Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 kwie 2010, 19:31

Wiolaw Loluś prześliczny, ale wiesz już od dawna się krępuję żeby Cię spytać :ico_haha_01: :ico_wstydzioch: Twój synek tak ma na imię?

Zaczarowana kisielek robiłam sama. Wlałam pół buteleczki nektaru z hippa, dolałam troszkę wody, łyżeczkę mąki ziemniaczanej i zagotowałam to.Mmm pycha.
Zaczarowana Ty masz zachcianki normalnie jakbyś w ciąży była, ale o golonce to nawet ja nigdy nie marzyłam. Beeeeee
A to wypadek w Gdyni??
pozostałe zdjęcia cudne:)

Co do jedzenia słodyczy, to taki kawałek serniczka na zimno jeszcze nikomu nie zaszkodził. Ważne by nie opychać się tymi bardzo kalorycznymi rzeczami i coś ćwiczyć:)

Wiecie co, mogę Wam trochę posmęcić :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: jestem po wizycie u dentysty i jestem załamana. Pokazałam swoje zdjęcie całej szczęki. Nie to żeby podważyła moją dentystkę, ale... stwierdziła, że conajmniej 2 czy 3 kanały mam za krótko wyczyszczone, do tego chyba ze 3 nowe dziurki i jakieś zmiany przy zębach na dole tam gdzie kość jest. Do tego na dokładkę pod koroną porcelanową którą zakładał mi jeszcze inny też jest jakaś zmiana dlatego mnie pobolewa. Ciekawe kto pokryje koszty ściągnięcia i założenia nowej korony. Dałam 400 zł :ico_sorki:
Boże czemu ja muszę tak cierpieć. Jak nie kamienie, żołądek, przepuklina i te zęby ciągle. Zryczałam się strasznie jak wróciłam. Nie mam już siły i pieniędzy. Najlepiej jakbym gdzieś w ciemnym zaułku dostała w zęby żeby mi ktoś je wybił i wstawiłaby sonie nowe.

Natomiast Mati miał dziurkę i jednego mu lakowała. Bolało go bardzo. Widziałam jak się zapierał, zaciskał oczy i lekko trząsł głową. Jednak ani nie drgnął. Dał sobie do końca zrobić. Taka dumna byłam z niego, że szok :ico_brawa_01: Ja przy nim to tchórz.O 100 zł cieńszy portfel.

Ja 13 maja mam szlifowanie jedynek. Po tygodniu przymiarka koronki i po tygodniu zakładanie porcelany.

Milenka już śpi. T niech usypia Matiego. Ja jestem strasznie życiem dziś zrezygnowana. Nawet mi się ćwiczyć nie chce, ale muszę...

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

21 kwie 2010, 20:48

Matikasia biedna Ty z tymi zębami. :ico_pocieszyciel: Ale jeśli Cię to pocieszy to ja też ciągle coś mam. Od porodu znalazłam się (tydzień po urodzeniu) w szpitalu z podejrzeniem zapalenia macicy, co mogło sie skończyć nawet jej wycięciem jak mnie nastraszyli, strasznie sie wtedy denerwowałam i zbeczalam, okazało sie jednak, że to co innego i dostałam antybiotyk, codziennie pobierali mi krew, już byłam tak podziurawiona, że nie miałam wolnych żył, wróciłam do domu cała posiniaczona, do tej pory na dłoniach mam blizny po wenflonach, bo miałam w tym samym miejscu kilka razy w obu rękach, bo miałam za gęstą krew i się zapychały, trzeba było zmieniać. Po powrocie dostałam hemoroidów, mam je do tej pory, już jest trochę lepiej, ale bywało, że krew mi ciurkiem leciała :ico_szoking: Kazali mi z tym do chirurga iść, ale się zestrachałam i do tej pory siedze w domu, piersi miałam poranione do krwi do 4 miesiąca Kingi, nie chciały się goić, później zapalenie piersi, byłam jak trup z gorączką prawie 40 stopni, teraz niedawno te zmiany grzybiczne i teraz od wczoraj zaś przeziębienie i tak się ciągnie bez przerwy, nie może być chwili żeby było wszystko ok. Ech, chyba też musiałam się wygadać....

Zaczarowana Super zdjęcia, chyba kiedyś wybiorę się w zimie nad morze... :)

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

21 kwie 2010, 20:51

Twój synek tak ma na imię
ja własnie się też zastanawiałam :ico_noniewiem:
matikasia, bidulka jesteś z tymi zębolami :ico_sorki:

Ide już spać bo jestem znowu bardzo zmęczona i spiąca :ico_spanko:

ps. poszłam do sklepu po te cholerne kółka namęczyłam się z wrzeszczącymi Kluskami, wiało zimno i paskudnie. A pan w sklepie powiedział beztrosko "Dzisiaj nie ma" Myślałam że go normalnie kopne w kostke :ico_zly: może będą w piątek a ja się jeszcze dwa dni będe katować z tym wózkiem który ledwo jeździ.
Ide spać może jutro będzie Be pogoda i nie będe szła na spacer.

Słodkich snów buziaczki

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

21 kwie 2010, 21:44

wiolaw, Lolus przecudowny - taki slodziaczek :ico_brawa_01:
zaczarowana, boskie zdjecia :ico_brawa_01:
matikasia, oj wspolczuje ci zabkow :ico_noniewiem:
magduś81, no to facet niezle cie wkurzyl - wspolczuje

A moja mala spi juz od godz i mam czas dla Was

Dzis moj mezus okulary odebral i BOSKO WYGLADA - OJ DZIS BEDZIE SEKSIK JAK NIC HEHEH

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

21 kwie 2010, 22:03

Twój synek tak ma na imię?
nie , nazywa się Karolek , ale ja go tak nazywam , bo już tak w ciązy na niego mówiłam i tak zostało :ico_haha_02:

nie zazdroszczę przebojów z zębami , i tylko za kieszeń się trzymać takie to wszystko drogie :ico_noniewiem:
Ech, chyba też musiałam się wygadać....
przecież po to jesteśmy , jak cos leży na serduchu to trzeba to wywalić i lżej będzie :ico_oczko:
a tez sie nacierpiałaś ,

magduś81, normalnie zastrzelić chłopa w tym sklepie , ja nie zapomnę jak jężdziłam z wózkiem Ali do reklamacji i tez na koło i trzymali po 2 tyg , i nikogo nie interesowalo w czym ja dziecko będę wozić :ico_noniewiem:

Sabcia, oj bedzie się działo :ico_oczko:

ja umówiłam Alę jutro do okulisty , a ona dziś tak strasznie narzekała na oczy i miala takie czerwone jak szła spać , może jeszze trzeba będzie okularki zmienić , bo narazie miała tylko do czytania , tv i kompa
i moje mi się rozpadły , ale po porodzie nie mogłam się zmolestować do lekarza , więc jutro może sie okazać że nowy wydatek będzie i to nie mały :ico_noniewiem:

jejku ja jeszcze godz musze siedzieć , bo o 23 antybiotyk :ico_noniewiem:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

21 kwie 2010, 22:16

Sabcia, oj bedzie się działo :ico_oczko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
przecież po to jesteśmy , jak cos leży na serduchu to trzeba to wywalić i lżej będzie :ico_oczko:
a tez sie nacierpiałaś ,
Czasami dobrze wyrzucić coś z siebie. :) Byle do przodu. :-D

[ Dodano: 2010-04-21, 22:16 ]
jejku ja jeszcze godz musze siedzieć , bo o 23 antybiotyk
Oglądnij sobie you can dance. :)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

21 kwie 2010, 22:18

WiolaWLolus jest CUDOWNY :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
zaczarowana, zdjecia rewelacja ja tylko raz w życiu byłam nad morzem zimą ale to prawda że jest o każdej porze roku cudowne
Dobrze że ból minoł a moze to siusianie i zachcianki to ciąza :ico_oczko: ?
matikasia, - biedactwo z tymi zębami u mnie ostatnio tez kasa w zęby pakowana a jeszcze mam jeden do wstawienia ale narazie nie wiem skad mam wziasc kase na implant :/
magduś81, jednym słowem zostałas wykołowana no ale miejmy nadzieje ze kółeczka beda w piatek
Kasia90 ty tez sie masz ale w końcu moze juz wykorzystałaś limit i teraz juz tylko zdrówko cie czeka :-)
Sabcia ja swojego tez zamierzam dzis wykorzystac :-D musze sie nim nacieszyc bo póxniej bede pięc dni sama spała jak nas zostawi nad morzem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

21 kwie 2010, 23:44

Hej, ja dopiero teraz :ico_noniewiem:
niestety nie dam rady codziennie na forum wpadać, a chciała bym
dziś też nie miałam czasu wejść o przyzwoitej porze, więc teraz zaglądam


wiecie co u nas śnieg pada :ico_szoking: no dosłownie zima w środku wiosny :ico_noniewiem:

ok lecę nadrabiać czytanie

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

22 kwie 2010, 08:28

Witam porannie Niki w przedszkolu a ja jade z M kupic nowy aparat fotograficzny :-)
co u nas śnieg pada
u mnie wczoraj grad walił z nieba :ico_olaboga: no ale kwiecień plecień - mam nadzieje ze pogoda juz zacznie się poprawiać bo inaczej to znowu zobacze morze zima :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

22 kwie 2010, 08:57

Cześć kobitki.
Dzięki za pocieszenie.
Humor jakby ciut lepszy ale nadal myślę o moich zębach. Powinnam z tym prześwietleniem lecieć do mojej dentystki,ale chyba przez weekend muszę ochłonąć, a od poniedziałku latanie, aby do wyjazdu do mamy zdążyć. Najgorzej się boję iść do tego, co mi koronkę z tyłu robił,. bo pewnie będzie się wypierał błędu, a ja mu 400 zł zapłaciłam :ico_szoking:

Dziś mam zakwasy od skakanki:) wczoraj razem 1000 zrobiłam.

Edulita u nas też był grad. Wracałam tą taksówką i prosto pod dom, a miałam w biedronce wysiąść i dojść z buta.

Kasia90 no to też się masz

Magduś
oby te kółka szybko były

Sabcia
jak tam nocka z mężem?:) najlepszy na odchudzanie chyba

Wiolaw
no nawet nam nie napisałaś, że mamy Karolka fajnie na niego mówicie Lolek, tylko co będzie jak on potem będzie się tak przedstawiał?:)
Oby z oczkami Ali było wszystko ok.

Milencia ma katarek :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości