Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

16 sty 2012, 23:17

Witajcie Kobietki... Ale się ciesze że mam chwilę dla siebie...
Zwariuję i to bardzo szybko... :(
Mój K wyjechał na studia po tym jak ostatnio pisałam na forum i teraz jestem sama a mały coraz bardziej rozrabia jak w grudniu nauczył się siedzieć tak od kilku tygodni sam się podnosi i spaceruje przy meblach albo w łóżku, radości ma co niemiara a ja muszę mieć oczy do okoła głowy a wyjście na spacer to karkołomny wyczyn... wózek i dziecko z 4 piętra znosić niestety mi nie wychodzi i muszę małego nosić ciągle na rękach... Noce też nie dają mi odetchnąć bo od pierwszych miesięcy nic się nie zmienia budzi się co godzinę lub 2 :ico_placzek:
teraz przyszła mama więc wieczorek dla mnie bo inaczej czasem niema czasu nawet w dzień za wiele jeść...
W środę mały tak intensywnie uczył się łazić że nie zdążyłam go złapać i pacną głową o podłogę na szczęście obyło się bez siniaków itp miał tylko lekkie otarcie od dywanu...
Widzę piszecie o nowym serialu... słyszałam że fajny ale na telewizję czasu zdecydowanie brak więc nawet wiadomości nie oglądam telewizor stoi dla ozdoby :ico_haha_01:
To chyba tyle o mnie...
Murchinson jak ja Ci zazdroszczę takiego spania Twojego maluszka... mój jak w dzień pośpi 1,5 godziny w sesjach po 30 minut to jest ogromny sukces...
on chyba jest nadpobudliwy ciągle by skakał i łaził

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

17 sty 2012, 10:21

czesc

Murchinson, fajnie ze Mati wrocil "do siebie: :ico_brawa_01:

Koroneczka jak Maksio spal?


co robicie na obiad?

milego dnia

[ Dodano: 17-01-2012, 09:22 ]
Mariola_Larose, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za postepy synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

17 sty 2012, 10:33

Witam z poranną :ico_kawa:
pogoda nijaka. Na 12.30 do alergologa. Rano pobudka po 6 ale mały artysta śpiewał przez dobre 20 min. i dopiero jak weszłam do pokoju to po chwili zauważył, że jestem.
Murchinson, normalnie twoje dziecko ci wróciło :-D :-D
ObrazekObrazekObrazek
Wiola zdrówka dla chłopaków, oby Dawidek się nie przeziębił bardziej.
:ico_brawa_01: za sikanie do nocnika. Sądzę, że Dawid szybciej zrezygnuje z pieluch niż Filip bo teraz częściej, tzn systematyczniej będziesz sadzać małego. My też próbujemy od jakiś 2 tyg. ale dopiero od niedzieli udaje się złapać każdą kupę. Z sikaniem jest problem bo mały jak się zbudzi to właściwie nie wiem kiedy dokładnie bo najczęściej leży cicho i po chwili słychać jak zaczyna się bawić, śpiewać albo gadać do zwierzaków. Dziś udało się złapać połowę bo pierwsze pół poleciało na mnie-chyba źle posadziłam małego :ico_wstydzioch:
Mariola :ico_brawa_01: dla Igorka. Dużo jeszcze K zostało do końca studiów? A jak Wasz remont i kiedy przeprowadzka?

Wczoraj na obiad ostatecznie był barszcz biały a dziś pieczone udka będę bo leżą zamarynowane od wczoraj.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

17 sty 2012, 10:38

Hej Emilia ja na obiad standardowo nie mam czasu, a i tylko dla siebie nie bede gotowac

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

17 sty 2012, 10:40

a ja nie sadzam malej na nocnik i nie zamierzam narazie - uwazam ze to jest za wczesnie i niepotrzebne, no chyba ze sie chce troszke zaoszczedzic na pieluchach :ico_oczko:
dziecko swiadoma umiejetnosc robienia siusiu osiaga dopiero w wieku 2 lat
Marcela nie sadzalam na nocnik, kolo 2 roku pytalam czy zrobi siusiu na nocnik nie chcial, az ktoregos dnia chcial siusiu i sam powiedzial ze zrobi na nocnik i od tamtej pory wlasnie tak robil :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

17 sty 2012, 10:53

dziecko swiadoma umiejetnosc robienia siusiu osiaga dopiero w wieku 2 lat
Nie wiedziałam, że tak późno :ico_wstydzioch:
no chyba ze sie chce troszke zaoszczedzic na pieluchach :ico_oczko:
Jedna pieluszka mniej czy więcej to dla mnie żadna oszczędność.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

17 sty 2012, 10:56

Murchinson remont dobrze przeprowadzam się w maju narazie mieszka tam siostra cioteczna K bo studiuje w Elblągu to odchodzą jej opłaty za mieszkanie przez te kilka miesięcy a i mieszkanko nie stoi puste...
Ja małego nie sadzam na nocnik bo moja koleżanka nauczyła siadania na nocnik za wcześnie i teraz dziecko zaczyna się buntować że nie chce, czytałam że koło 2 roczku się uczy malucha... mi pieluszki nie przeszkadzają :)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 sty 2012, 11:43

Hejka!
A u nas łądnie- biało! Pójdziemy później na spacerek :-)
Ja na obiad zrobię dziś karkówkę z grilla i surówkę z selera :-)
Koroneczka jak Maksio spal?
A wiesz, że lepiej :-) o 24 zbudził się to dałam wody, zasnął natychmiast, o 3 obudził się na cyca i potem koło 6 już był wyspany, ale że nocka ok to nie narzekam :-)

Co do tych nocników, to miałam przykłady w rodzinie, że niespełna roczne dzieci wołały już na nocnik i tylko pielucha na noc była, ale były też takie które za nic nie chciały się przekonać i z pieluchą do 3 lat chodziły :-) Chyba dużo zależy od dziecka, może warto spróbować. Ja młodego latem będę chciała nauczyć, będzie biegał po ogrodzie bez pieluchy jak mu po nogach poleci, to się szybko nauczy :ico_oczko:

Mariola, Twój tez taki żywy jest :-) a raczkuje? :ico_brawa_01: za postępy! Współczuję braku czasu dla siebie :ico_sorki:

Mam ochotę coś upiec :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

17 sty 2012, 11:52

Chyba dużo zależy od dziecka, może warto spróbować.
Oj, tak dużo zależy od dziecka. Masz rację nic nie szkodzi spróbować, jak się nie uda to trudno, za jakiś czas można ponownie spróbować.
Super, że nocka dużo lepsza. Co pieczesz?

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

17 sty 2012, 11:52

Koroneczka raczkowanie mu nie idzie no chyba że chce podejść do np. łóżka żeby wstać

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość