dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

05 lut 2013, 15:23

mad buciki cudne... :ico_haha_02: I jakie kolorki świetne! Martynka bedzie super sie w nich czuła :-)

ja dzisiaj po wizycie od fryzjera, mały ma druga drzemkę... :ico_szoking: zadziwia mnie. Jak sie obudzi pojdziemy po Dawidka.

Jutro musze sie przejśc do lekarza rodzinnego, bo od momentu gdy zaczęłam intensywnie ćwiczyć wieczorami mam dokuczliwe kołatanie serca...a od tyg dokuczają mi potworne bóle głowy...wiec musze to wyjaśnić...a może poprostu to jest przesilenie wiosenne... :ico_oczko:

szkoda ze tutaj tak cicho... :cry: a moj watek wiosenny chyba na dobre ucichł... :cry: cóż co dobre szybko sie kończy...

aga jak u ciebie....jak sobie pomysle o tobie to samej mam ciarki...mam nadzieje ze ułoży wam sie po waszej myśli....

pozdrawiam

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

05 lut 2013, 15:38

Nie no mowy nie ma by nam wątek się zakończył !!!
dzwoneczku, nie zaszkodzi wyjaśnić to co Cię niepokoi. Ale myślę, że zdecydowanie brakuje naszym organizmom słonka!

Dzisiejsza nocka lepiej 1 pobudka, ale generalnie nic na te zębiska nie pomaga. Chyba po prostu trzeba przez to przejść. Odkąd chodzi wisi u mej nogi np. bo coś chce jak pić, jeść to pokazuje. Ale nie umiałam połapać o co jej chodzi no i zauważyłam że robi tak jak jest śpiąca. Jest już po 2 drzemce ale znowu króciutkiej, Także teraz do wieczora marudka ;-)

dzwoneczku a Patryś chodzi ?

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

05 lut 2013, 20:04

hej dziewczyny

Gabi zdróweczka dla Lilusi oby szybko wyzdrowiała i już nie łapała żadnych chorób

u nas ostatnio tez co chwilę przeziębienia i gorączki :ico_noniewiem: a do tego wszystkiego ja teraz dłużej w pracy siedzę bo w końcu dostałam pełny etat i z jednej strony fajnie ale z drugiej dłużej w pracy jestem

w niedzielę pojechaliśmy wszyscy do Rzeszowa do galerii na zakupy przy okazji wyjazdu na egzamin mojego męża pokupiłam trochę ciuchów dziewczynkom i Kubie chciałam kupić buty ale nie było już nic ciekawego w dobrych cenach a pozatym nie wiem jaki rozmiar mu kupić bo teraz ma 21 i jest takie na styk praktycznie 22 już zimowe mu zakładam no i mam problem jakie na wiosne kupić i chyba poczekam jeszcze trochę i bliżej wiosny kupimy

no i Kuba coraz ładniej sam chodzi już nie szuka podparcia tylko idzie do przodu

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

05 lut 2013, 20:31

My te trzewiczki kupiliśmy 21 bo 20 miała na styk. Szkoda było mi zimowe kupować buciki na chwilę.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

05 lut 2013, 20:31

A Aga mi pisała, że mają kilka wariantów i jak ogarną sprawę to wróci do nas.

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

05 lut 2013, 20:37

WITAJCIE!
oczywiście ja tez nie zgadzam sie, zeby wątek nam upadł,traktuję te nasze pogaduchy jak wyzytę u najlepszej przyjaciółki,wiec pisać dziewczynki,pisac.
My dzis wyskoczyliśmy z męzem i starszymi dzieciaczkami na zakupy i jestem bardzo happy,bo kupiła sobie sporo ciuszków, oprócz tego odwiedziliśmy moją chrześnicę, która jest rok starsza od Oleńki i dostaliśmy trzy wory ciuchów wieć w zasadzie jesteśmy zaopatrzeni na wiosnę i lato:)))
Gabi- zdrówka dla Lili- moja Ola też juz dwa antybiotyki przyjeła:(
Aga- nos do góry,na pewnowszystko sie ułoży z pracą!!!
Mad- śliczne buciki, szkoda, że u nas nie ma smyka w pobliżu
Dzwoneczek- marsz do lekarza, na pewno te nocki Patryczka dały Ci do wiwatu i teraz wszsytko sie odzywa. Witaminki pobierzesz i bedzie ok!

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

05 lut 2013, 20:39

Kaja- to fajnie , ze masz etat, przynajmniej kaski wiecej wpadnie. ja wiem, ze na cały etat ciezko, ale masz już duże córcie, na pewno pomogą. ja sobie nie wyobrażam żebym dała rady bez pomocy mojej Sylwii.
My na razie mamy rozmiar bucika 20, ale Ola najmłodsza, to i nózkę ma maleńką.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

05 lut 2013, 22:20

o jak miło sie was czyta :ico_haha_02:

mad Patryczek już chodzi...pierwsze kroczki zrobił mniej wiecej wtedy gdy też Martynka swoje zrobiła...a rozchodził sie na dobre od tego weekendu :-)

gabi
odliczam i nie moge sie doczekac...bo strasznie krucho u nas z kasą... :cry: na żadne przyjemności nie możemy sobie pozwolić...taka wegetacja...ktora mnie juz przeraża...tydzien temu mąż dostał wypłatę...a w portfelu pustki po opłaceniu rachunkow, kredytu. Pożyczamy, oddajemy i tak w kółko. O nowych ciuchach dla dzieci i dla nas to moge tylko teraz pomarzyć. :ico_wstydzioch:
W tym roku to już bym chciała byc z dziećmi, bo Patryk jest coraz fajniejszy, Dawidek super starszy brat, pogoda coraz ładniejsza...a ja będe musiała sie z nimi rozstawac na dłuuuugie godziny...ale coś za coś!!! Kochana masz super, super, super!!! :-) I ciesze sie ze poprawił sie Tobie humorek :-D :ico_brawa_01: :-D
oprócz tego odwiedziliśmy moją chrześnicę, która jest rok starsza od Oleńki i dostaliśmy trzy wory ciuchów wieć w zasadzie jesteśmy zaopatrzeni na wiosnę i lato:)))
o ja alez fajnie!~!!! :-) pokaz malutką :ico_haha_02:
no i Kuba coraz ładniej sam chodzi już nie szuka podparcia tylko idzie do przodu
to prawie wszytkie nasze zimowe dzieciaczki już chodzą :ico_brawa_01: :-)

co do meg samopoczucia to tez myśle ze brakuje jakiś witaminek...choć noce też mogły sie do tego przyczynić...bo nadal są kiepskie...mnóstwo pobudek, a najgorsza to byla noc z soboty na niedzielę...gdy spałam raptem trzy godzinki...bo Patrykowi odechciało sie spac :ico_zly: I nie widze tego aby szybko poprawiły sie...nawet juz tego nie oczekuję... :cry:

Buciki zimowe mamy po starszym bracie...jak nowiutkie, rozmiar na bucie pisze 21/22. Wiosenne też mamy trzewiki , tez jak nowki wyglądają, z Bartka ( takie fundnęłam Dawidkowi, potem żałowałam , bo były tylko na jeden sezon, nigdy wiecej tego błędu nie popełniłam hihih :ico_oczko: )...rozmiar 23...no chyba ze nóżka bedzie do nich za mała to wtedy kupię nowe

aga trzymam kciuki za podjęcie dobrych dla was decyzji...i wracajcie do nas szybko!!!!

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

05 lut 2013, 22:53

Znajoma 2 lutego urodziła córeczkę - Oleńkę :-) No i kurcze tak mi się zamarzyło mieć drugą dzidzię, ale jeszcze nie teraz bo za szybko.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

05 lut 2013, 22:59

Ale chyba jednak za szybko tzn. gdybyśmy sytuację mieli ok to czemu nie i mieszkanie swoje. A tak na wynajętym, z 1 wypłatą bo ja zasiłku już nie mam to kiepsko baaardzo :( Także marzenia na później trzeba odłożyć.
No i faktycznie zaplanować 2 dzidzi jest ciężej niż 1 ;-) bo tak słyszałam często zanim zostałam mamą.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość