Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

07 sty 2008, 19:39

Dzięki dziewczyny..
To płacz dziecka chyba tak dołuje.. niewiedza co mu dolega, czego się domaga :566: . Przewinięty, nakarmiony wcześniej zwykle od razu mi usypiał, a teraz muszę się z nim trochę nabujać, żeby usnął, a co go odłożę do łóżeczka to za moment znowu płacz :cry:

marcia_pod pisze:wszyscy mówia do mojego męza ze seks pomaga he he - kazdy mu tak radzi, a my sie tylko smiejemy :-D nie pomaga póki co :ico_placzek: .

My z Rafałem korzystaliśmy sobie ;-). W noc przed odejściem mi wód płodowych był nasz ostatni raz tak delikatnie.. jak to Rafał mówił "na pół gwizdka" :ico_haha_01: Bo na cały gwizdek to już lekko sprawiał mi ból. Jak widać w moim przypadku sexik coś chyba dopomógł bo na drugi dzień zaczęło ze mnie cieknąć :-D

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

07 sty 2008, 20:00

madziarka81 pisze:K@tkA a jak Twoja siostra?


Siostrunia w dwupaku :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

07 sty 2008, 20:36

K@tk@ pisze:Siostrunia w dwupaku
a ja myślałam ze moze juz po :-)

CleoShe pisze:My z Rafałem korzystaliśmy sobie . W noc przed odejściem mi wód płodowych był nasz ostatni raz tak delikatnie.. jak to Rafał mówił "na pół gwizdka" Bo na cały gwizdek to już lekko sprawiał mi ból. Jak widać w moim przypadku sexik coś chyba dopomógł bo na drugi dzień zaczęło ze mnie cieknąć
ja teraz trzymam Macka daleko od siebie :-) Powiedziałam ze dopiero jak wróci ze szpitala. Wczesniej nie ma mowy :-D

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

07 sty 2008, 20:47

czesc wam widze ze rodzimy na calego.Ja po wizycie no i lekarz powiedzial ze wszystko ok ale szyjlki mi nie dotykal bo powiedzial ze po tym krwawieniu to tylko przyspieszylby mi porod a niech jeszcze sobie tydzien bobas posiedzi bo wazy dopiero 2700.No najgorsze ze mam cisnienie wysokie i to go niepokoi przepisal mi tabletki musze sprawdza co godzinke no i jak bedzie bardzo wysokie to natychmiast do szpitala. :ico_ciezarowka: :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-01-07, 19:48 ]
zle wcislam emotikony ha ha

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

07 sty 2008, 20:57

Ehh... Ja poszłam do apteki po pojemniczek na siuśki, dawno z domu nie wychodziłam, więc postanowiłam sie do tej apteki przespacerować sama, robiłam takie tycie kroczki...śmiesznie to musiało wyglądać... w drodze powrotnej złapał mnie ból, ale jak przyszłam do domu i usiadłam to szybko przeszło :ico_noniewiem: to już zakrawa trochę o hipochondrię :ico_haha_01:
Fajnie, że Gosia się na porodówkę wybiera :ico_brawa_01: ja bym tylko nie chciała przenosić-nie dość, że trzeba dłużej na dzidzię czekać, to jeszcze się człowiek po szpitalach i lekarzach wyszlaja na koniec :ico_puknij:
Co do seksiku, to u mnie od dawna wielka posucha... i tak jeszcze ze dwa miesiące pewnie-biorąc pod uwagę, że po porodzie też trzeba czekać, Kuba jest moim "pierwszym mężczyzną" i obecnie przechodzimy najdłuższą przerwę tego gatunku :ico_ciezarowka:
więc mi raczej kuba nie pomoże dzidzi przyspieszyć

[ Dodano: 2008-01-07, 19:58 ]
Ehh... Ja poszłam do apteki po pojemniczek na siuśki, dawno z domu nie wychodziłam, więc postanowiłam sie do tej apteki przespacerować sama, robiłam takie tycie kroczki...śmiesznie to musiało wyglądać... w drodze powrotnej złapał mnie ból, ale jak przyszłam do domu i usiadłam to szybko przeszło :ico_noniewiem: to już zakrawa trochę o hipochondrię :ico_haha_01:
Fajnie, że Gosia się na porodówkę wybiera :ico_brawa_01: ja bym tylko nie chciała przenosić-nie dość, że trzeba dłużej na dzidzię czekać, to jeszcze się człowiek po szpitalach i lekarzach wyszlaja na koniec :ico_puknij:
Co do seksiku, to u mnie od dawna wielka posucha... i tak jeszcze ze dwa miesiące pewnie-biorąc pod uwagę, że po porodzie też trzeba czekać, Kuba jest moim "pierwszym mężczyzną" i obecnie przechodzimy najdłuższą przerwę tego gatunku :ico_ciezarowka:
więc mi raczej kuba nie pomoże dzidzi przyspieszyć

[ Dodano: 2008-01-07, 20:00 ]
dwa razy mi się post zapisał, bo się coś spierniczyło ze stroną i jakiś mi error wylazł :ico_zly:

[ Dodano: 2008-01-07, 20:26 ]
Obrazek
wkleiłam je już wszędzie, to tu też wkleję

może ostatnie :ico_sorki:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

07 sty 2008, 21:46

madziarka81 pisze:K@tk@ napisał/a:
Siostrunia w dwupaku
a ja myślałam ze moze juz po :-)


madziarko 81 od razu dam znac
podziele sie z WAMI naszym szczesciem :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-01-07, 20:49 ]
fintifluszko wyglądasz rewelacyjnie, a brzusio to masz pierwsza klasa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

07 sty 2008, 21:55

madziarka81 pisze:Ja teraz trzymam Macka daleko od siebie :-) Powiedziałam ze dopiero jak wróci ze szpitala. Wczesniej nie ma mowy :-D

Jak Maciek wróci ze szpitala to córcia pewnie jeszcze będzie zbunkrowana- będziecie wtedy wywoływać? :-D

Justyna ale masz brzuchol duży :-) . Zdjęcie może ostatnie, a może nie.. Mi Rafał robił zdjęcia nawet w szpitalu jak ze skurczami się męczyłam. Fajnie się je ogląda teraz :-)

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

07 sty 2008, 22:04

A ja nigdzie nie moge dojrzec zdjęcia Justyny :ico_placzek: Nigdzie mi się nie wyświetla, nie wiem czemu :ico_noniewiem:
Ja jutro spróbuje coś wkleić.
CleoShe pisze:będziecie wtedy wywoływać?
wtedy na pewno :ico_oczko: tzn o ile Maciek będzie miał siłę :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-07, 21:07 ]
Juz widzę :-)
Justyna wyglądasz ślicznie z tym brzuszkiem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

07 sty 2008, 22:28

Justyna super wyglądasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i brzusio nisko, więc pewnie jeszcze troszkę i zobaczysz swoje maleństwo.

Gosiu trzymam kciuki, abyście wrócili do domku we trójkę!!!

Widzę że u nas bardzo szybko idzie rozdwajanie. Mnie po tej wizycie u lekarza zaczęły łapać bóle podbrzusza(bolesne ale krótkie) i pleców, ale na szczęście teraz troszkę przeszły. Spakowałam przed chwilą torbę, więc w razie czego jesteśmy gotowi :-D .

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

07 sty 2008, 22:29

misia85, ciebie tez? :ico_szoking: Ty masz termin po mnie więc czekaj w kolejce :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość