marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

21 lut 2012, 21:24

Dodano: 21-02-2012, 20:08 ]
marcz fajne fotki, a mój Alanek też taką minę robi jak u babci bezzębnej ... fajnie to wygląda :)
_________________
Moja ostatnio zaczęła tak robić! Uwielbiam tą minkę :ico_haha_01: A Oliv jeszcze jak to robić to tak buczy śmiesznie i cała zaśliniona później jest bo tak buczy że aż pluje :ico_haha_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

21 lut 2012, 21:51

Chociaż w sumie nic konkretnego nie potrzebuję dla dzieci teraz, ale jakby się coś trafiło to czemu nie :ico_oczko:
No ja też nie miałam w zamiarze nic kupować bo raczej nie potrzebuję ale zawsze jak jestem to chodzę i grzebię w wyprzedażach bo na zaś może coś znajdę w niskiej cenie .I prawie zawsze kupię coś małej na przyszłość w takich cenach jak podałam bo ja drożej nie mogę sobie pozwolić.
Więc jak masz czas to możesz poszukać bo ja patrzyłam na dziewczynki więc nie wiem jak na chłopach było ale tez były ceny obniżone.
co Ty, jak Jej dałam to pluła na odległość
hehe,
Zuzia to wsuwała!
I to jest przykład że każde dziecko jest inne .
No mojemu Alankowi chyba już przeszły gorsze chwile, dzisiaj cały dzień radosny, rozgadany, zero płaczu... achhh wróciło moje dziecko :ico_sorki:
No to fajnie.Moja też dziś taka jak dawniej .Gaduła wesoła i mało co marudziła chybaże głodna była bądź śpiąca.
pewnie nie można :ico_oczko: ale co Jej się stanie jak 3 razy poliże języczkiem ?
Ja też myślę że jak poliże sobie to nic sie nie stanie.

Moja zasnęła jakoś o 19:40 .Troszkę później niż zwykle ale to przez późną drzemkę.
Kąpiel już brałam, kolacja zjedzona teraz wcinam owoce .

Jutro na 14 jedziemy na zdjęcie plasterka z plecków i zobaczymy co jeszcze małą uczula.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 lut 2012, 22:07

Jutro na 14 jedziemy na zdjęcie plasterka z plecków i zobaczymy co jeszcze małą uczula.
no też jestem ciekawa. A dzieje się coś na pleckach?

Jakoś nie wpadłam,żeby dać Maćkowi słodkie polizać.
Po co go drażnić jak zjeść nie może :ico_oczko:
Ja bym się wkurzyła jak by mi ktoś tylko polizać dał czekoladę :-D
Zuzia dotrwała bez słodyczy do swoich pierwszych urodzin. Ale to chyba było dla niej tak nieznane,że tort wcale jej nie smakował :-D
No, teraz nadrabia :ico_oczko:

marcz89, ale fajniutkie te foteczki- śliczną masz córę :-)

Maciunio śpi. Zasnął przy karmieniu po kąpieli.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

21 lut 2012, 22:23

marcz89, ale fajniutkie te foteczki- śliczną masz córę :-)
dzięki :ico_haha_02:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

21 lut 2012, 22:48

Jutro na 14 jedziemy na zdjęcie plasterka z plecków i zobaczymy co jeszcze małą uczula.
no też jestem ciekawa. A dzieje się coś na pleckach?
Nie .Właśnie nic nie widzę by było tak jak przy tym białku więc może tylko to a właściwie aż to.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 lut 2012, 22:50

szkieletorek, pewno by się coś już działo. Wystarczy białko, to i tak dużo :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

21 lut 2012, 23:04

szkieletorek, pewno by się coś już działo. Wystarczy białko, to i tak dużo :ico_noniewiem:
No właśnie dla mnie bardzo dużo. Ale i tak muszę jechać bo jutro albo w czwartek mam być raz jeszcze i wtedy będzie decydować co robimy dalej.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

21 lut 2012, 23:17

a chcialam dziecko urodzic jeszcze na studiach..zalozylam sobie ze zanim obronie magisterke urodze dziecko, troche podrosnie i bede mogla swobodnie szukac pracy..udalo mi sie, tyle ze pracy szukalam az za dlugo jak dla mnie (a moze praca mnie :ico_haha_01: :ico_oczko: )..
kolejne dziecko planowalam nie wczesniej niz po 3 latach i jak bede miala umowe na stale i tez sie tak stalo wiec jestem szczesciara :-D
Jakbym o sobie czytała :-D w czerwcu bronię mgr:-) więc część planu się udała,oby tak dalej ;-) a jeszcze założenie było takie żeby przed 30 Ł.mieć dziecko (29ma).

Na zdjęciu zęba nic nie wyszło,a boli dalej.. masakra :-( ehh

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

22 lut 2012, 00:10

Na zdjęciu zęba nic nie wyszło,a boli dalej.. masakra :-( ehh
współczucia i co w takiej sytuacji skoro na zdjeciu nic nie widać???

szkieletorek sama jestem ciekawa co wykarze Twojej malutkiej wiecej, oby nic więcej, wystarczy białko.

wiek, ja w sierpniu 31 kończę i czasem jak pomyślę ile mam czuję się taka stara a jak nie myślę o tym to czuję się ledwo na 25, zapominam że już kolejne 6 prawie minęło hihihihi. A dziecię marzyło mi się jak miałam 17 lat, bardzo chcieliśmy (z ówczesnym partnerem) ale życie pisało nam inne zyciorysy.

Chrupki mówicie, ja też już małemu daję, pierwszy to nie wiedział co z nim robić wypluwał, ale zjadł jakoś a drugiego to mi z ręki wyrwał i zjadł prawie ze swoją rączką, a teraz jak widzi to aż się rwie by zjeść:)

No i dziś kolejna manna na kolację, jejuś ale uwielbia kaszę manną mój synuś, budyń nie zachwycił małego w ogóle, wypluł i ryczał nie chciał.

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

22 lut 2012, 00:15

jak miałm 29 lat - zareczylismy sie 2 tyg póxniej hyhyyh a 3 m-ce pózniej zaszłąm w ciaze i wzielismy slub o :-D
wow to jak historia z filmu tylko z happy endem :ico_oczko:
W październiku będę mieć 27
ja bym Ci dala z 25 :ico_oczko:
oczywiście musiałam się znów zmoczyć.Makabra mówię wam.
juz sie boje jak to bedzie.. :ico_olaboga: :ico_olaboga:
niestety ta sama infekcja :ico_olaboga: do tego ma zapalenie spojówek :ico_placzek: i płacz okropny jak zakraplam oczka :ico_placzek:
biedactwo :ico_placzek: a skad to zapalenie? ja Oliwkowi ostatnie kilka dni czyszcze nosek ta rureczka co sie zasysa powietrze i masakra co jest wtedy za ryk :ico_placzek:
Nawet jak w łapce miał to się krzywił :-D
hahahha :ico_haha_01: Olis jak widzi chrupka to az sie caly trzesie a jak skonczy to od razu jest wrzask zeby mu dac nowego :ico_olaboga:
(nie obrażając marcz, bo Ty jesteś w porządku).
a jaaaaa? :ico_placzek: :ico_oczko:
Uwielbiam tą minkę :ico_haha_01:
ja tak samo :ico_brawa_01: Maly wyglada wtedy tak niewinnie :ico_noniewiem: tylko ciezko fotke zrobic
Po co go drażnić jak zjeść nie może :ico_oczko:
Ja bym się wkurzyła jak by mi ktoś tylko polizać dał czekoladę :-D
hahah ja tez :ico_oczko: ostatnio M machal Oliwkowi michalkiem przed nosem to tez mu powiedzialam zeby tak nie robil bo pozniej sie bedzie denerwowal ze nie moze w lapki wziac :ico_noniewiem: ale to tez zalezy od dziecka :-)
w czerwcu bronię mgr:-)
powodzenia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Na zdjęciu zęba nic nie wyszło,a boli dalej.. masakra :-( ehh
biedna.. no ale jak nic nie wyszlo to znaczy nie ma 8 czy co?

U nas juz wszyscy spia tylko ja jeszcze wpadlam na chwile i zaraz sie klade. Wiecie co sie dzisiaj strachu najadlam to myslalam ze zemdleje.. Farbnelam sobie odrosty, wysuszylam glowe, M siedzial na dole z Malym, ktory bawil sie na naszym lozku a M siedzial przy nim na pufce kolo lozka i patrzyl sobie w tv i reka go tam kontrolowal zeby nie spadl. I zeszlam i mowie do M ze od dzisiaj farbuje wlosy co 2 dzien bo sie tak zarabiscie ukladaja i on spojrzal na mnie i katem oka widzialam tylko jak Olis skacze z lozka na glowke (lozko mam takie do kolan to ile ono z pol metra ma wys) i tylko krzyknelam 'Jezu' a M jakos sie tak szybko obrocil i zlapal go doslownie z 2-3 cm nad podloga.. Siedzialam i go tulilam i sie prawie poplakalam a tak mi serce walilo i nogi sie trzesly, nie moglam sie uspokoic.. Tak sie go niby pilnuje a doslownie sekunda nieuwagi i cos sie moze stac, ostatnio gadalysmy o tych wszystkich wypadkach :ico_olaboga: Nie boje sie o to, ze nabije sobie guza bo to niedlugo bedzie pewnie czesty gosc na jego glowce ale nie wiem nawet co myslec co mogloby sie stac jak on tak centralnie pionowo lecial na glowke, Boze az no po prostu nie chce tego mowic jakie mialam mysli.. :ico_placzek:
Eh no nic troche juz mi przeszlo bo to pare h temu bylo ale mimo wszystko jak sobie przypomne.. :( Trzeba tak uwazac ze eh.. Dobranoc dziewczeta :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość