kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

14 mar 2008, 11:47

czesc dziewczynki, sluchajcie ja wierze w moc SEKSU bo... w sobote rano bylam na KTG moj ginek mnie badal i nic.. szyjka duza rozwarcia zero, na ktg skurczow zadnych.. moj gin powiedzial przyjedz na ktg kolo 18 tego samego dnia..pojechalam..ktg wykazalo zero skurczow..maly zachowywal sie w brzusiu normalnie.. wiec z mezule przyjechalismy do domku.. a tu juz normalnie.. kolacja..kapanko..no i seksik..ale teraz nie pamietam o ktorej..pewnie gdzies kolo 21.. no i spanko..ale o 23 zaczely mnie bolec plecy ale tak mocno ze nie moglam lezec, wiec sie krecilam, to na lewy boczek to na prawy..a to do kibelka siusiu, ale te bole zaczely robic sie coraz bardziej regularne..coraz mocniejsze..ale jakos do mnie to nie docieralo ze to moga byc bole zapowiadajace porod. dopieor po polnocy jak juz plakalam i stekalam bo mnie bolalo, moj mezus sie obudzil..wtedy zapytal mnie czy to juz..i wlasnie sobie uswiadomilam ze to chyba juz.. ze trzeba do szpitala.. mowie mu tomus ide siusiu i sie wykapac i pojedziemy..skurcze co 7 minut, poszlam siusiu a tam na bieliznie czop sluzowy..acha! to juz na pewno porod :-) powiedzialam tomkowi ze to juz na bank Kondziu na swiat sie pcha :-) pojechalismy do szpitala..a tu skurcze co 5 minut i co 3 minuty..1.25 w nocy przyjeto mnie do szpitala. zbadano mnie ale tu 1 cm rozwarcia a skurcze tak bolesne ze szok.. polozna mowi..ja tylko zajrze..a przy okazji zrobila masaz szyjki i rozwarcie zaraz na 4 cm..a potem to juz poszlo :-D
pozdrawiam i mam nadzieje ze nie zameczylam moja opowiescia.

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

14 mar 2008, 11:54

kamila_torun, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: W takim razie ja też skorzystam z sexiku,jak przyjdzie pora :ico_haha_02: A poród miałaś króciutki.Maluszek śliczny.

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

14 mar 2008, 14:48

witam was kochane, mam do was wiesci wracam wlasnie ze szpitala bylam na ktg i okazalo sie ze surcze juz sa do 50-60 mi dochodzily i juz nie schodzily nizej, badal mnie lekarz i powiedzial ze rozwrcie na 3 cm i glowka juz bardzo nisko, porod moze zaczac sie w kazdej chwili :ico_brawa_01: i jesli nie urodze do poniedzilki to w poniedzialek mam sie zglosic na izbe przyjec i bedziemy rodzic bo to juz czas powiedzial, wiec jednak te moje dolegliwosci cos daly dzis mam to samo tylko brzuch mnie mniej boli. a najgorsze jest to parcie na odbyt, caluje was moco i bede pisac co i jak. moze dzis maly <sex> ale ja nie mam chyba ochoty,.

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

14 mar 2008, 14:51

wróciłam od lekarza, zrobił mi ktg- zero skurczy :ico_noniewiem: dziwne bo normalnie je mam przecież, potem zrobił mi usg sprawdził płyny, wszystko oki, badania ginekologicznego nie bylo :ico_noniewiem: nie wiem dlaczego, powiedział że dziecko sie dobrze rusza, że przepływy oki i że mam teraz zrobić krew i mocz badanka, ciśnienie też mam oki i mam sie zjawić w poniedziałek, chyba że w weekend urodze
więc dziś siłą pana do sypialni zagonie !!!!!!!!!!!!!!!! koniec basta!!!!!!!!!!!!!! :ico_oczko:
mówiłam lekarzowi że chce dziś jechać do szpitala a on mówi że jak będzie złe ciśnienie to oki ale było dobre hmmmm cieszyć sie czy nie ... powiedziałam mu że chce kroplówke a on mi na to "wierze że byś chciałą" hehe i koniec gadki :ico_haha_01: może w poniedziałek mi da skierowanie do szpitala ale żeby jeszcze dali kroplówke, zobaczymy.

[ Dodano: 2008-03-14, 13:54 ]
ciekawe co u zirafki po wizycie

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

14 mar 2008, 14:55

kamila_torun, slodki bobasek ,c buziaczki ode mnie dla niego, ja mam nadzieje ze moze rozwarcie z 3 szybko zrobi sie do 4 i tez szybko pojade, chyba przekonalas mnie tym seksikiem, tylko ze jak sobie pomysle to mi sie jakos nie chce hmmm pomysle , moze najdalej w poniedzialek i bede tez tulic nasza coreczke.

[ Dodano: 2008-03-14, 13:58 ]
lalunia widzisz moze tez cos sie zacznie u mnie sie zaczyna, tez jak mnie poloza na porodowke to pewnie dadza mi kroplowke, ok lece sprzatac papa.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

14 mar 2008, 15:42

Hej kochane.
jeszcze jestem ale dzis mam dziwny dzien bo mi się płakać chce i wogóle. U lekarza kolejka okropna ale gin sie zlitował i mnie wyczytał wcześniej bo powiedziała, że już brzuch pod brode to nie wpada żebym siedziała.
Zbadała mnie ginekologicznie i nic w sumie nowego mi nie powiedział. dziecko jest juz gotowe do przyjścia. Zrobił USG i powiedział, że zmniejszyła mi się ilość wód płodowych :ico_szoking: i to już czas. wypisał skierowanie do szpitala i jeżeli mnie nie złapie do rana to mam iśc już na oddział.Ale coraz bardziej zaczyna mnie boleć dół brzucha że nie wspomnę o plecach :ico_olaboga: . Przez tydzień waga mi spadła o 2 kg więc to juz napewno końcówka. :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

14 mar 2008, 15:46

Ale sie ciesze dziewczyny lada chwilka a zobaczę wasze skarbeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

14 mar 2008, 16:27

kamila1982 moje gratulacje,kolejna marcowka ma swoje malenstwo :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

[ Dodano: 2008-03-14, 15:29 ]
moja malenka wlasnie sobie pojadla i tuli sie mamie do cyca :ico_haha_01:
moja krolewna kochana

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

14 mar 2008, 16:33

no to super, jednak ja będe ostatnia :ico_placzek: ja chce być pierwsza :ico_haha_01:

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

14 mar 2008, 16:43

kamila torun twoj tymek sliczny i i duzy chlopak z niego,zazdroszcze ci ze taki spokojny,moja kruszynka ma problemy z brzuszkiem,ma kolki i nie moze spac w nocy przez ten brzuszek :ico_placzek: ,wogole daje mamie popalic,o spaniu w lozeczku nie ma mowy,najlepiej a raczkach do poki nie zasnie,a pozniej alpejskie kombinacje zeby ja jakos polozyc,kolo siebie,na poduszce,albo jak ostatniej nocy na przewijaku i musi byc cala noc dotykana glaskana,narazie maz ma wolne to sie zmieniamy w nocy,ale w poniedzialek wraca do pracy i bedzie musial sie wysypiac,wiec wiekszosc na mnie spadnie :ico_placzek: ale teraz chociaz w ciagu dnia ladnie spi :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-14, 15:46 ]
basia wydaje mi sie ze jak masz takie objawy to jak ci sie juz zacznie to bedziesz miala lekki i szybki porod,szczegolnie ze masz parcia na odbyt

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość