Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 sty 2012, 12:08

Co pieczesz?
Właśnie nie wiem :-) może kruche ciasto z kruszonką, mam jeszcze dźem z czarnej porzeczki mojej babci, więc dołożę.
Koroneczka raczkowanie mu nie idzie no chyba że chce podejść do np. łóżka żeby wstać
Maksio też zaczął od wstawania i siadania, a dopiero potem ruszył w przód :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

17 sty 2012, 12:57

A wiesz, że lepiej :-) o 24 zbudził się to dałam wody, zasnął natychmiast, o 3 obudził się na cyca i potem koło 6 już był wyspany, ale że nocka ok to nie narzekam :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Co do tych nocników, to miałam przykłady w rodzinie, że niespełna roczne dzieci wołały już na nocnik i tylko pielucha na noc była, ale były też takie które za nic nie chciały się przekonać i z pieluchą do 3 lat chodziły :-) Chyba dużo zależy od dziecka, może warto spróbować.
no wlasnie to sprawa indywidualna, ale ogolnie kolo 2 roku dopiero sygnalizuja

[ Dodano: 17-01-2012, 11:58 ]
ja tez mialam ochote na cos slodkiego, dlatego wciagnelam drozdzowke ze sliwka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

17 sty 2012, 13:00

hej dziewczyny

chciałam się Wam pochwalić, że dzis o 3.30 moja siostra urodziła córeczkę-Olę, także jestem podwójna ciocią :ico_brawa_01:

Zdrówka dla wszystkich chorujących i :ico_brawa_01: za nowe osiągnięcia,
niestety za więcej nie mam czasu, dziś szykuje mi się samotny wieczór więc wpadne na dłużej :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

17 sty 2012, 13:01

chciałam się Wam pochwalić, że dzis o 3.30 moja siostra urodziła córeczkę-Olę, także jestem podwójna ciocią
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratuluje!

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

17 sty 2012, 15:38

Co pieczesz?
Właśnie nie wiem :-) może kruche ciasto z kruszonką, mam jeszcze dźem z czarnej porzeczki mojej babci, więc dołożę.
Mniam!
chciałam się Wam pochwalić, że dzis o 3.30 moja siostra urodziła córeczkę-Olę, także jestem podwójna ciocią :ico_brawa_01
Gratulacje! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My po wizycie u alergologa i niech ją piorun trzaśnie bo tak mnie wnerwiła :ico_zly: że szkoda gadać.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 sty 2012, 19:34

witam wieczorkiem

nie miałam jak zajrzeć dzisiaj nawet na forum
od rana sobie sprzątałam potem obiadek,a jak mogłam odpocząć to Hania na kompie bajki oglądała
po 13 przyjechała koleżanka z córką (4 mies młodsza od Hani) i na dodatek z brzuszkiem :-D jest w 6 miesiącu i też będzie druga córa :-D :-D
u nas dzisiaj więcej śniegu i chyba jutro z dzieciakami na dwór pójdę i na sanki zabiorę,nawet na podwórko,zawsze to coś fajnego,a mała w końcu pierwszy raz w sankach będzie :-D

Mariola_Larose to gdzie twój na studia wyjechał?przyjeżdża co jakiś czas?? to ładnie Igorek zajmuje ci czas,współczuję :ico_sorki: :ico_sorki: oczywiście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za postępy Igorka :ico_brawa_01:

wiola85 oby teraz lepiej ci poszło z nocnikiem a skoro nie pracuejsz to pewnie szybciej Dawid rzuci pieluchy,zdrówka dla chłopaków :ico_sorki:
dziecko swiadoma umiejetnosc robienia siusiu osiaga dopiero w wieku 2 lat
raczej od 1,5 roku można już uczyć chodzenia bez pieluchy :ico_oczko:
my tak zaczęliśmy i w rezultacie jakoś miesiąc po 2 urodzinach już w ogóle pieluch nie było :ico_brawa_01:
Ja młodego latem będę chciała nauczyć, będzie biegał po ogrodzie bez pieluchy jak mu po nogach poleci, to się szybko nauczy
ja też tak będę uczyła,pewnie lipiec-sierpień zaczniemy
Hanię uczyłam od lutego jak miała 16 miesięcy,nie wyszło bo nie chciała,to za 2 znowu spróbowaliśmy i już poszło gładko bo zaraz w dzień pieluchy odpadły a w listopadzie już w nocy nie były potrzebne
chciałam się Wam pochwalić, że dzis o 3.30 moja siostra urodziła córeczkę-Olę, także jestem podwójna ciocią
gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
My po wizycie u alergologa i niech ją piorun trzaśnie bo tak mnie wnerwiła :ico_zly: że szkoda gadać.
co jest???

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 sty 2012, 21:21

Cześć!

Ciasto wyszło pycha, już prawie nie ma :ico_oczko:
Maksio grzecznie zasypia- nic prawie nie zjadł dziś :ico_noniewiem: Około 6.30 cyc, przed 9 kaszkę, potem nic nie chciał, nawet cycka odpychał, dopiero o 13.30 wypił cyca- jakieś 5 minut, o 15 zjadł może z pół małego słoiczka obiadku, nie chciał więcej, rączką odpychał, potem cyc ( 3 minuty) i przed snem po moim wmuszaniu 140MM :ico_noniewiem:
My po wizycie u alergologa i niech ją piorun trzaśnie bo tak mnie wnerwiła :ico_zly: że szkoda gadać.
A co się stało?

Nowa, :ico_brawa_01: gratulacje dla siostry :-)
chyba jutro z dzieciakami na dwór pójdę i na sanki zabiorę
A pewnie idź :-) U nas też dużo śniegu :ico_brawa_01: chętnie bym Maksia zabrała na sanki, ale nie mamy! My to już z mężem myślimy żeby kulig zrobić :-)

Jejku piszę ten biznes plan i piszę i coś skończyć nie mogę :ico_sorki: ale chcę to zrobić sama! Jutro bądź pojutrze składam do PUP wniosek o dofinansowanie kursu masażu, anuż się uda, to sobie darmowo zrobię :-)

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

17 sty 2012, 21:41

Ania no mój K w Elblągu ja na razie w Sandomierzu... przyjedzie może za 2 tyg a jak nie to dopiero na święta

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

17 sty 2012, 22:28

co jest???
A co się stało?
Już mi trochę przeszło. Odniosłam wrażenie, że pani mało zainteresowana po co przyszłam. Mówię, że dziecko ma 8 m-cy a ta "no dobrze to co mu dolegało jak miał 0-12m-cy", "to on zdrowy jak ryba i nie miał ani razu zapalenia płuc przez rok?" Potem zdziwiona że używam, jak to określiła bardzo dobrych kosmetyków a nie zwykłego mydła do kąpieli a i tak za wszelką cenę próbowała mi wcisnąć emolium (tekst "dobre ale może by pani jeszcze kupiła ich kremik)-jakbym z przedstawicielem rozmawiała-fakt pokój cały w ich reklamach wyklejony. Prawie nie słuchała co do niej mówię. Jak powiedziałam, że małemu robi się szorstka buzia jak zje coś z pszenicy to ta" to normalne" :ico_puknij: i pyta się czy mały je buraki i jakie ma łóżeczko bo turystyczne to za miękkie no i stwierdziła, że jestem "naprawdę bardzo dobrze zorientowana po czym dziecko na uczulenie". A jak mi na koniec wypaliła, że zmiany na skórze ma posmarować maścią sterydową, bo zapewne mam jakąś w domu :ico_puknij: (bo wg. niej zapewne mam jakąś z lekkim sterydem dla siebie lub mężą, nie ważne co byleby ze sterydem) to myślałam, że wyjdę z siebie i stanę obok. Przepisała latopic i omegamed. Najważniejsze, że dostałam to zaświadczenie o alergii na mleko i do maja mamy mleko na ryczałt (pod warunkiem że poprawnie wypisze pediatra receptę).
Ostatnio zmieniony 17 sty 2012, 23:07 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 sty 2012, 22:47

Najważniejsze, że dostałam to zaświadczenie o alergii na mleko i do maja mamy mleko na ryczałt (pod warunkiem że poprawnie wypisze pediatra receptę).
:ico_sorki: :ico_sorki: to dobrze! Ale dziwna ta doktorka :ico_puknij: nie ma innej u Was?? kurcze :ico_noniewiem:
A w ogóle to słyszałam, że Nutramigenu już nie można na ryczałt kupić :ico_sorki: Kuzynka , ta od tego chorowitego Igorka właśnie przerzuciła go na Bebilon Pepti, bo przeraziła ją cena 30stu złotych za puszkę :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość