Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

10 sty 2010, 13:46

witajcie niedzielnie kochane :ico_haha_01:
ja tylko na chwilkę - Jaga dziś ma jakieś problemy z brzuszkiem, narzeka, ze ją boli :ico_noniewiem:

co do asiuli - musi być dobrze :ico_sorki: ale racja - co Ona i Maleństwo przejdą to tylko oni będą wiedzieć :ico_noniewiem:

a u nas zasypanie totalne - śniegu po pachy niemal :ico_noniewiem:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

10 sty 2010, 16:38

a u nas zasypanie totalne - śniegu po pachy niemal
u nas to samo i nadal sypie :ico_szoking:

[ Dodano: 2010-01-11, 09:38 ]
nokogo nie ma :ico_noniewiem:

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

11 sty 2010, 14:07

cześć dziewczyny
zasypało nas i sypie nadal moje osiedle pod zwałami śniegu...
Micho o 6 rano pojechał do lasu,uzbrojony w piłę,kask i specjalne spodnie.za m-c będziemy wiedzieli czy dostaniemy dofinansowanie z UP.martwię się o niego bo o ile dla nas,spacerowiczów las w śniegu jest piękny,dla pilarzy bywa nieobliczalny.
śnił mi się dziś Jaś jak spał na starym drewnianym łóżku w żółtych śpiochach.obudziłam się skołowana na maxa.a teraz ryczeć mi się cały czas chce...

ASIU trzymam za Was kciuki,żeby wszystko było dobrze z tobą i maleństwem
EWA mam nadzieję,że Jagódce przeszedł ból brzuszka
KARMELKO buziaczki w brzusio :-*

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

11 sty 2010, 14:34

śnił mi się dziś Jaś jak spał na starym drewnianym łóżku w żółtych śpiochach.obudziłam się skołowana na maxa.a teraz ryczeć mi się cały czas chce...
:ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2010-01-11, 13:36 ]
.martwię się o niego bo o ile dla nas,spacerowiczów las w śniegu jest piękny,dla pilarzy bywa nieobliczalny.
mój Piotrek też ma niebezpieczną pracę,więc wiem co czujesz.Musimy myśleć pozytywnie,bo się wykończymy.A ty już dobrze się czujesz? Brzusio dziękuje za całuski

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

11 sty 2010, 15:17

A ty już dobrze się czujesz?
jeszcze jestem na lekach,katar już przechodzi po Xylorin'ie,ale jak z nim przedobrze czuję się jak naćpana.dziękuję,że pytasz...
w piątek mam znów do lekarza,zobaczymy czy się wylecze do tego czasu.

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

12 sty 2010, 09:40

witam was wtorkowo.U mnie znowu sypie.Piotrek poszedł z Marcinem do szkoły,a babcia go odbierze :ico_brawa_01: Śpiochy moje wstawać :-) czekam z :ico_kawa: (herbatką cytrynową)

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

12 sty 2010, 10:05

hej kochane :-)

przepraszam, ze milczę, ale ostatnio istne urwanie głowy :ico_noniewiem: Jagódce przeszło, wczoraj została w domku, bo w niedzielę oprócz bólu brzuszka przyszedł stan podgorączkowy, ale wczoraj już było ok, wiec nie wiem od czego to - moze cosik jej zaszkodziło :ico_noniewiem: dziś już Młoda w przedszkolu a ok. 12-13.oo ma być asiula to Wam potem zdam szczegółowo co u niej słychac :-)

a ja byłam wczoraj u lekarza :ico_haha_01: i jestem mega-hiper-zadowolona, bo Młody sie odwrócił główką w dół :ico_brawa_01: czyli ta intensywnosć ruchów tydzień temu zakrawająca na ADHD mojego dziecka była stad chyba :ico_brawa_01: lekarz powiedział, ze juz dawno nie widział kobiety która tak by sie cieszyła z wizji porodu naturalnego a mi po prostu kamień z serducha spadł :-D no i tymek wagowo jest akuratny - ma 2400 g wiec nie powinien 3600 przekroczyć - przynajmniej w terminie porodu. Bo jednak główka robi swoje i szyjka mi sie skróciła i zgładziła - mam jakosik wytrwać jeszcze 2 tyg - do 36 tyg. a potem moze się dziać co chce :-D cosik czuję, że Młody bedzie wcześniej niz w terminie na swiecie :ico_brawa_01:

karmelciu dołączam się z kawusią :ico_haha_01:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

12 sty 2010, 11:21

i jestem mega-hiper-zadowolona, bo Młody sie odwrócił główką w dół
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-01-12, 10:24 ]
Bo jednak główka robi swoje i szyjka mi sie skróciła i zgładziła - mam jakosik wytrwać jeszcze 2 tyg - do 36 tyg. a potem moze się dziać co chce cosik czuję, że Młody bedzie wcześniej niz w terminie na swiecie
wytrwasz!!!!!!!!

[ Dodano: 2010-01-12, 10:27 ]
Ja mam wizytę w czwartek to zobaczymy co tam w środku słychać no i mam nadzieję,że Filip nadal leży główką do dołu,bo ostatnio tak wariuje,że sama nie wiem gdzie ma głowę,a gdzie tyłek.Chociaż wydaje mi się że często pupcie na górze czuję,bo tak się nią wypina i kopie z prawej.Na dole to praktycznie nie czuję ruchów,jedynie jak w pęczerz mi coś naciśnie,więc to chyba głóka.No nic dowiem się po USG w czwartek.Jestem ciekawa ile waży to moje dzieciątko.

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

12 sty 2010, 11:28

karmelka no pewnie, ze wytrwam :ico_haha_01: z Jagą nie miałam juz prawie wcale szyjki i rozwarcie a trza było wywoływac :ico_haha_01:
dzisiaj dzwonie też do połoznej, z Którą rodziłam Jagę, bo do tej pory przy widmie cesarki nie wiedziałam co robić - a teraz się umówimy spokojnie :ico_haha_01:

a Ty kochana też w tym tyg. wizytę masz, prawda? :-)

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

12 sty 2010, 11:28

Ewuś a ty jakiś plan porodowyy masz?Tzn. rodzisz z jakąś wybraną położną?Pamiętam,że coś o tym kiedyś pisałaś.Ja już jestem po pierwszym spotkaniu z moją położną,pisałam o tym w piątek.Super babka.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość