i plaze.... :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-04-20, 08:47 ]
Oj pieprzy sie to forum, napisalam przed chwila wiadomosc i mi sie pojawila we wczorajszym poscie... buuuu....

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

20 kwie 2007, 09:11

Co do pomyłek to moja siostra 3 lata temu urodziła Paulinkę a miał być Patryk.A jeśli chodzi o zachciewajki to jem ostatnio prawie cały czas pomidory i czasami lody , a na moje kochane mięsko patrzeć nie mogę.Teściowa sie śmieje że to będzie chłopak, bo ona jak była z moim Misiem w ciąży to też tylko pomidory wcinałą.Zobaczymy za tydzień.Mam nadzieję. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

20 kwie 2007, 09:16

he he a ja to ciągle coś słodkiego wcinam. do tej pory lubilam słodkie bo czemu nie ale nie w takich ilościach. teraz to potrafie naraz wsunąć całą tabliczkę czekolady i jeszcze mi mało :-D

ulamisiula a myślisz że usg w 18 tyg (bo widzę że jesteś tak jak ja :-D ) to dobry termin?? bo coś gdzieś czytałam na forum, że dziewczyny raczej robią to usg w 22 tyg. ciąży choć mój gin mówił mi że spokojnie już mogę iść i je zrobić. no dlatego w środę uderzam na badanko :ico_brawa_01:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

20 kwie 2007, 09:34

Ja u mojego gina jestem co 2 tygodnie , więc teraz akurat wypada moja wizyta.Powiedział, że teraz już powinno być widać , chyba że dzidzia pokaże tyłeczek i tyle.Naprawdę chciałabym już wiedzieć kogo to małżonek zmajstrował.haha :ico_haha_01:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

20 kwie 2007, 15:22

Ulamisiula, a dlaczego chodzisz na wizyty tak czesto? Masz ciaze podwyzszonego ryzyka?

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

20 kwie 2007, 18:04

Hej Dziewczynki!
Ulamisiula, ja też idę za tydz na usg :-) Będziemy poglądać...
Ja to nie mam żadnych przeczuć- mężuś mówi o Ani, no zobaczymy.
Ja jakoś nie zauważyłam większego apetytu u siebie. I słodyczy nie jem, tzn. czasem i bardzo malutko (nie licząc lodów!!!), a przed ciążą wcinałam.

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

20 kwie 2007, 18:25

Od 12 tygodnia ciąży jak dłużej pochodzę to tam zawroty głowy i poprostu mdleję.A moje ciśnienie, które do tej pory było książkowe teraz jest ledwo wyczówalne.Najwyższe jakie miałam to 100/60.Poza tym mm za niski poziom leukocytów i lekarz postraszył,że nawet przy zwykłym przeziębieniu mogę znów wylądować w szpitalu na antybiotykach.Więc muszę do niego chodzić na kontrole, bo wolę do niego niż znów do szpitala.

Awatar użytkownika
Plastelinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 11 mar 2007, 16:20

20 kwie 2007, 21:31

agnieszka01.04 :-D zdjecie jest jedno, ale zrobione z dwoch. To taka metafora- ja, moj maz i nasza wymarzona, wysniona niunia :-D
A co do usg, wizyte mam w czwartek, pan doktor bedzie ocenial stan narzadow naszej dzidzi. Wiem, ze to bardzo wazne usg i podczas niego mozna wykryc ewentualne choroby dziecka :ico_szoking: Ufam jednaik, ze wszysko jest w porzadku. Ajesli okaze sie, ze Ania jest Adasiem, bede rownie szczesliwa :ico_brawa_01: Najwazniejsze, zeby malenstwo bylo zdrowiutkie

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

20 kwie 2007, 22:35

Czesc dziewuszki :ico_ciezarowka:
Mamo zuzi widac ze mąz dba o ciebie, i bardzo dobrze ze nie pozwolil ci nigdzie jechac, z tymi omdleniami nigdy nic nie wiadomo. I nawet nie masz pojecia jak zazdroszcze ci ochotki na kochanie, mnie jak nie ciągło tak nie ciągnie, już ostatnio mysle ze może za długa przerwa i dlatego mnie nie ciągnie bo zapomniałam jak to fajnie :ico_placzek:
Co do leczenia twojej coreczki to polecam syrop z cebuli mnie chyba najbardziej pomógł i nawet smaczny :ico_haha_01: . Fajnie ze robicie sobie wakacje, u nas z wakacji nic nie będzie bo mąz ma tylko 20 dni urlopu i już dwa tygodnie zaklepal sobie na pobyt w domku jak dzidzius się urodzi, poza tym 5 dni musi wziąśc bo w sierpniu pojedzie na wesele swojej kuzynki do Niemiec (ja się nie wybieram bo chyba ciezko zniosłabym 12 godzinna podroż autem).
Agnieszka a ty na kiedy masz termin? Bo ja niby na 10.IX ale ostatnio cos się lekarzowi na 15.IX wyliczylo i sam zgłupiał :ico_szoking:
Plastelina fajnie wymyśliliście z tym zdjęciem, wasze pierwsze rodzinne :ico_brawa_01:
Ja jutro wybieram się z rana na comiesięczne badania tzn mocz , krew i dodatkowo mam zrobic jakis aspat i alat (chyba tak to było) bo ostatnio powiedziałam lekarzowi ze mnie skóra swędzi. Mam nadzieje ze wszystko wyjdzie dobrze. A wy za kazdym razem na wizyte do gina musicie miec aktualne badania??
Dobra zmykam juz spac, czuję ze bedzie ciezko zasnąc bo znowu kaszel mnie męczy :ico_olaboga:
Acha i jeszcze jedno pytanko: Łapią was w nocy skórcze łydek? Bo mnie ostatnio tak na szczescie mój mąz jak tylko usłyszy : "ała moja noga" to od razu robi mi masaż, ostatnio to chyba nawet na spaniu bo rano nic nie wiedział :-D Podobno to brak magnezu, ale nie jestem pewna. Kolorowych snów życze wszystkim.

[ Dodano: 2007-04-20, 22:40 ]
Ale sie rozpisałam :-) Poza tym teraz zauważyłam że zjadłam "k" i wyszlo tak brzydko "Plastelina" :ico_olaboga: Przepraszam Plastelinko!! :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość