Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

16 cze 2008, 19:36

Ja też zazdroszcze spodkanka i to bardzooooooooooooooooo :-)
Mam nadzieje ze też sie kiedyś z wami spodkam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

tak w ogóle to witam po przerwie i przepraszam ze nie zadlądałam tak długo ale cierpie na brak czasu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Tęskniłam za wami mam nadzieje że z wzajemnością :-D

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

16 cze 2008, 21:47

Witaj Justynko :-)

Cos ostatnio wiekszosc z nas cierpi na brak czasu, niestety :ico_placzek: ale ja teraz juz sie ciesze bo jeszcze 3 tygodnie i wyjezdzamy na urlop :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Maje wlasnie przystawia lali telefon do ucha :-D i cos tam nawija po swojemu :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

16 cze 2008, 23:24

nie moglam internetu uruchomic... :ico_zly:
Obrazek
Obrazek
najpierw Oskar bawil sie kapelusikiem Emi a ona jego ciuchcia
a potem przyszla kolej na wymiane obuwia :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek
Oskar jako zywa lalka :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek
przez zoladek do serca-Oskar karmi Emi ciachem
Obrazek
Obrazek
a tu my wszyscy-na koniec dolaczyli do nas nasi mezczyzni :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek
Justynko ja tak sobie myslalam ze moze jak jakis jeden dzien wolny znajdziesz w wakacje to moze bym jakos z Oskim przyjechala... tyle ze musze zobaczyc jak pociagi jezdza :ico_haha_01:

Gabrysia bedzie miala pewnie wiecej fajnych zdjec :ico_haha_01: ale na nie poczekamy jeszcze z tydzien :ico_oczko:

jeju ide spac bo umieram :ico_haha_01: oczy same sie zamykaja
dobrej nocki
Ostatnio zmieniony 17 cze 2008, 08:54 przez Natashka, łącznie zmieniany 2 razy.

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

17 cze 2008, 08:19

Witam :-)

Tylko pierwsze zdjecie mi sie otworzylo :ico_placzek: jak wroce do domu to poogladam reszte...
Ale juz na tym pierwszym widac, ze Emilka wieksza od Oskarka :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

17 cze 2008, 08:45

troszke wieksza, ale nie az tak , myslalam ze bedzie na prawde sporo wieksza...
ale z pewnoscia grzeczniejsza hehehe i to o duzooooo :ico_haha_01:

nie wierzcie w to co Gabrysia mowi ze Emilka tez łobuz, widzialam ja i wiem ze to wcielenie aniolka :-D grzeczniutka, spokojna i slucha sie, w przeciwienstwie to mojego czorta...

a jak na zlosc dzis ma wspanialy humor..obudzil sie w koncu bez placzu i wrcil apetyt..chorobsko chyba powoli zazegnane, w miare szybciutko...ale najwazniejsze ze go juz nie boli..ciesze sie bo nie musialam antybiotyku na to zapalenie kupowac, wybronil sie moj łobuz sam :-D

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

17 cze 2008, 10:09

Natalia, tak mi sie wydawalo ale to pewnie przez to ze na pierwszym zdjeciu Emilka siedzi blizej obiektywu wiec wydaje sie wieksza...

Ja zawsze wiedzialam ze Emilka jest grzeczniutkim dzieckiem... Kasia juz niedługo sie przekona jakim łobuzem jest Maja i wtedy przekonacie sie ze nie przesadzam :ico_haha_01: Wymusza wszystko płaczem a rozpłakac potrafi sie tak strasznie i na tak długo ze ja wychodze z siebie :ico_zly: ogólnie mówiąc jest bardzo niedobrym i szkudnym dzieckiem :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

17 cze 2008, 12:50

no ale i tak Emilka jest wieksza od Oskiego :ico_oczko: mam nadzieje ze ttylko do pewnego momentu :ico_haha_01:

hehe Iwonko no wlasnie Gabrysia miala okazje zobaczyc pokazy zlosci Oskara wiec nic juz nie mowie :ico_haha_01: ..tylko jak zasnal byl slodziutki :ico_haha_01: pewnie jakby sie z Majecka spotkali to by awantura byla :ico_oczko:

moj czort od godziny spi
ja chatke wysprzatalam i mam czas na relaksik...a uczyc na nastepne egzaminy zaczne sie dopiero jutro lub pojutrze, troche luzu mi sie chyba nalezy :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

17 cze 2008, 13:58

Witajcie :-) jakos fatalnie mi tt działa, co wejdę to mnie z neta wyrzuca, a z tt wylogowuje :ico_noniewiem: :ico_olaboga: no ale jakoś sie udało :ico_brawa_01:
Natalko fajne miałyscie spotkanko :ico_brawa_01:
szkoda tylko,że Gabrysi na urlop pogoda sie popsuła, u nas dzisiaj od rana leje, wyjść się nie da :ico_zly:
a mnie wykończyło robienie truskawkowych przetworów, robiłam je 3 dni, ale juz koniec nareszcie :-D nie powiem,że tego nie lubie, ale z Michasiem to jest pewien wyczyn :ico_oczko: ale i tak nie mam na niego co narzekać, bo przez te 3 dni był naprawdę grzeczny :ico_noniewiem: az nie poznaje swojego dziecka :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-06-17, 14:00 ]
aha, jakos dopiero mi się rzuciło w oczy: Majeczka w podpisie prześliczna, prawdziwa dziewczynka, jakos na tym zdjęciu nie ma takiego łobuzerskiego spojrzenia jak zwykle, tylko takie delikatne, dziewczęce :-)

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

17 cze 2008, 16:59

Super foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super że się spodkałyście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Natalka ja bardzo zapraszam do nas jak tylko będziesz chciała to przyjeżdzaj z Oskarkiem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

17 cze 2008, 21:32

Gabrysiu zdjecia wysle ci jutro na emaila jak najpredzej, ale jakos niewiel w sumie ich jest..wydawalo mi sie ze wiecej bylo :ico_haha_01:
a dzis Oskar mi pokazywal jaki moze byc grzeczny..chyba to dobroczynny wplyw Emilki tak na niego zadzialal ze taki grzeczny dzis byl hehe

a pogoda yu nas tez dzis lepsza byla, slonecznie i nawet cieplo, mam nadzieje ze w siobote tez tak bedzie..jesli tak to przyjezdzamy do Niechorza jesli chcecie

Tynko podrzuc przetworow truskawkowych mniiiaaaam :ico_haha_01:

ide kapac malego czorta bo dopiero od babci wrocilismy :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości