magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

12 sty 2012, 20:57

u nas tez bardzo wieje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

patrycjaaa, fajne ubranka dla małej :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja rosołek jak gotuję to robi wszystko tak jak normalnie,tylko odlewam dla małej przed dodaniem przypraw :ico_sorki:
ja tak samo robie i mój mały zjada zupki zrobione dla nas ale bez przypraw i mu smakuje tylko coraz wiecej zjada i na wadze raczej nie widac :ico_sorki: :ico_sorki:
raz sie zdarzylo, ze ponad 300ml zjadla :ico_oczko:
o jej to super ale bym chciala zeby mój Fipi tyle zjadał :ico_sorki:
magda1614, daj znać po USG. Trzymam kciuki !! :-)
a my po Usg a tej dokumentacji masa i doktor go zbadała i 4 studentów i jest wszystko dobrze ,kontrola za rok gdyż zamyka mu sie ten otwór dalej ale to jest jeszcze czas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ciesze sie bardzo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ale wiecie co chodzimy do tej poradni genetycznej co wam ostatnio pisałam o tym kariotypie ze wyszedł dobrze to szli tam na oddziale lekarze i ta jedna lekarka sie mnie zapytała na co czekamy itd i pyta sie mnie czy chodzimy do jakiejs poradni a ja tak zaburzeń wrostu kardiolologicznej i tej genetycznej a ona a co podejrzewają w genetycznej a ja ze taka jedną chorobę(no bo tak jest) i ona do mnie ze charakterystyczne jest to ze on ma taka trójkątna buzie i od razu mi powiedziała ze moze tak byc ale wcale nie musi to byc ta choroba

cały czas mam nadzieje ze to tylko taka jego uroda ze jest chudziutki i ma taka buzię chudą :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
i teraz mam nad czym myslec bo z wygladu fakt chudy na tej buzi

tak wiec ja dopiero mam problem ,mam nadzieje ze nie wyjdzie mu z tych kolejnych badan nic ze taka jego uroda

ale uwierzcie mi chcialabym miec inne problemy niz tego typu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

płakac mi sie chce :ico_placzek: ale cieszę sie bardzo ze dobrze sie rozwija psychoruchowo i zadnych zastrzezen nie ma ani psycholog ani pedagog dzieciecy a one jednak cos wiedza na ten temat

tylko musze jeszcze do neurologa sie wybrac z nim bo dawno nie byłam tak na kontrolę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

no nic nie bede smęcić bo jakos bardzo zle mi z tym

ale co wam powiem to dzis była kobieta z dziewczynka 14miesieczną która wazyła 7,500g i mniejsza od Filipka na wzrost ale buzia grubsza :-D taka kruszynka mała to mój Filip przy niej to wielki facet był(to tylko tak dla mnie dla pocieszenia) :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 12-01-2012, 20:00 ]
na internecie to za bardzo mi sie nie chce czytać chyba sie wybiore do czytelni bo książki to jednak fachowe informacje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

13 sty 2012, 09:52

magda1614, :ico_pocieszyciel: trzymaj sie kochana, bedzie wszystko dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: najwazniejsze, ze jestesie pod stala kontrola specjalistow :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

13 sty 2012, 12:40

Magda ja tez trzymam kciuki napewno wszystko bedzie dobrze ;)))
a tesciowa zadzwonila zis do znajomego rzeznika i mi przywiezie troszke cielecinki i mieska z krolika :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i bede małej dorzucala do obiadków bo tak w sklepach u nas bynajmniej nie widziałam zeby mozna było kupic
przyszła dzis czesc ubranek ale ta moja pucia to nawet te na 80 są jej na styk :ico_sorki: :ico_sorki: juz sama nie wiem muszę ją chyba całą obmierzyc i po wymiarach patrzec hahahah ;p choc teraz przez to ze chorowała i prawie nic nie chciała jesc troszke mi zmizerniała a na sniadanie kaszek tez nie chce woli bulke dostac i ciumkac :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

13 sty 2012, 12:59

hej:)
A Wasze dzieciaczki dużo mówią ??
No moja mala wczesniej nie chciala a teraz ciagle gada mama,tata,baba ,dziadzia:P ale tez pluje i krzyczy :-D
W ogóle to zła jestem,bo się aparat fotograficzny popsuł :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
oj nie dobrze ,ja tez lubie robic duzo fotek :-D

nie, stoje przy niej... jak ma pelna butelke to ma problem z utrzymanie, bo ona na noc potrzebuje 240ml.. ale jak juz troche upije to trzyma sama...
o to duzo pije :) moja to 150 ml i sama juz pije :)

magda1614, bedzie dobrze :ico_sorki: na pewno taka natura Filipka ze ma taka buzie wazne zeby byl zdrowy :ico_sorki:
wczoraj dopkupiłam sobie spodnie i kask i w przyszłym tygodniu na narty jedziemy :ico_sorki: :ico_sorki:
Fajnie masz:) nawet jesli to jednodniowe wypady:)

patrycjaaa fajne ciuszki :-D :-)

Moja mala spi :) i spokoj:) ale teraz dokucza szafki ciagle otwiera i krzyczy:)
W nocy zjada 160ml i tylko raz sie budzi wlasnie na butle :-)
A jak tata moj,brat czy maz przychodza do domu to ona od razu raczki wyciag :) zeby ja wziac :-D a jak nie wezma jej to krzyczy :)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

13 sty 2012, 16:39

a moja mala zarobila w tym tygodniu juz 2 guza :ico_szoking: fioletowy na maxa, przy oczku... wchodzi wszedzie to w kant szafki uderzyla, bo probuje wstawac gdzie popadnie :ico_olaboga: a pare dni temu to uderzyla w lozko i miala troszke zdarta skore pod noskiem... Nie da sie jej juz upilnowac, nawet jak obok stoje to nie zdarze, taka szybka jest.. Wasze dzieciaczki tez tak maja??

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

13 sty 2012, 17:04

NowaSejana, u mnie to samo,właśnie mamy guza na czole,bo wstawała pod stołem i nie zdążyla się złapać i z całą silą walła w pólke pod tym stołem :ico_olaboga:
zasuwa jak maly samochodzik :ico_haha_01:
magda1614, a to po krztałcie bużki może się jakaś wada objawiac,nie widziałam,życzę ci aby wszystko ułożyło się po twojej myśli :ico_oczko:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

13 sty 2012, 18:07

to po krztałcie bużki może się jakaś wada objawiac
no tak albo taka uroda albo..... w czwartek do genetyka to zobaczymy co dalej nam powie bo pierwsze badania były prawidłowe

ach jest mi zle z tym ale mam nadzieje ze taka jego uroda :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

13 sty 2012, 18:26

magda1614, a na jakiej podstawie ten genetyk sprawdzi czy coś jest nie tak,jej wiem jak się martwisz ,a podejrzewają jakąs konkretną wadę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: oby jednak nie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

13 sty 2012, 18:50

moja z dnia na dzien coraz to śmielej raczkuje juz po całym mieszkaniu i tez kilka razy sobie by guza nabila ale zdażyłam zareagowac bo wstaje przy tych meblach ale jak sie puszcza to tak niezdarnie i sie przewraca i pod stół włazi też juz sobie nie moge posiedziec spokojnie jak kiedys a jak zacznie chodzic to juz zupelnie ;p ale ciesze sie z postępów
dzis uczyłam małą zasypiania i usypialam ją na naszym łóżku ale sie darła bo ją polozyłam obok i przytuliłam sie wyrywala i plakała jak nie wiem ;/ ale sobie myske kurcze przeciez nic sie jej nie dzieje jestem przy niej tule ją no i popłakała i zasnela i za 3 razem czyli nie dawno juz tak bardzo nie płakała wiec moze nauczy sie sama zasypiac tesciowa mówi ze ona wie ze jej sie nic złego nie dzieje ale jej przykro jak mała tak płacze :ico_zly: i ze ciezko jej sie słucha mi tez nie jest latwo ale to przeciez dla jej dobra nie wyobrazam sobie jak bedzie wieksza i o wszystko bedzie tak plakac i wymuszac ...

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

13 sty 2012, 19:28

Dziewczyny przepraszam ale nie doczytałam :ico_sorki: :ico_sorki: postaram się wieczorkiem późnym wejść i nadrobić.

Chciałam się tylko pochwalić,że Martynka chodzi sama !!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D :-D :509:
Od rana próbuje i próbuje i już potrafi cały pokój przejść :-D :-D :-D ale jestem dumna z niej :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aparat fot. nam się popsuł, więc nagrałam króciutki filmik telefonem, postaram się wkleić późnym wieczorkiem :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość