edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

23 sie 2007, 17:33

tez zawsze się wszystkiego bałam ale koniec z tym

ja to niby gebe mam niewyparzoną.ale jak taka pokrzycze to zaraz wyje.i moja geba nic nie pomoze w tym haha. ale tak na powaznie to w dzisiejszych czasach to dobrym nie mozna byc.odrobina ludzkich zachowan a juz cie stłamszą.ja to do sredniowiecza sie nadaje :ico_placzek:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

23 sie 2007, 18:11

tylko jak to się robi

oj własnie.to chyba trzeba miec we krwi.albo szybki kurs przejsc -tylko gdzie?moze za pare lat zycie nas tego nauczy.podobno jest najlepszym nauczycielem...tylko słono sobie kaze płacic za lekcje(to czyjs cytat :ico_noniewiem: ) :ico_oczko:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

23 sie 2007, 21:02

Nika ale faktycznie mieszkasz koło w-wy i nic ? ja sie nie dziwie ze u mnie nic(przemyśl).tu to zadupie.nawet centra handlowego nie mamy(dopiero w planach az 4 :ico_oczko: ) mamy wielki bazar.pełno ruskich.oni jezdza wypasionymi autami bo sie dorabiają.cały przemyśl chodzi w ich ciuchach(ja tez bo na markowe mnie nie stac :ico_placzek: ) a ja ? a ja tak jak ty zyje nadzieją :ico_oczko: ale jak juz wejdzie młody rolnik to dopiero sie obłowie.kasia to ty juz chyba z wykopków zrezygnujesz? a tak wogóle to kiedy są wykopki? :ico_wstydzioch: i ja po rolniczej jestem :ico_wstydzioch: i na krusie :ico_wstydzioch: a nigdy kartofli nie kopałam.nawet nie wiem jak sie szadzi haha

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

23 sie 2007, 22:20

pisze do was z krainy rozpaczy :ico_noniewiem: jeszcze mi nie przeszlo, bo teraz zastanawiam sie czy mi jakiejs świni ta bab nie podłozy, nie oddała mi moich papierów :ico_noniewiem: ten babsztyl cały dzien mi zepsuł :ico_zly:
strasznie podle sie czulam, kuba tez na mnie wsiadł, ze powinnam ja sprowadzić na ziemi, ze nie jestm gówniarą i nie mozna mną pomiatać, no, ale ja jestem d..pa :ico_puknij:
edi masz racje, ja jestem taka jak twoj mąż chyba :ico_oczko: bardzo, ale to bardzo lubie miec pieniądze :ico_noniewiem: czasmi to mam jakies chore zagrywki, np: moja oszczędnośc, kuba mowi, ze niedlugo bedziemy odkładac więcej niz w londynie :ico_haha_01: nie wiem, co sie ze mnie za sknerus robi :ico_puknij:
D-nika, ciekawe czy jeszcze zadzownią :ico_noniewiem: ale pamiętaj ty tez czarnowidztwa nie uprawiaj, bo rzeczywiscie cos w tym jest :ico_noniewiem: jak człowiek sobie ubzdura to potem jakos to sie sprawdza :ico_noniewiem:
u mnie pewnie bylo tak samo :ico_olaboga:

a tak w ogole, to bylam dzis na badaniach do pracy i pan doktor...kazal mi sie rozebrac :ico_szoking: nie wystarczylo podwinąc koszulke, takie upaly, ze mialam naparwde kusą na ramiączka, a ten zboczuch mi stnaik oglądał :ico_puknij: :ico_haha_01:
dobra, spadam spac, do jutra dziewczyny, pa! :ico_oczko:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

24 sie 2007, 07:46

kasia nic ci babsztyl nie zrobi bo nie ma co cie zrobic.najwyzej nigdy wiecej cie do siebie juz nie wezmie :ico_oczko:
Nika koniecznie napisz kiedy bedziesz w Przemyslu :-) to moze uda nam sie spotkac w realu :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

24 sie 2007, 13:59

ja jeszcze troche o tej dyrektorce, mama kazała mi wysłać pismo, ze prosze o zwrot moich dokumentów i zaznaczenie, ze nie wyrazałam zgody na przetwarzanie danych osobowych :ico_noniewiem: ale ja sie boje, ze ją to rozwścieczy :ico_zly: :ico_oczko: dzisiaj nikt do mnie nie dzwonil, troche sie balam jak słyszłam komórke, ze to może ktoś z Ministerstwa Edukacji...wiadomo jakie ten babsztyl ma kontakty :ico_haha_01:
no, ale miałyście przykład jaka ja jestem delikatna :-D bardzo prosze teraz pisac o mnie, np: "wspaniała kasiu79" :-D żebym mogła odbudowac swoją wartość :-D a kto mnie naprawde lubi niech przesle dwolną kwote 3-cyfrową na numer mBank 1234 5678 999999999 :ico_haha_01:

edi pisze:nic ci babsztyl nie zrobi bo nie ma co cie zrobic

ja sie boje, ze ona tam w kuratorium na mnie nagada i przy wizytacjach będę miala przerąbane :ico_noniewiem:
D-nika, za rok to ja cie juz oczyma wyobraźni widzę w wypasionym BMW :ico_oczko: kupionym za gotówke :ico_brawa_01: :ico_oczko:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

24 sie 2007, 14:10

ja sie boje, ze ona tam w kuratorium na mnie nagada i przy wizytacjach będę miala przerąbane

kasia wyobraznie to ty masz :ico_oczko:
niech przesle dwolną kwote 3-cyfrową na numer mBank 1234 5678 999999999

ja chcetnie przesle ale z czego???????????rachuek mam ale w inteligo wiec jeszcze prowizje zedrą haha musze ci lubienie w inny sposób udowodnic :ico_oczko:
widze osite :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

24 sie 2007, 16:18

D-nika pisze:jestem jak ten nieszczęsny kreskówkowy kenny z south park ciągle mnie zabijają

kiedyś namiętnie to oglądałam, a do kennego miałam sentyment :ico_haha_01:
uwaga, uwaga, czarnowidztwo uprawiasz Nika, a nasze motto STOP CZARNOWIDZTWU :-D
czym sie zajmuje ta firma z hiszpańską nazwą?
edi pisze:widze osite

zaraz ją namierze :-D

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

24 sie 2007, 16:49

a kaczor dzis czytałam wydał na wyjazdy na hel 600tys zł jezdzi z zonką tam i spowrotem.za czyje podatki haha za kasi :-D
znudziło mi się być zapchaj dziurą na rozmowach ...

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_pocieszyciel:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

24 sie 2007, 17:03

a ja zaraz mam gosci z angli a siedze na tt.R posłałam po ciastka do sklepu i po browca i przy okazji wział karola na rower.ja to dopiero umiem ludzi wykorzystywac :ico_oczko: ucze sie ucze :ico_oczko:
Nika a daleko masz do w-wy?

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość