Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

20 sty 2013, 14:24

nostromo20 ale superaśny Filipek :) świetnie sobie radzi :) i gaworzy genialnie.

U nas też panele + kafle i mała sobie radzi z pchaczem tylko dobija do ścian :P Za pchacza ma też psa :D i ubaw przy tym po pachy.
Przytulasek też jest ale jak ma ochotę, to zrobi noski noski i się wtuli czy da buziaczka całą buzią.
W ogóle jest 12:30 prawie a ona jeszcze nie spała i nie wygląda by szybko poszła... Także opcja jednej drzemki chyba bardzo jej odpowiada.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

21 sty 2013, 15:26

o wreszcie jest forum czynne :-)

wczoraj sie rozpisałam ale nie ma tej wiadomości :-/
mad ależ Martynka zadziwia wszystkich...cicha woda :ico_oczko: ...super i wielkie brawa za pierwsze samodzielne kroczki :ico_brawa_01:

nastromo Filipek to prawdziwy facet..wie jak prowadzic autko :ico_haha_02: i jaką ma radochę ...i mamusia również :-)

a mnie też duma rozpiera bo Patryk od wczoraj non stop ćwiczy chodzenie...3-4 kroczki zrobi już bez problemu...i jaka ma radochę :ico_brawa_01: .

na spacery nie wychodzimy bo u nas 13-15 stopni na minusie. Od dzis Dawidek jest z nami w domku bo sa ferie.

u nas też coraz częściej jest jedna drzemka 1-1,5 godzinna. Ale bardzo wcześnie, ze już o 17 potrafi strasznie marudzic :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

22 sty 2013, 00:02

Rany ale dzisiaj śmiechu wieczorem było z naszą małą agentką. Tak się śmiała i uciekała ze skarpetkami w ręku przed nami, przed psem że się puściła i pobiegła 4 kroczki. Aż szczękę swą zbierałam z ziemi i mąż tak samo. Zdarza jej się tak ale to nieświadome tzn. nie zamierzone o :P

Mąż uparł się oglądać mecz, a połowę przespał. Faceci ;)
Lodowisko chyba wszędzie ? Zimnica... chyba czas pod kołdrę.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

22 sty 2013, 02:08

Moje dziecko wstało z płaczem, uspać się nie dała. Miała ochotę się pobawić w nocy, pozaczepiać śpiącego jak skała tatę, psa... pobiegać, ciągnąć za firankę (nowość sprzed chwili :O). Mam wrażenie że do mleka 3 coś dosypali, bo dostała je dziś pierwszy raz na noc i takie akcje jak nigdy. Z tym że górne dziąsła mega napuchnięte, także zdajsie to wina jedynek.. albo i nie... Dostała butlę znowu i mam nadzieję, że zaśnie bo padam na twarz po całym dniu !!!

Swoją drogą, minionej nocy D. narzekał na bezsenność, a dzisiaj nawet się nie ruszył przy naprawdę głośnej pobudce małej ;-)

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

22 sty 2013, 10:40

Mad nie wiem czy to co w mleku czy w powietrzu czy co ale Kuba tez dziś w nocy mega maruda był wieczorem w ogóle ciężko było go położyć spać normalnie oczy mu się same zamykały ale jak tylko chciałam go położyć to zaraz krzyczał pluł itd :ico_olaboga:

na szczęście teraz jest spokój i normalnie się bawi zobaczymy jak popołudniowa drzemka wypadnie a dziś idziemy do dziadzia bo przyjechał wczoraj i się załapie na życzenia na dzien dziadka :D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

22 sty 2013, 11:02

Wstała, tryska energią i jest ok. Ale właśnie tak samo u Ciebie Kaja pojawia się pytanie jak wypadnie dzisiaj drzemka. Ja muszę zacząć ogarniać mieszkanie przed niedzielą, więc codziennie coś po troszku. No i nowe firanki mi się marzą... bo te co mamy są takie aby były... No i kurka wodna lampy w salonie brak. Bez auta, to potem nie po drodze po takie rzeczy. Może nadrobimy przed niedzielą. :)

W ogóle to jestem wściekła, na szwagierkę męża... Zaprosiliśmy całą ich 3 na roczek Martynki, a w odpowiedzi dostaliśmy słowa iż dla naszych gości będą oni nie mile widziani i że nie przyjadą przepraszają, ale dziękują za zaproszenie. Nosz kuzwa !! jedna jedyna kuzynka Martynki... skoro nie daja rady przyjechac to po co takie wywody i to smsem :/ szlo napisac ze jak bedziemy w bb to sie zobaczymy i tyle :/ Wujek czyli brat mego męża Martynkę widział tylko na zdjęciach. Bo nie gadają ze sobą od 1,5 roku. Ehhhhh.
Mąż mówi bym się nie przejmowała ale jakoś tak mi dziwnie, jakby mi ktoś w pysk strzelił... No trudno.

A wy jak tam z rana ?
Do nas dziadek zaraz przyjdzie to uśmiech dziadkowi mała sprzeda świąteczny hehehe

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

22 sty 2013, 15:30

Mad Brawa dla Martynki!! :ico_brawa_01:
dzwoneczek widziałam że i Patryś chodzi :ico_brawa_01:
nostromoa jaki słodki Filipek :)

a tu nasza mini relacja z urodzin
tort
Obrazek
taaak się cieszę, bo będę miała gości :)
Obrazek
nasza 4
Obrazek

a tutaj jeszcze debiut na scenie Igorka (choinka w szkole)
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=G88X07DyMVw
Ostatnio zmieniony 23 sty 2013, 15:20 przez margolcia, łącznie zmieniany 1 raz.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

22 sty 2013, 16:04

Igorek jest cudowny w tym swoim debiucie hihi :)
Koszule jak poprawiał hehehe mama pewnie dumna :)
A relacja urodzinowa bardzooo fajna :) Fajny torcik, rodzinka i dzieciaki :))))

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

22 sty 2013, 18:36

Igorek jest cudowny w tym swoim debiucie hihi :)
Koszule jak poprawiał hehehe mama pewnie dumna :)
A relacja urodzinowa bardzooo fajna :) Fajny torcik, rodzinka i dzieciaki :))))
oj tak mega dumna :)) bałam się że nie bedzie stał z dziecmi ze ucieknie do nas a jednak nas zaskoczył :)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

22 sty 2013, 22:12

witam

ja miałam cięzki dzien...dzieciaki mnie wykończyły...mam wielka głowe od krzykow , marudzenia i płaczu...Dzis była tylko jedna drzemka, 30-to minutowa :ico_noniewiem: . Padł o 19.30.

margolcia śliczna z was rodzinka...Amelcia jaka radosna dziewczynka! I rzeczywiście rodzeństwo podobne do siebie jak dwie krople wody!!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość