tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

11 sty 2012, 00:21

kontrola przed gastroskopią
oj bidulek dalej badaja refluks?

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

11 sty 2012, 00:26

tabogucka, trzymam kciuki za rozmowe. ??Zebys dostala ta prace :ico_sorki:
Dziewczyny jak dziecko ma trzydniówkę to jak te krostki wyglądają i gdzie się pojawiają ??
mojej wyszlo na brzuszku i na pleckach.Takie delikatne czerwone kropeczki.Jak sie je przydusi palcem to znikaja na chwilke.

Blanka26, to napewno nie jest Twoja wina.Nie mozesz sie tak obwiniac.
Wiem co przezywasz bo moj Wiktor mial to samo.probowalismy wszystkiego i w koncu samo minelo.Teraz tylko czasem cos Mu wyjdzie na paluszkach no i ta astma.Ale tak jak piszesz ta astma jest chyba lepsza bo moze normalnie funkcjonowac.
Trzymam kciuki zeby u Was tez to bylo tylko takie przejsciowe i zeby Olenka nie musiala sie dluzej meczyc no i Ty tez bo dla ciebie to tez napewno meczace.
A probowalas masc protopic?To nie jest steryd a jest rownie dobra.
[hide]Pokaze Wam fotke Wiktorka jak silne mial uczulenie
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us[/hide]

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

11 sty 2012, 00:41

Biedny :ico_sorki: Wiktorek dobrze ze juz mu lepiej!!! oby i Olence tak bylo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

11 sty 2012, 12:41

Witam .

Blanka26 o nie nie mozesz sie obwiniac oto. Ja cos na ten temat wiem jak Oleniasie musi sie meczyc moj najmlodszy brat miał bidulek cały wysypany był wszystko go swedzialo,ciagle mial katar ,musial byc w jakis plynach kapany. On mial alergie pokarmowa i byl uczulony na pyłki,na kwitnace drzewa itd masakra była płakał bo go swedzialo... Teraz jak ma juz 11 lat ma tez to ale juz mniej moze jesc wszystko ale ma non stop katar i jak przyjdzie wiosna to az go dusi. Rozumiem Cie ze sie tak czujesz bezsilna... :ico_sorki:
Szkoda jej, musiałam przed bratem chowac jak byl malutki glupiego cukierka a gdy jadłam cos to on bidulek czekal zebym mu chodz troche zostawila zeby sprobował... :ico_placzek:

agusia22, biedny Wiktorek :ico_sorki: ehh

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

11 sty 2012, 15:51

agusia22, ale Wiktorek strasznie wygladal :ico_olaboga:

co do trzydniowki to moja jeszcze nie miala

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

11 sty 2012, 16:02

oj bidulek dalej badaja refluks?
wiesz on ma stwierdzony refluks i tak juz ma przypisane a ze nie ulewa to super moze wyrosnie z niego :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

jutro bede miala przypływ gotówki 55tys :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sprzedalismy działke ogrodową ale mamy tyle długów ze wszystko pójdzie na długi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ale cos tam sobie kupię :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 11-01-2012, 15:02 ]
co do trzydniowki to moja jeszcze nie miala
_________________
no u nas tez nie było :-)

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

11 sty 2012, 18:54

Gwona kurcze jak on tak moze sobie olewać nie dziwie sie ze jestes wsciekła :ico_zly: :ico_zly: ale wkoncu sie to skonczy wytrzymaj jeszcze troszkę
Tabogucka super ze udalo sie cos znalezsc ja tez mysle zeby wrocic do pracy tam gdzie kiedys pracowalam czyli jako asystentka kierownika w supermarkecie Dino 3 lata ale fajnie bylo miałam swoje pieniazki i czułam sie kims waznym a teraz siedze w domu i nic mi sie nie chce ;/
Blanka ojejku przykro mi ale dziewczyny mają rację to nie twoja wina!!!!!!!!!!!!
nie mozna sie obwiniac too i tak nic nie da teraz tylko wspieraj Oleńkę mam nadzieje ze z tego wyrośnie mojej siostry synek tez ma uczulenie na pyłki i w okresie gdzie pyli tez nie powinien nawet na dwór wychodzic ale jak tu 3latka cały czas w domu trzymac biedne te dzieciaczki on tez pozniej sie w nocy dusi i placze a teraz jej coreczka Julka 1,5 roczku tez co chwila chora i jak spi to sie budzi i płacze bo ją tak dusi i tyle juz razy była z nią u lekarza i za jakis czas to samo tez podejrzewają astmę kurzce takie dzieciaczki i sie muszą juz tak męczyc a rodzice znimi bo chcą pomóc a tu człowiek taki bezradny jest :ico_sorki: :ico_sorki:
o jak fajnie ze wasze dzieci same zasypiją moja jak jeszcze miala łóżeczko na pierwszym poziomie i lubila smoczek tez sama zasneła ale teraz płacze juz drugi dzien udało sie jje nie dac piersi w dzien ale kurcze nie mam czym odciagac mleka i musze ręcznie a piersi takie twarde ze szok ;/
no i przenioslam małej łóżeczko spowrotem do naszego pokoj bo juz miała obok i jest lepiej z zasypianiem na rączkach ale krótko juz wiem o których godz jest spiaca iwystarczy ze puszczam muzyke i z nia troszke sie pokołysze potancujemy ;p i zasypia i moge ja odlozyc i nie placze uffffff
a moja nie umie jescze robic kosi łapki a ni papa ;/
i wiecie co nie wiem czy to byla trzydniowka ale zauwarzylam ze jak jej mineły goraczki to na szyjce i dekoldzie ma krosteczki jakby uczulenie wiec moze to to ....

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

11 sty 2012, 19:23

jutro bede miala przypływ gotówki 55tys :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sprzedalismy działke ogrodową ale mamy tyle długów ze wszystko pójdzie na długi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: najwazniejsze, ze dlugi posplacacie i wyjdziecie na prosta :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

11 sty 2012, 22:30

hej, ja tylko na chwilę, bo padnięta jestem.. Ząbki nam idą - dwójki.. znowu katar... darcie się w nocy.. wzięłam Mikiego wczoraj do nas do łóżka, bo się biedny wiercił, to się tak we mnie wtulił i chlipał sobie, aż mi się łezki w oku kręciły.. W ogóle zrobił się teraz strasznie do mnie przywiązany, łazi za mną po całym domu :ico_szoking: jak gdzieś jedziemy to mi z kolan prawie nie schodzi :ico_haha_01:

Przepraszam że tak o sobie tylko, ale nie mam siły nawet Was doczytać.. :(

Zdrówka Kochane :ico_sorki:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

12 sty 2012, 00:41

nie mam siły nawet Was doczytać.. :(
to cos jak ja :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ogarnełam tylko na dole bo jutro koleda :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
a na górę nigdy mi czasu nie starcza :ico_szoking: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

do tego jutro z rana usg serducha i dziwne to jest bo mamy skierowanie do szpitala bo inaczej sie nie da zrobić :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: mam nadzieje ze szybko wrócimy do domu

a mnie bierze cos bo mam juz katar i ogólnie ciut gorzej
a kregosłup mnie boli strasznie napewno od noszenia Filipka i niby tak mało wazy

no i tak ide wyczyscić buty aby sie na mnie tak nie gapili w tym szpitalu bo u nas błoto starszne i jakos jutro na paluszkach do auta :-D :-D :-D

patrycjaaa, twoja też się nauczy sama zasypaić zobaczysz ja tez tulałam go i nosiłam i któregos dnia polozyłam go do lózeczka bo juz nie mialam siły to on zasnął i tak robie jak wiem kiedy chodzi spac to wkładam do łózeczka i tak sie przewraca i mientoli az zasnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

miłej nocki ppa

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość