Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

18 cze 2013, 10:48

Magda a teść wam nie pomaga? U nas bieda niestety straszna - pensja nie starcza wzielam pozyczke w pracy ale ona sie konczy powoli. Maz zapomnial isc na bezrobocie w wyznaczonym terminie i go wywalili z bezrobocia i znowu przez 3 miesiace nie dostanie zasilku. Juz sie poplakalam. W pracy chcialam przejsc na system 1 miesiecznego premionowania a nie kwartalnego i prezes zgodzil sie ale pod warunkiem ze mi pensje obnizy:/ wiec ja sie nie zgodzilam pensji obnizyc. A premia kwartalna to u nas na reke 300-500 zł max wiec zadne szalenstwo. Moj maz sie do pracy wogole nie garnie. Co do oszczednosci to ja mam odlozone pare tysiecy ale moj maz nie wie o tym bo by nie robil nad nic tylko wydal wszytsko co do zlotowki a ja lubie miec zabezpieczenie. Odkladam tam na czarna godzine. W sierpniu dostane kase z gruszy ale to bedzie jakies 1500 zł wiec nie zaszaleje na wczasach tylko zostawie na zycie. Powiedzcie mi jakie macie plany na 1 roczek waszego dziecka? jakie pomyslu na gosci, prezenty, atrakcje?

Mamusia nagoń lenia do roboty!!! Chyba bym Mu nogi z d... powyrywała

A co do roczku- to ja właśnie nie chcę robić imprezy. Wolę w gronie rodzinnym zjeść torcika. Nie chce mi się spraszać tych chrzestnych, babć itp... Szkoda mi na to kasy. Przerabiałam już to w przypadku Matyldy. Teraz tez robię tylko urodziny dla dzieciaczków w jakiś salach zabaw- nie proszę dorosłych

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

18 cze 2013, 10:57


a co do fotelika.... to chyba kupimy ROMERA KING PLUS... mamy zwrot ze skarbówki więc akurat przeznaczymy na fotelik.... jeszcze myślę Nad MAXI COSI TOBI... ale zobaczymy co Nam sprzedawca jutro powie...

my mamy tobiego i szczerze polecam, super

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

18 cze 2013, 12:12

Tosia ja właśnie kupiłam Kinga i jestem mega zadowolona później wstawię zdjecia jak małe i "duże dzieci w nim śpią bo wiązłam 3 letnią bratanicę i super jest!!!

ja właśnie zrobiłam killer z Ewką i powiem szczerze ze wymiękłam bo skalplel już ogarnięty i tak jak Gosię nie męczy mnie bardzo... więc wzięłam killer ale tam niezłe tempo :o

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

18 cze 2013, 12:19

Kasiala to szacun, bo mnie chodakowska skalpelem wykańcza :(

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

18 cze 2013, 20:19

no dla mnei skalpel prosty,ale killer jeszcze nie do przejscia :-)

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Letnie dzieciaczki 2012

18 cze 2013, 21:46

tak czytam o Waszych powrotach i powiem Wam ( mimo, że pewnie zostanę za to zganiona), że my z Marcelką miałyśmy lepiej- wróciłam do pracy jak Mała miała niecałe 7 miesięcy; lęku separacyjnego jeszcze nie miała i obeszło się bez płaczów, braku apetytu, itp. Mała do dziś uśmiechnięta wraca ze żłobka :)
Powiem szczerze że tez uważam że jak sie wróci wczesniej do pracy to nie ma histerii. Ja wrociłam do pracy jak Bartek miał 4,5 miesiąca i MM pił i moje odciągnięte i obiadki i deserki. Zero problemu i tez uśmiechnięty. Z Antosią juz nie jest tak kolorowo. Jak mnie nie ma to płacz, nie chce jeść piść z butelki i stale tylko u mnie na rękach. Jak ją weźmie ktoś inny to potrafi dać do wiwatu :-D

Oj zazdroszcze Wam tego zaparcia do ćwiczeń, ja nie potrafię sie zmobilizować. Ale mimo braku ćwiczeń mam za dużę większość spodni i spódniczek. Bluzki za małe w cyckach przez karmienie :ico_wstydzioch: W bikini wyglądam ok także na urlopie nie mam zamiaru się stresować :ico_brawa_01:

U nas dziś też bardzo gorąco było, prawdziwe upalne lato :ico_brawa:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

18 cze 2013, 22:11

W bikini wyglądam ok także na urlopie nie mam zamiaru się stresować
Zazdroszczę :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 cze 2013, 08:00

Hej dziewczyny
Ja na chwile przesylam pozdrowienia z Wladyslawowa. Jest super pogoda piekna, ta kwatera tez wszedzie blisko do morza z 50m, Maksio bardzo grzeczny oszalal taka duza piaskownica bardzo grzeczny jest tfu tfu. I w ogole bardzo milo czas mija. W piatek rano wracamy.
Okresu nie mam a cycek na plaze bardzo wygodny jest.
Co do cwiczen to ja teraz mam labe ale cwiczylam skalpel te stojace cwiczenia, potem mel b posladki i mel b brzuch.

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 cze 2013, 09:59

Gosiu zazdroszczę; my mamy urlop w sierpniu :( to opalaj się :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 cze 2013, 10:04

hejoł baby :)

wyglądam jak rak a w sumie to nie bo myślę że rak jest ode mnie bledszy :o wczoraj głupia matka siadła na ławce koło 14 w pełnym słoncu i czytała książke a si ę nie posmarowała no i mam efekt pół nocy cierpienia :ico_chory: :ico_zly: człowiek im starszy tym głupszy....

Gosia zazdroszczę!!!! Ten wyjazd to taki spontac co? :-)

Kajka jest przekochana dziewczyny!!! Naumiała się sama pić z niekapków i butelek i już mi nie pozwala trzymać bo ona sama a jak się skoińczy to podnosi rączki do góry odwraca wewnętrzną częścią dłoń i mówi "ne ma ne ma" :)

ok biorę się za killera może dzisiaj go zmęcze....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość