Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

17 lip 2007, 14:02

a to 38C to powazna temperatura u dziecka???? :ico_szoking: :ico_olaboga: jejuśku :ico_olaboga: bo moja mała jest dzisiaj taka ciepława i ja jej mierzyłam i ma 37,9C :ico_szoking: :ico_olaboga:

o szkole poplotkuję wam wieczorkiem jak me dziecię zasnie :-D

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

17 lip 2007, 14:04

czesc dziewczynki
no niestety ale kryzys powrocil :ico_olaboga: myslalam ze jak bylam w Londynie to byla kwestia zmiany klimatu i miejsca,ale tu znowu bardzo zle ze mna,chodze i rycze po katach,ciagle mam dziwne bole glowy,niedobrze mi,jestem apatyczna,nawet upaly mnie nie ciesza :ico_szoking:

poczytam was troszke na poprawe humoru :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

17 lip 2007, 15:01

kasi.k pisze:a to 38C to powazna temperatura u dziecka????

moja pediatra mówi zeby temperature zbijac dopiero przy 38,5C a tak to dziecko powinno samo zwalczac.
FITTNEY pisze:no niestety ale kryzys powrocil

Fittney jak jestes w polsce to wykorzystaj i wybierz sie do lekarza. Naprawde z depresja nie ma zartów.

kaasiaa79 pisze:nad barem flaty dla pracowników

to tam Lenkę spłodziliscie???

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

17 lip 2007, 15:57

no to tez ąłdnie meczyl Bobas Martuche(o ile dobrze pamietam) ja rodzilam 46 godzin :ico_szoking: w tym 40 bez znieczulenia!!!!!!!!!!!!!!!!!

fela mamy taki sam dresik :-D

fitney wydaje mi sie ze mam podobnie!!!! :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-07-17, 15:58 ]
jasnie pani NIE-niejak w Londynie

[ Dodano: 2007-07-17, 16:02 ]
ilona Eryczek ur. 02.04.2007 w Southampton 3616g
lata po łóżeczku,gada po swojemu i jest najkochanszym Małolatem na świecie!!!!!!!!!!!!!!
niewiem co mam napisac-wyjdzie w praniu!!

ja to przepadłam z tym tik takiem

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

17 lip 2007, 16:05

a ja lubie londyn :ico_noniewiem:
choc ceny mi sie nie bardzo podobaja
i wyprowadzamy sie w poblize londynu bo tu lepiej dla nas obojga z praca (tzn w londynie) ale spokoju tez nam sie przyda wiec juz niedlugo wlasnie zaczelismy poszukiwania mieszkania :ico_haha_01: troche sie boje ale moze bedziemy miec farta i szybko znajdziemy cos fajnego i przed zima juz bedziemy na swoim mam nadzieje

fittney idz do lekarza - ja czuje sie znow soba jest ok i naprawde nie wiem jakbym sobie dala rade... naprawde trzeba leczyc depresje po co masz sie tak czuc kobieto!!! przy depresji nawet wygrana w totka nie pomoze :ico_noniewiem:

kasia no z natusiem nie ma problemu z jedzeniem hihihi :ico_haha_01: jak tylko sie cos zjedliwego w zasiegu wzroku pojawia to jest przerwa w zabawie 5 min i koniec :ico_haha_01: jeszcze nie zdarzylo mi sie zeby moje dziecko czegos nie lubilo :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

17 lip 2007, 19:43

no nie moge z tym tiktakiem,wyskakiwal mi jakis blad i dalam se spokoj :ico_zly:

JULIE
bombowy ten Natek dolcowy :-D :ico_brawa_01:

znacznie mi lepiej jak do was zagladam,gdyby nie to ze ciagle cos sie dzieje z tym forum to bym czesciej zagladala :ico_noniewiem:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

17 lip 2007, 19:45

kasia dzisiaj golabki mielismy na obiadek :-D kurzcze z tym gotowaniem to mam dobrze teraz... :-D :-D a w weekend jedlismy krokieciki z kapustka i grzybami...mniam mniam :-D
a twoj tata dlugo nosil te plastry rozgrzewajace.wczoraj jecden nosilam i mniej mnie plecy bolaly tylko nie wiem jak dlugo mam to nosic zeby przynioslo efekt. :ico_oczko:
ucaluj lenke od nas i niech sie malenka trzyma,to napewno jakis wirus.dzieci czesto je lapia.

mroweczka o jakim dresiku mowisz??? :ico_noniewiem: ja to ciebie wogole nie pamietam ze tu do nas kiedys zagladalas,moze wstaw swoja fotke to sobie przypomne albo mnie nie bylo w tym czasie na tt.

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

17 lip 2007, 20:01

o nowa dzidzia w koncu :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
GRATULACJE MARTUCHA

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

17 lip 2007, 20:12

MARTUCHA GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja tez nie moglam wejsc na tt,ale dostalam smsa od madziorki i dzieki temu dowiedzialam sie o Marcie i Franusiu...wspolczuje,ze epidural nie zadzialal :ico_placzek: to jest straszne,jak tak okropnie boli tyle godzin :ico_olaboga: 32 h :ico_szoking: mnie bolalo niecale 8 i myslalam.,ze nie przezyje :ico_haha_01: ale na szczescie Franiu juz z Wami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dzielna bylas Marta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Oliverek cala noc nie spal ,tylko chwilke :ico_szoking: ciagle chcial na raczki :ico_szoking: znowu sie zaczyna...karmie go ,zasypia,a jak wkladam do lozeczka to oczy jak 5zl i zow to samo,jak biore go na r :ico_szoking: ce to sie usmiecha :-D jest taki kochany :-D nosidelko doszlo dzis :ico_brawa_01: zaraz wkleje fotki,bo boje sie paska ilonki :-D fittney idz do lekarza.nie ma zartow...samo nie przejdzie (niestety) :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-07-17, 20:13 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-17, 20:14 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-17, 20:15 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-17, 20:15 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-17, 20:16 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-17, 20:20 ]
Obrazek

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

17 lip 2007, 20:22

Kasiunia, ja też słyszałam, ze 38st. to jeszcze nie tragedia :ico_oczko: , no, ale lenka jest starsza od Vikuni, teraz lenka poszła z kubą na spacer, bo w mieszkaniu trudno wytrzymać, awantura w powietrzu wisiała, bo kuba to hrabia i nic nie może zrobić, bo sie szybko męczy :ico_zly:
czekamy na wieści o nowej pracy!!!!!!!!!!!!111111 :ico_oczko:
fela, ale ci dobrze z tymi obiadkami, ja musze wszytako sama, a wychodzi mi tak sobie :ico_oczko:
Mróweczka pisze:w tym 40 bez znieczulenia!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja bym chyba padła :ico_oczko:
FITTNEY, kurde, rusz sie i idź do lekarza, bo taka nieleczona depresja może naprawde sprowadzić na ciebie coś złego :ico_noniewiem: a w polsce czym sie tak denerwujesz?może pogadaj z jakąś koleżanką? sami mieszkacie z małym? a mąż jak? tęskni mu sie już?
Julie u mnie problem jest taki, ze lenka tez wszystko je, ale ja musze przy tym jakieś historie opowiadac i trwa to baardzooo długo :ico_oczko:
Gosia Lenka to typowe dziecie spłodzone po tequili, zawsze po zamknięciu było małe after party i mogliśmy troche wypić, tak więc dokładnie nie wiemy kiedy lenka sie poczęła, ale na pewno było miło :ico_oczko:

ale upał, ledwo dysze :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość