evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

25 lis 2011, 10:41

witam :ico_ciezarowka:
Cześć Rybciu :)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 lis 2011, 10:46

wisnia3006, to sie przypaletalo chorobsko :ico_olaboga:

A ja sobie wczoraj uswiadomilam cos,czego pod uwage nie bralam,jak sie staralismy o to malenstwo - jak rodzilam Zuzie,to przez jej wage doszlo u mnie do roznych powiklan,rozejscie spojenia itp i wczoraj wieczorem mi sie to przypomialo,bo znowu nie moglam podniesc nogi,zeby majtki zalozyc :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Bolalo mnie jak chodzilam,jak wzielam Zuzie na rece,jak schylilam sie do Andrzejka,zeby sie przytulic,jednym slowem masakra. To nawet nie polowa ciazy,a ja juz jestem ograniczona ruchowo,to co to bedzie jak dzidzius bedzie wiekszy??
Tego pod uwage nie wzielam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

25 lis 2011, 10:54

Witam kochane...

sylwuś przytulam cie mocno... :ico_pocieszyciel: tyle stresu w takim okresie życia...biedactwo...

serniczka odezwij sie ...jak po usg...???? :ico_sorki:

mamazuzi
powodzenia na jutrzejszym usg :-D
ie moglam podniesc nogi,zeby majtki zalozyc :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Bolalo mnie jak chodzilam,jak wzielam Zuzie na rece,jak schylilam sie do Andrzejka,zeby sie przytulic,jednym slowem masakra. To nawet nie polowa ciazy,a ja juz jestem ograniczona ruchowo,to co to bedzie jak dzidzius bedzie wiekszy??
oj strasznie ci wspołczuje...mnie też czasem boli gdy musze nogę podnieśc...ale nie az tak aby mnie to jakość mozno męczyło.....kochana...no Zuzi to już mozesz nie podnosić... :ico_nienie: a zamiast schylania to kucanie proponuje... :ico_oczko: ale tak serio...przytulam cie mocno...razem jakoś przejdziemy ten czas ciązy... :ico_haha_02:

[ Dodano: 25-11-2011, 09:57 ]
a ja mimo ze wiecej jestem w domu...to czuje sie jakaś dzisiaj połamana...z nosa mocniej mi cieknie... :ico_placzek: już mam dośc tego przewlekłoego kataru od wrzesnia...Boże...pamietam ze z Dawidem też całą ciążę mnie męczył...ze nawet na porodówce prosiłam o podanie mi kropli do nosa położną :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 25-11-2011, 09:58 ]
chyba trzeba czosnek wciągnać....bo do jutra mam sie lepiej czuc...bo jutro imprezka :-D :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 lis 2011, 11:07

.razem jakoś przejdziemy ten czas ciązy... :ico_haha_02:
- ehhh,no pewnie,tylko wpieniam sie,ze jedna zla decyzja jakiego debila i zuzia bedzie to odczuwac do konca zycia,a ja mam spieprzony najlepszy czas ciazy :ico_zly:

A jak tu porzadki porobic przedswiateczne??

dzwoneczek82, dlugo cie trzyma ten katar :ico_szoking:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

25 lis 2011, 11:32

dzwoneczek82, dlugo cie trzyma ten katar :ico_szoking:
taki dyskomfort w ciązy.. :ico_zly: którego mam już po dziurki w nosie...raz jest ciut lepiej a czasem to tak mnie męczy :ico_placzek:
e jedna zla decyzja jakiego debila
\
kochana a ile przed porodem na usg wychodziła waga Zuzi??? Czemu od razu nie zrobili cc...bo waga strasznie duża Zuzi była...

moj piętkowy brzuś :ico_haha_02:

Obrazek


Obrazek

[ Dodano: 25-11-2011, 10:33 ]
zdjęcia ciut kiepskiej jakości... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

25 lis 2011, 11:36

dzwoneczek82, a co bierzesz na ten katar?
bo wiesz jak bedzie się przeciągać to może się źle skończyć
ja w ciązy z majką zrobiłam sobie kuku katarem
leczyłam się domowymi sposobami i skończyło się na zapaleniu ucha z perforacją błony bębękowej

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

25 lis 2011, 11:37

Bry dzień,
jem w raczej kończę śniadanie

Sylwia kochana trzymaj się dzielnie, biedny Twój taka, mam nadzieję że bardzo nie cierpi...
z nosa mocniej mi cieknie...
a byłas z tym u lekarza, może warto? bo bardzo długo Cię trzyma!!

iw_rybka, też się kochana trzymaj dzielnie, będzie dobrze musi, może wczoraj miałas po prostu słabszy dzieś i teraz będzie lepiej...
życzę Ci tegoz całego serca!

Też mam dziś wizyte i jestem podekscytowana a wręcz podjarana i boję się jednocześnie (sama nie wiem czego)...

Damian idzie z nami dziś do lekarza, zawsze bardzo chciał iść, to już mówiłam ginkowi, że przyjdę z synem, pełna obstawa dziś :-D
wczoraj się Dad pytał czy będzie mógł dotknąć dzidzię, bo mówiłam mu że ją zobaczymy, hihih śmiałam się i mówiłam mu że pan doktor ma specjalną kamerę co przez brzuszek zagląda do dzidziusia, ale dotknąc się go jeszcze nie da
Wczoraj kładł mi głowę na brzuchu i mówił, że on tak nic nie słyszy i kiedy w końcu będzie go dzidzi akopać?? Musiałam potem udawać że go kopie w sensie takim że tyłkiem podrzucałam, że niby dzidziuś go kopie :-D

ja pewnie isę tu do wieczora nie pojawię a więc proszę za nas trzymać kciuki i jak wieczorem zaglądne to mam nadzieję, że mam zu i serniczka napiszą do tego czasu co tam u nich :ico_oczko:

To miłego dnia mamuśki papapa

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

25 lis 2011, 11:39

dzwoneczek82, a co bierzesz na ten katar?
od niedawna zaczęłam brac euphorbium, bo wyczytałam ze kobiety w ciązy moga go brac...ale na noc to tylko xylometazolin :ico_wstydzioch: bo inaczej bym sie udusiła...

[ Dodano: 25-11-2011, 10:45 ]
a byłas z tym u lekarza, może warto? bo bardzo długo Cię trzyma!!
no nie...jakoś nie było czasu :ico_wstydzioch: choc pamiętam z czasów jak byłam w ciązy z Dawidem...to zbywali mnie ze w ciązy to i tak nic nie moge brac...no... wode morska mi polecali...co na moje problemy to było śmiechu warte..
Musiałam potem udawać że go kopie w sensie takim że tyłkiem podrzucałam, że niby dzidziuś go kopie :-D
też czasem tak robie dla małego... :-)

[ Dodano: 25-11-2011, 10:53 ]
Też mam dziś wizyte i jestem podekscytowana a wręcz podjarana i boję się jednocześnie (sama nie wiem czego)...
no to kciukasy :ico_brawa_01: i szybko do nas aby zdać relacje :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 lis 2011, 12:00

kochana a ile przed porodem na usg wychodziła waga Zuzi??
- 7 dni przed porodem 3680 czy jakos tak :ico_zly:
moj piętkowy brzuś :ico_haha_02:
- superasny :-D
życzę Ci tegoz całego serca!
- dziekuje :ico_sorki:
wczoraj się Dad pytał czy będzie mógł dotknąć dzidzię
- slodziak :ico_oczko:

No i czekamy na wiesci od lekarza :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

25 lis 2011, 12:07

23 wyslal zus mi kase za okres 14 pazdziernik 10 listopad.. dzwonilam na poczte po niedzieli mam meic kase... mam nadzieje ze to bedzie tyle sam oc ozarabialma czyli 1100 zl .... w pracy podawalam nr konta a kasa z zus idzie na dom przez pcozte ;/

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość