Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

23 lut 2012, 12:45

czy macie dziwne uczucie- czucie powyżej cięcia
nie, ja wszystko czuje normalnie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

23 lut 2012, 13:03

Wrrr, tak coś czuję,że mi babsko spieprzyło to cięce- moja ginka mi robiła.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

23 lut 2012, 13:45

i pytanie do mam po cc- czy macie dziwne uczucie- czucie powyżej cięcia, a poniżej pępka? Dla mnie to takie blee, jakby nie moje ciało. Ginka mówi,że spoko, bo przecież też nerwy przecięli. No, ale ile to będzie trwać??? Ja po Zuzi tego nie pamiętam
ja mam tak samo i po Kubie też długo miałam, normalnie to dziwne jest uczucie w sumie to jakbym nie czuła jak sie dotykam no w kazdym bądź razie Kocura ja też tak mam :ico_olaboga:
a pogoda u nas do nono, leje deszcz i wieje wiatr brrr tzn ciepło jest bo 6 stopni ale strasnzie ponuro... na obiad zrobiłam łazanki i zupę ogórkowa dla mojego chorowitka.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

23 lut 2012, 14:02

normalnie to dziwne jest uczucie w sumie to jakbym nie czuła jak sie dotykam
o, coś takiego, okropne uczucie,brrr....

Szukam czegoś dla dwulatka na urodziny.... jakieś propozycje? :-D

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

23 lut 2012, 14:06

martasz fajna torebusia i tania :ico_szoking: :ico_brawa_01:
Wiesz co mnie jak wychodził,,ząb mądrości,, to trwało to wieki hehe i bolało bardzo bardzo ale ponoć to normalne
a mi wychodza 3 jednoczesnie :ico_olaboga: ale boli tylko jeden a trwa to juz pare miesiecy.. :ico_olaboga:

kwiatunio brawa dla Izusi-gadulki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i dla Ciebie za te kg, wiadomo, jak cos nam sie udaje to od razu sie czlowiek lepiej czuje :ico_brawa_01:
i duzo zdrowka ! :ico_sorki: :ico_sorki:

Zaczelam sobie myslec o tym podrozowaniu z wozkiem, bo w kw jak polecimy do Pl to z tym naszym woziem - zaraz chyba poszukam jakiegos ubezpieczenia bo lepiej dac pare funtow niz pozniej nowy wozek kupowac :ico_olaboga:

jula :ico_tort: dla Eryczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a co do plamienia lepiej idz do lekarza.. moze Ci sie tam cos zle zroslo? nie musi bolec, moze jakas tkanka sie lekko nadrywa czy cos w czasie stosunku i dlatego potem krwawisz.. moja kumpela miala cos zle zrosniete po 2 porodach i musieli jej costam wycinac ze srodka :ico_chory: a ja jeszcze u gina nie bylam od porodu ale poki co nic mnie nie martwi wiec raczej sie wstrzymam :ico_oczko: moze pojde jak w Pl bede :ico_noniewiem:

co do kapieli to my kapiemy Malego codziennie i jakis taki juz rytm mamy, ze kapiel, cycus i spac :ico_oczko: raz nam sie zdarzylo opuscic kapiel jak wrocilismy od znajomych po 23 i Maly zasnal tak, ze go z fotelika do lozeczka przelozylam, rozebralam a on dalej spal wiec odpuscilismy :ico_oczko:

zirafka :ico_tort: dla Majeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kocura tyle minelo, ze juz chyba powinno wrocic wszystko do normy :/ ja nie wiem bo cc nie mialam ale wydaje mi sie ze po pol roku juz powinno byc ok :ico_sorki: :ico_sorki: moze idz do innego gina spytac?

My dzisiaj zaspalismy rano - to znaczy jak M wstaje o 4:50 to dzis Olis nas obudzil o 5:45 dokladnie :ico_sorki: Takze godzinke dluzej M pospal, ale co tam, czasami mozna sie spoznic :ico_oczko: ja pamietam ze jak dzwonil budzik to go wylaczylam i jeszcze 'na chwile' zamknelam oczy.. :ico_olaboga:
Poza tym u nas dwie nowe rzeczy - Olis zawsze lapie sie za szczebelki lozeczka i kleczy to dzisiaj wyprostowal nozki i sam stanal :ico_szoking: nie dal sobie zrobic zdjecia bo sie przewrocil, ale ze 3 razy tak sobie 'stawal' trzymajac sie szczebelkow, pochylony do przodu ale nozki wyprostowal calkiem :ico_szoking:
A druga - przeraczkowal dzisiaj pol lozka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tak serio serio bez skakania :ico_brawa_01: to znaczy skoczyl na koncu - a bylam w drugim pokoju z nim i tam stoi pod sciana zlozona suszarka na ubrania i chyba do niej lecial i tak czlapal a ja patrzylam a na koncu skoczyl - i sie nadzial na wystajaca noge tej suszarki :ico_placzek: :ico_placzek: krew mu leciala - NA SZCZESCIE - z buzi, jakos pod warga sobie rozcial - a na szczescie bo w pierwszym momencie myslalam ze sie oczkiem nadzial i tak sie wystraszylam ze..... :ico_placzek: ale na szczescie 'tylko' sobie lekko rozcial, troche mu krew leciala, teraz spi wiec nie wiem jak tam ale mam nadzieje ze juz nie bedzie jak sie obudzi :/
dobra ide troche posprzatac poki jeszcze spi, bo zaraz powinien wstawac :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

23 lut 2012, 14:21

moze idz do innego gina spytac?
poszukam w sieci :ico_oczko:
A co mi teraz inny gin poradzi, prędzej neurolog (od nerwów) albo chirurg jakiś.
No trudno...

Agus, ale masz skocznego Oliwka! Chyba musisz się w jakiś kojec zaopatrzyć albo nie spuszczać z oczu nawet na chwilkę.
I racja, krew u dziecka robi ogromne wrżenie, nawet jak to nic poważnego :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

23 lut 2012, 14:37

.ja slyszalam ze jak dziecko nie jest jeszcze stabline, nie mocnych miesni pleckow, to "miekkie"opracia sa niewskazane
No tak ale moja ,,parasolka,, ma rozkładane oparcie więc mała leży a w bujaku jak leży to tez miękko ma .
Kala jakby miala ustawiony zegarek - konczy sie "pierwsza milosc" i mama leje wode do wanny :-)
heheheh u nas też po tym serialu jest kąpiel , lub szykowanie do spania.
stawiam dzisiaj :ico_kawa: :ico_tort: bo maja ma dziś 7 miesięcy!!!! :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
na spacer i tak bym z nia nie wyszła bo wieje bardzo silny wiatr.
U nas rano jak wstałam koło 7:30 było piękne słonko.Ale zaraz zaszło i teraz leje wieje i szaro buro.Brrr nie lubię takiej pogody.
naprawde nie oszczędzaliśmy go wcale i bylismy choć gdzie tym wózkiem a wygląda rewelacyjnie
No my też używamy codziennie .Mam go krócej niż ty ale zadowolona bardzo jestem .
Jedyne co to zepsułam zamek od przykrycia do gondoli ale to z mojej winy bo szarpałam za mocno.

[ Dodano: 23-02-2012, 13:40 ]
Byłam z Lili u alergologa by zdjęli te testy. Więc jajko bardzo bardzo. Żyto pszenica orzeszki i troszku ale bardzo mało mleko. Na razie mam jeść jak jadłam a w środę umówiona jestem na wizytę i wtedy będziemy szczegółowo rozmawiać co robić ,co jeść . I jeszcze jakieś badania mówiła że jej zrobi.

Teraz mała śpi a ja mam czas na net. Pogoda okropna nic tylko spać .

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

23 lut 2012, 14:40

kocura ja też mam dziwne uczucie, jakby nie do końca czuła to miejsce. Jeszcze niedawno jak dotykałam to czułam tak jakby mrowienie. Nie wiem, ciężko to opisać. Ale według doktora chirurga to normalny objaw, który może się utrzymywać około roku, więc nie masz się co martwić. Nerwy zostały przecięte i musi wrócić do nich czucie, a na to trzeba czasu

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

23 lut 2012, 14:41

A u nas slonko wyszlo ze ja dziekuje, slicznie, cieplo, jak prawdziwa wiosna, czuje ze jak M wroci z pracy to czeka nas dluuuugi spacerek :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

23 lut 2012, 14:42

A u nas slonko wyszlo ze ja dziekuje, slicznie, cieplo, jak prawdziwa wiosna
Podeślij do małopolski

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości