Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

30 maja 2008, 09:56

Nellu może to nie był rota a może był - tylko Maksio łagodniej przechodził,
najważniejsze, że już mu lepiej :)

Asiu, nocne imprezy Jaś zawsze lubił ;) ku utrapieniu rodziców,
czy to możliwe, że przez to, że JAś dawał porządnie w kość, ja nie mam na razie siły na drugie dziecko? mąż się upiera, ze musi być drugie, a ja mam pełną głowę watpliowści, Asiu, Ty mnie na pewno trochę rozumiesz, tak samo jak ja Ciebie, w tym względzie... jak teściówka ma ochotę to ją ściągnij, niech się pozajmuje Wiki, dobry to pomysł kochana!

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

30 maja 2008, 10:10

Witam dziewczyny i stawiam kawe :ico_kawa: która chętna ?

[ Dodano: 2008-05-30, 10:11 ]
U nas dziś słońce ale do tego straszny halny wieje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 maja 2008, 10:13

Mój mąż w szoku bo ja teściów tak za bardzo nie lubię, tzn mało ich znam, ale serio Wiki daje mi w kość,moi rodzice odpadają, więc znalazłam taką alternatwę. Ale mój mąż do mnie mówi "No przecież ona się Ciebie boi" Wiem, że bywam krzykliwa i walę z grubej rury ale że aż tak :ico_oczko:
Uciekam na spacer

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

30 maja 2008, 10:18

Asiu- fajnie że popilnuje Ci Wikuni bo moja to nigdy nie chce Niki pilnować jestem zdana na swoich rodziców :ico_noniewiem:
Wiecie co nie mogłam spaćw nocy bo myslałam ale nie o domu a o operacji już się boje poniedziałku - ciekawe jak Niki zareaguje na rozłąke :ico_noniewiem: bo ja to chyba będe płakać w poduszke :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

30 maja 2008, 11:27

Hej dziewczynki :-)

Ściskam Was mocno od naszej Ani. Rozmawiałam z nią wczoraj, jest przeszczęśliwa. Cały poród trwał 55 minut :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wcześniej nawet skurczy przepowiadająch nie miała. O 1:30 odeszły jej wody a o 2:25 Tosia już była na świecie :ico_brawa_01: Niewiarygodne, że o godzinie 1. w nocy miała tylko 1cm rozwarcia :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Przeżywam to jak jasna cholera. Życzyła mi takiego porodu :ico_haha_01:


MARGO spóźnione życzenia imieninowe :ico_prezent:

REENI gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale jestem trochę obrażona, że 10tc zaczęłaś i dopiero teraz się pochwaliłaś :ico_nienie: :ico_oczko: :ico_haha_01:

MERY narożnika jeszcze nie zamówiłam, bo czekam na gotówkę i coś długo to trwa :ico_zly: Znalazłam taki http://allegro.pl/item371492919_narozni ... nowy_.html bo ten idealnie pasuje mi rozmiarami :ico_brawa_01: Tylko oczywiście w materiale zielonym :-D WYBACZAM, że fotek jeszcze nie wysłałaś ale też przypominam, iż nadal na nie CZEKAM!!!!! :-D

IWCIA super z tym siusianiem :ico_brawa_01: Faktycznie moment przełomowy :-)

EDULITA dziewczyno nawet nie wiesz jak się cieszę i też zazdroszczę :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Musimy to opić koniecznie!!! Może dziś wieczorem???? :-) A operacją się nie przejmuj, jeszcze chwila i będzie już coraz lepiej :ico_buziaczki_big:

NELLY ja bym się cieszyła z siuśków w nocniku a z kupy mniej, bo ktoś musiałby ją przecież z tamtąd wyjąć :-D :-D :-D A ja taka wrażliwa się zrobiłam, że masakra :ico_olaboga: Dlatego nauczę Konrada srać na naszym kiblu :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

ELA jeżeli chodzi o Twoje wątpliwości co do drugiego bobo to i ja Ciebie rozumiem :-) Ja też mam ich mnóstwo i nie wiem czy sobie poradzę. Całe dnie jestem sama bo Dzidek w pracy. Poza tym zajebiście się boję porodu, z Konradem przeżyłam koszmar i teraz śni mi się on po nocach. Ale jak patrzę na tego mojego kochanego synusia to nie mogę, po prostu nie mogę nie dać mu rodzeństwa, przecież nas kiedyś zabraknie i co? Rodzina jest dla mnie najważniejsza i w tym momencie wbijam w to, że zdechnę podczas porodu a jeśli jakoś to przeżyję to później się zajadę przy dwóch maluchach ale to wszystko jest teraz nieważne - dzieci są najważniejsze :ico_dziecko: :562: :-)

ASIU Ty krzykliwa????? :-D :-D :-D Masz taki miły głos, że w życiu nie uwierzę, że potrafisz krzyczeć :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :-D

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

30 maja 2008, 11:46

to i ja...

Reeni - wielkie brawa, gratulacje, uściski :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aniu - no git dziewczyna z Ciebie, piękne imię dla córci - super, że już w komplecie...

Felicity - syneczek przesłodki, raz jeszcze gratulacje :-)

Edulito - bosko, brawo... :-D

Dzięki za wszystkie zdjęcia, piękne... Lila wisi mi na ręce :ico_noniewiem:
Podczytuję, ale nie mam jak odpisać...

U nas nocnik, tylko siku, ale mi bardziej się nie chce, niż Lili - ona mówi - "mama, sika" a ja to super, zamiast zdjąć i posadzić... leniwa jestem, Lili waży 10,8 zaczęłam dawać dwa dania - jakoś idzie... Rozi waży 7900 i nie ma problemów z jedzeniem :-D obie używają Pampersów 4 :-P

Polecam dzieciaki, polecam małe odstępy, jedynie to czasu na komputer nie mam za dużo :-)

My mamy wypis z warunkami zabudowy, architekta co nam zaadaptuje gotowca, no i teraz kupa papierkowej roboty - umowy wstępne z dostawcami mediów etc.

Spadam i gorąco pozdrawiamy...

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 maja 2008, 12:06

Halo my po spacerze :-D Wieje jak nad morze, kurde tu zawsze wieje

Oj Kasieńko ja to taka chodząca zołza jestem, mąż mówi że nawet aspołeczna :ico_wstydzioch:

Edytko ciesz się, że masz w ogóle na kogo polegać, ja już po prostu łapię się takiego wyjścia, "tonoący..." bom juz zmęczona stękaniem, wredota matka jestem, ale jak odpoczne to Wiki na tym więcej skorzysta...

Kochane oby dzieci jak najwięcej, ja tam mogę być ciotką a nawet i setki maluszków :-D
Ja nie chcę drugiego też ze względów troszkę egoistycznych, bo chcę troszkę popodrózówać, mieć więcej czasu tylko dla siebie itp. Mąż też po naszym wyjeździe stwierdził, ze jest umordowany zajmowaniem się Wiki i obstaje przy jednym. Kurde on się umordował, zapomniał że mne dochodzi w domu, gotowanie, pranie, sprzątanie itp i robię to sama, a tam miał mnie :-D

Martula
widzę że mała Róza ma apetycik, moja wciąż 13 kg a nosi pampers 6, w innych dupsko jej wyłazi, chyba ma duze zwieszenie po mnie :-D

[ Dodano: 2008-05-30, 12:11 ]
Aaaaa jestem mądrzejsza, ósemka mi wylazła :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

30 maja 2008, 12:39

Kasiulka, - z miłą chęciom ale musisz wpaść do Gorzowa bo ide na impreze więc nie dziś to dopiero po szpitalu , jak zdecydujesz się na dziś to daj znać zabiore cię ze sobą :-D
Kasiu ty wątpliwości ...jesteś taka energiczna że dasz rade wychować nawet drużyne piłkarską :ico_haha_01:
Asiu- gratulacje z powodu ósemki ząbkujecie razem z Wiki :ico_haha_01:
Maritta, - fajnie że załatwiacie teraz wydaje się dużo zamieszania ale muyśle że i wam i nam szybko pojdzie i już niedługo będziemy mieszkać a wtedy szybko zapomnimy o tych papierach , umowach i całym rozgardiaszu załatwiania :-)
a fajnie że dziewczyny jeden rozmiar pampów nsza mniej targania do domu i nie mylą się pieluchy :ico_haha_02:

My dziś ze spaceru nici bo do tej pory siedzimy i czekamy na kuriera z prezentem dla siostry, już się boje że nie dojdzie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-05-30, 12:40 ]
Zapomniałam wczoraj obciełam u fryzjera Nikolci włosy na chłopczyka :ico_haha_01: bo uznałam że i tak w czapusiach na dwór chodzi a takie liche piórka miała niech odrosną gęstsze i mocniejsze :-)

[ Dodano: 2008-05-30, 12:46 ]
Nellu - co do królewskiego ogrodu to nie wiem bo malutko będzie ziemi przed domkiem bo to przecież szeregowiec będzie ale myśle że tyle mi starczy na coś ładnego :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 maja 2008, 13:44

Ja własnie planuję obciąć Wiki włoski też, by na drugie urodzinki miała ładne :-D
Oj zazdroszczę Wam tych domków, ja na pocieszenie, przestawiam dziś meble u Wiki :-)

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

30 maja 2008, 14:23

Jaś dziś pięknie zjadł obiadek :ico_brawa_01:
zaraz pójdzie,y ma drugi spacer :)

Kasiulko, na pewno sobie świetnie dasz radę ze wszystkim, najważniejsze to podejście do życia - właśnie takie jak Ty masz - z humorem, optymistyczne :)

Mój Jaś namęczył się z tymi liszajami - cały rok niezdiagnozowana choroba - swędzące liszaje, dziecko nerwowe, niespokojne w dzień i w nocy, płaczliwe, ja nie umiałam mu pomóc, a starałam się pocieszyć zawsze, zabawić, a nic nie skutkowało,
wszytskie dzieciaki już się same sobą zajmowały, ładnie się rozwijały a my ze wszytskim ciągle w tyle,
to było straszne - ja po tym mam traumę, nie po porodzie, nie po ciązy, tylko po tej chorobie...
i po karmieniu piersią w nocy co godzinę do pół roku i spaniu 3 godziny na dobę,

boję się że przy drugim psychicznie nie dam rady, że w końcu mnie to wszytsko przerośnie i któregoś dnia zwariuję...

odkąd jest Jaś ja miałam jedną imprezę - poszłam do kina z koleżanką,
a tak tylko dom i obowiązki,
u rodziców przynajmniej nie muszę gotować, sprzątać, ale Jasiem zajmuję się sama,
dlatego chcę rodzeństwa dla Jasia ale muszę zdecydować, czy to więcej wszystkim szkody nie przyniesie,
bo ja w końcu nei dam rady.

ja niestety nie jestem taka optymistyczna, przesrane miałam dzieciństwo - nauczono mnie jedynie obowiązkowości i nie umiem w ogóle cieszyć się życiem,
staram sie ale różnie wychodzi,

nie wiem czy już deprechy nie mam, bo coraz częściej brakuje mi energii i siły do czegokolwiek,

jak tylko się zregeneruję w końcu to się wezmę za robienia dziecka,
ale myślę, że jeszcze nie pora ;)

to się użaliłam nad sobą, wybaczcie

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość