Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

14 sty 2012, 22:36

hej :) Pierwsza nocka od dawna z tylko trzema pobudkami :D zobaczymy jak dzisiaj.. :ico_noniewiem:
jest wszystko dobrze
no to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: trzymam kciuki za resztę badań!!!
całą obmierzyc i po wymiarach patrzec hahahah
dokładnie, miki ma na 80 niektóre na styk, a niektóre na 68 jeszcze wiszące :P
a na sniadanie kaszek tez nie chce woli bulke dostac i ciumkac
miki sobie dzisiaj warge rozciął tak szalał :ico_sorki:
u nas to samo :ico_haha_01: a najlepiej smakuje rozkruszona bułka z podłogi :ico_haha_01:
moja to 150 ml i sama juz pije :)
mój też sam trzyma butlę :) w nocy to nawet lepiej bo on sobie trzyma butlę i pije, ja tylko wiszę na łóżeczku i patrzę czy się nie oblewa :P
a moja mala zarobila w tym tygodniu juz 2 guza
:ico_olaboga:
Wasze dzieciaczki tez tak maja??
ojjj taaaaak.. Diabeł wcielony.. odeszłam ostatnio na 2m do szuflady, a on już był w drugim pokoju i przewrócił na siebie krzesło :ico_olaboga: na szczęście nic sie nie stało, ale teraz mam wszędzie drzwi zamknięte :ico_sorki: To miki chodzi, wstaje przy drzwiach, wali w nie i krzyczy żeby mu otworzyć :ico_haha_01:
że Martynka chodzi sama !!!!
SUPER!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja z przerażeniem patrzę jak Miki stawia coraz śmielsze kroki :ico_olaboga:
aneta11 Wszystkiego Najlepszego w dniu urodzin!!
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Dobrusia, śliczne zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Blanka26, życzę dużo cierpliwości i na pewno wszystko będzie dobrze!!!:)
a Szymek nie....
zanim się obejrzysz a już będzie się po Tobie wdrapywał ;)
A co do tych roztoczy,
coś w tym jest, u nas jak siostra była mała z najwyzszym alergenem na roztocza, to z domu wyleciały wszystkie dywany i zasłony, zostały firanki prane raz w tygodniu, rodzice nabyli odkurzacz wodny i odkurzali co 2 dni :ico_sorki: no i oczywiście duzo otwartego okna, żeby porządnie wywietrzyło tą zarazę :ico_noniewiem:
tak sie niby wtula slodko, a tu nagle chlas!
brr.. mikołaj po nosie gryzie :P mnie i każdą maskotkę :ico_haha_01:
nie wiem czy z tego wyrosnie, czy jak??
oby :ico_sorki:
ale stoi bez trzymanki czesto
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a skonczone 10 miesiecy OKSANKI
:ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a TU NASZA PANIENKA
ślicznotka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 14-01-2012, 21:37 ]
jej, ale tego wyszło :ico_haha_01: zaraz wrzucę jeszcze fotki, a co :-D

[ Dodano: 14-01-2012, 21:54 ]
Obrazek

miki ukradł pomidorka z siatki :D
Obrazek

czekolaaaadaaaa :D
Obrazek

Obrazek

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

15 sty 2012, 00:08

Inuno, widze ze zaszalałas cała stronka prawie twoja, :-D :-D :-D :-D a fotki superasne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a u nas ciezkie dni ostatnio bo mam nad czym myslec i mam ogólnie humor do nonono..........

dzis mi ulał wieczorem ale dałam mu juz spokój i niech spi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

wybaczcie mi ale jakos nie mam weny do pisania :ico_sorki:
poczytałam tylko co u was

miłej nocki papa kochane

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

15 sty 2012, 00:18

widze ze zaszalałas cała stronka prawie twoja
tak to jest, jak chce się wszystkim odpisać a zagląda się rzadko :ico_haha_01:
miłej nocki papa kochane
dobranoc :555:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

15 sty 2012, 10:39

witam z :ico_kawa:

nocka jako taka

synek spał ale ja nie mogłam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

15 sty 2012, 11:51

ewelcia1245 fajowa ta Twoja dziewuszka :-D jak jej włoski urosły :) i jaka pyzunia :-D

blanka trzymaj się kochana, Olcia niech też się trzyma.
najciężej jest matce jak widzi cierpienie swojego dziecka...
mój też sam trzyma butlę :)
Mój trzyma sam jak mu puszcze butle ale jak widzi że trzymam mu to gdzie tam leń mały;p przy piciu lubi trzeć sobie oczka
ewelcia1245 napisał/a:
a skonczone 10 miesiecy OKSANKI
brawo :ico_brawa_01:

Inuno, słodziak ten Twój Mikołajek!! :579:

a my wczoraj w nocy mieliśmy alarm, Witek się obudził, cały rozpalony, miał 39.5 w pupie jak mu zmierzyłam... I nie wiadomo czemu, bo w sumie już wyzdrowiał z kaszelku i katarku, a tu nagle taka gorączka, może od ząbków??
Musiałam go godzinę lulać a on ryczał...
na szczęście dziś noc już spokojnie :)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

15 sty 2012, 18:19

Czesc dziewczyny :-D

Zdjecia sliczne a wiedze ze i dzieciaczki coraz sprytniejsze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Szymek robi postepy na siebie duuuuuuuuze :ico_oczko: ale na forum niewielkie... :ico_sorki:
i jest tez lobuziak wszystko to co niewolno sprawia mu najwieksza radoche :ico_haha_01:
kabelki ,laptop, fotel bujany,stolik do kawy z ostrymi kantami.... :ico_oczko:

Ja mam kolejna rozmowe kwalifikacyjna :ico_brawa_01: tym razem wymarzona praca :ico_sorki:
Szpital w ktorym sie uczylam :ico_brawa_01:
jeden pociag 4 stacje od domu :ico_sorki:
praca papierkowa /odbieranie telefonow itp. na oddziale neurologii :ico_brawa_01:
takze bede umierac z nerwow w czwartek o godz 1:30
bardzo prosze trzymac kciuki u obu raczek :ico_sorki:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

15 sty 2012, 21:14

bardzo prosze trzymac kciuki u obu raczek :ico_sorki:
nie ma sprawy :-D oby się udało!
kabelki ,laptop,
yhym, skąd to znam :ico_haha_01: raz mi literkę wydłubał z klawiatury lapka ale na szczęście dała się z powrotem włożyć :-D

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

15 sty 2012, 22:08

ewelcia1245 Za kolejny skończony miesiąc Oksany :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ah...już nie jest taka pyziulka jak kiedyś :-D Śliczna dziewczynka.
tabogucka Trzymam kciuki i powodzenia życzę.. :ico_brawa_01: :ico_sorki:
Inuno Świetne zdjęcia. Widzę,że Mikołajek to spryciul...dobrze,że to chociaż był pomidor :ico_haha_01:
Dobrusia Mam nadzieję,że gorączka minęła :ico_sorki: Hehe nawet za laptopa się zabrał widzę...A jak byłam mała miałam manię wygryzania guzików z pilota,mam nadzieję,że Nadia tego po mnie nie odziedziczyła. :-D

A tak w ogóle to straszne pustki tutaj,gdzie podziewa się reszta dziewczyn :ico_noniewiem:

A P. mi oświadczył cytuję " mi już przeszło możesz zabrać małą i wrócić do domu" On jest jakiś psychiczny normalnie :ico_olaboga: :ico_zly: Po tym wszystkim mam nadzieję,że jedyne spotkania będą odbywać się tylko w sądzie!!!

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

16 sty 2012, 00:24

A P. mi oświadczył cytuję " mi już przeszło możesz zabrać małą i wrócić do domu"
haha dobre ,to niech on sie idzie leczyc bo z nim jest naprawde żle :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Musiałam go godzinę lulać a on ryczał...
bidulek mały :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

a my jutro na badania krwi na czczo :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: nie wiem czy on da radę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 15-01-2012, 23:27 ]
acha mój synuś juz prawie sie nauczył sam siadać z lezenia na sliskiej podłodze (panele kafle) bo zawsze sie slizgał a teraz jakoś nózką sie zapiera i jest git :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

raczkowac nie umie :ico_sorki: ale pełza z predkościa światła i nie chodzi za ręce tylko biega :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

16 sty 2012, 10:33

yhym, skąd to znam :ico_haha_01: raz mi literkę wydłubał z klawiatury lapka ale na szczęście dała się z powrotem włożyć :-D
u nas R poszlo ale tez naprawione i nie daje sie dotknac do laptopa a on uwielbia i kazda szanse wykorzysta :ico_oczko:

[ Dodano: 16-01-2012, 09:46 ]
mi już przeszło możesz zabrać małą i wrócić do domu"
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ten to ma poczucie humoru....
wogole nie zwracaj na to uwagi i trzymaj sie sadowych rozpraw chociaz ja mysle ze to moze jego zagranie ze wzgledu na sad wlasnie ze niby sie zmienil :ico_noniewiem:
straszne pustki tutaj,gdzie podziewa się reszta dziewczyn :ico_noniewiem:
tez mis ie zdaje ze mniej nas pisze...
ja mam dalej chandre... :ico_placzek: plus naprawde zajeta jestem tymi aplikacjami o prace i kompletowaniem stroju na rozmowe kwalifikacyjna...
pierwsza dopiero w srode a ja juz umieram ze starchu a ta najwazniejsza w czwartek.... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ale pełza z predkościa światła i nie chodzi za ręce tylko biega
to super :ico_brawa_01: chcociaz musi byc meczace :ico_sorki:
Szymek nie biega ...staje tylko w foteliku do karmienia :ico_szoking: i tym skoczku co w drzwiach wisi ...po prostu sobie staje i gapi sie w TV :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość