Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

09 kwie 2009, 21:46

Dora i dobrze zrobiłaś.co będzie baba ci rządziła

[ Dodano: 2009-04-09, 21:48 ]
dobra ja zmykam.Dobranoc

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

09 kwie 2009, 22:32

widze ze jak ja wkoncu sie uporalam i mam sile cos napisac to tu nikogo nie ma :ico_placzek:

Dora ja tez ledwo chodze choc musze przyznac ze dzisiaj nie bylo az tak zle :ico_sorki:
u mnie problem polega na tym ze Lenka w nocy potrzebuje az godziny zeby sie najjesc :ico_olaboga: :ico_olaboga:

dziewczynki cieszcie sie brzuszkami , naprawde nie wierzylam ja mi mowili ze bede tesknila za brzuszkiem ale faktycznie tak jest, dzisiaj przaz chwlie tak chcialo mi sie miec ten brzusio nie wiem dlaczeg ale tak jakos czulam ,wiec nacieszcie sie poki macie czym bo to juz koncowka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

nie wiem dlaczego ale ja obstawiam Taa

[ Dodano: 2009-04-09, 22:34 ]
Dora, a ta baba sie nie przejmuj :ico_nienie: :ico_nienie: bo wszytko ci sie na pokarmie odbije a i tak masz przeciwz z nim problem

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

10 kwie 2009, 11:41

Ach te ostatnie dni się strasznie ciągną
oj dluzy sie strasznie u mnie jeszcze tych dni az 27 do terminu ale kiedy mlody postanowi wyjsc to dopiero zagadka mam tylko nadziej eze nei po terminie :ico_olaboga: ginekolog powiedziala ze do maja nei donosze ale jak na razie to nic nie wskazuje zebym za chwilke miala rodzic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

10 kwie 2009, 12:08

dora - głipia baba i tyle, olej ją ciepłym moczem :-D

misiunia gdzie jesteś? Może rodzisz co? Fajnie by było, ja sie szykuje do miasta, bo wiecie co, zauważyłam, że nie mam szlafroka i papci do szpitala :-D fajna jestem :) A mąż mnie wczoraj zdenerwował i musiał spać na kanape, o 3 chciał sie wślizgnąć , myślał,że nie zauważe, ale ja od 2 dni spać nie moge więc z poduchy w łepek dostał i dalej poszedł na kanape :)))

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

10 kwie 2009, 12:17

Nie, nie rodzę. W nocy skurcze mnie wymęczyły, od rana brzuch twardniał, ale wszystko się rozeszło

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

10 kwie 2009, 15:21

misiunia_29, a może dzis w nocy??? :-D Będę trzymać kciuki :-D

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

10 kwie 2009, 15:35

To trzymaj. Póki co wszystko przeszło.

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

10 kwie 2009, 19:18

avanti nigdy nic nie wiadomo.Dziewczyny też nie przeczuwały ze zbliża się poród
ejustysia, no to pogoniłaś męża
misiunia skurcze powiadasz.HMMM może nasz plan się jeszcze spełni tylko z lekkim opóźnieniem
Ja miałam dzisiaj zabiegany dzień.rano odebrałam wyniki na grupę krwi i wyszły tam jakieś przeciwciała czy coś i musiałam jechać do Centrum Krwiodawstwa żeby powtórzyć badanie.Wyniki będą dopiero po świętach.Jak wyjdzie że to pomyłka to ok a jak nie to po pierwsze koszt badania wzrośnie do ok 250zł no i nie wiem co to będzie oznaczało.Pani mi tłumaczyła co i jak ale to jest dla mnie czarna magia.Tak że nie mogę sie rozdwoić w święta bo muszę czekać na te wyniki.cholera nawet na samym końcu musi sie coś dziać

[ Dodano: 2009-04-10, 19:33 ]
dziewczyny ja idę poleżeć bo jestem strasznie zmęczona.postaram się zajrzeć jutro

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

10 kwie 2009, 20:02

hey dziewczynki!
No ciekawe czy któraś się w święta rozpakuje? :ico_oczko:

misiunia cos mi sie wydaje, że może akurat TY! :-D

widzę, że jednych na koniec rozpiera energia a inne opadają z sił. Ja w sobotę myłam okna i sprzątałam a w niedziele mi wody odeszły także jak chcecie rodzić to polecam mycie okien :-D

Mi dziś Amelka do południa z rąk nie chciała zejść a po południ śpi sobie aniołek mały. :-)
Ogólnie teraz mam mało czasu na internet ale czytam Was tylko nie mam czasu pisać;)

Już nie mogę się doczekać kiedy wyjdę z Amelką na spacer, bo pogoda jest cudna a my w domu siedzimy i tylko wietrzymy pokoje raz jedne raz drugi :)

Życzę Wam kochane spokojnych Świąt a po nich szybkiego rozwiązania :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

10 kwie 2009, 20:12

Wróciłam z zakupów, zła strasznie, szlafrok kupiłam, jestem zadowolona, ale mało awantury nie zrobiłam, ludzie są dziwni, mój mąż nawet kilku osobom zwrócił uwage bo już jego to drazniło, kazdy sie na mnie patrzył, ludzie nawet palcem pokazywali, nie wiem czemu - czy ciąża w dzisiejszych czasach to jakaś zadkość????? Człowiek spokojnie zakupów nie moze zrobić - Boże co w tym dziwnego????? Ja rozumiem małe dzieci jak sobie palcem pokazują, ale dorośli ludzie??????????? Strasznie sie zezłościłam. Do tego czułam sie fatalnie co chwile musiałam podpierać sie wózka bo tak mi słabo było, w głowie mi sie kręciło i duszno mi było, czuje, że ten moment sie zbliża, jakoś to przeczówam, tylko nie wiem czy to przeczucie, że to jutro czy może za 2 tygodnie - poprostu czuje, że już niedługo

agnieszka jedno jest pełne - nasz plan wypali, ale z małym poślizgiem i być może z lekkimi zmianami co do czasu pomiędzy nami,a le ważne, że wyjścia nie ma innego wszystko musi sie zakończyć w taki sam sposób.
misiunia trzymam mocno cały czas, kiedyś zadziała :-D

[ Dodano: 2009-04-10, 20:16 ]
Fioletowa Ania, ja już okna pomułam, zagrabiłąm całą działkę, podoklejałam tapety na korytarzu, wyniosłam sama stół, wyprałam dywan i zrobiłam setki innych rzeczy i u mnie to nie przekonuje mojego syna, ale może on czekał , az mama szlafrok kupi - i kupiłam dzisiaj, więc może ..... :-D

[ Dodano: 2009-04-10, 20:22 ]
Czy mi sie wydaje, czy nam sie jeszcze nie urodził na kwietniówkach ani jeden chłopiec??????????? No prócz nastki i iwonki, ale one nie dały zdjęć, więc wizualnie nie znamy żadnego kwietniowego chłopca?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość