Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

09 lip 2011, 09:52

witam z :ico_kawa: u nas tez dzis pieknie niedlugo jedziemy z Nadunia na dzialeczke poleniuchowac :ico_oczko:

Buzoczku ja tez przeoczylam nie wiem jak to sie stalo oczywiscie moje GRATULACJE :ico_brawa_01:

Agnieszka wrzuce fotki z fryzurka jak tylko wezme zdjecia od tescia
A co do usypiania to u mnie podobnie jak u gagai klade niunie o stalej porze (przynajmniej sie sterm zeby tak bylo choc nie zawsze :ico_wstydzioch: ) do lozeczka ze smoczkiem i pieluszka ustawiam karuzele i ja zostawiam czasami zasnie odrazu czasami poplacze to dam jej troche pic ale pod zadnym pozorem nie wyciagam z lozeczka :ico_nienie: i jak narazie sie sprawdza :ico_oczko:

gaga chlopaki napewno sie dogadaja :-D no to zycze milego grillowania :ico_haha_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

09 lip 2011, 10:28

Witam! Ja właśnie od śniadanka odeszłam, P kosi trawkę a Adrian usypia :ico_sorki:
Aga u nas z tym usypianiem to jest tak jak u Ciebie, czyli po kąpieli butla z kaszką, i jak wypije to zasypia u mnie na kolanach karmię go w fotelu bujanum i zasypia jak się z nim bujam :ico_noniewiem:
W dzień tez na fotelu :ico_sorki: , kilka razy próbowalam być konsekwentna tak ja pisze Gaga ale niestety nie udaje mi się :ico_wstydzioch: . Jak zaczyna płakać to mięknę :ico_wstydzioch: , i go wymuję z łóżeczka :ico_sorki: . I mimo, że jestem po studiach pedagogicznych i pracuję w przedszkolu, gdzie naprawde jestem konsekwentna :ico_sorki: , to na swoich dzieciach nie potrafie tego stosować :ico_placzek: .
Po pierwsze GRATULACJE zdania egzaminu
buzok wielkie gratulacje
dzięki dziewczyny, choć to tylko testy :-D
Z opisu masz super chatkę,
no napewno nie taką jaką ma Gaga :ico_sorki: , no ale mamy przytulnie :ico_brawa_01: , choć jeszcze dużo przed nami pracy :ico_sorki:
A co ze zdjęciem nowej fryzurki pisałaś że zmieniłaś image :
już zaczęłam rozczesywać ją na swój sposób :-D , okropna jest ta grzywka :ico_zly: , mam nadzieje, ze szybko odrośnie :ico_sorki: . Sorki ale jak narazie nie wrzucę fotki bo nie czuję się dobrze w tych włosach :ico_sorki:
Śliczny pucuś Ci rośnie - Oj przystojniak z niego będzie... :)
pucuć :ico_szoking: heh wszystcy mówią, że chudzielec z nigo nawet 8 kg jeszcze nie waży, no ale może to dlatego, ze u nas w rodzinie zawsze były dyże dzieci, a on jest najdrobniejszy z wszystkich dzieciaków w rodzince :ico_sorki: .
Oj przystojniak z niego będzie..
dzięki :ico_brawa_01:
ze sklepu z gwarancją
przynajmniej będziesz pewna, że jak coś to Ci naprawią :ico_sorki:
Wymyśliłam sobie że otworzę biznes w PL
ja tylko będę miała jakiś przypływ gotówki to i mnie paczkę przyślesz :-D
Fajny pomysł :ico_sorki:
Cześć dziewczyny, u nas dziś piękna pogoda
u nas też dziś pięknie :ico_brawa_01: , a my dziś mamy 90 urodziny dziadka, i zjechała się rodzinka z różnych stron Polski i będzie fajnie :ico_brawa_01:
ale one są bardzo twarde
jak ich używałam z Oliwcią to też musiałam zmienić bo były twarde, ale kup sobie je teraz są duuużo ulepszone, i sa praktycznie takie same jak pampersa :ico_brawa_01: , tylko nie są zapachowe, a pampersa maja taki delikatny przyjemny zapaszek, a te nie :ico_noniewiem:
ok zmykam się szykować bo o 13 jedziemy na imprezke :ico_brawa_01:
No też niezłego posta wysmarowałam
wygląda na to, że ja też :-D

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

09 lip 2011, 12:23

Czesc dziewczyny też bym wam poodpisywała każdej po kolei ale Wiktor mi wali w klawiaturę :-D Nie da się więc:
Gratuluje nowych ząbków, interesów (napewno się ida), zdanych testów i jak którąś pominęłam to przepraszam. Dzieciaki nasze rosną jak na drożdzach :ico_szoking:
Co do usypiania to ja od samego początku Wiktora kąpie między 19 a 20 przytulanki z 10 min bo tak odrazu to nie chce jesc, póżniej jemy jak usypia to budzę odbijamy się i do łóżeczka, staram się go przetrzymywac przed kompanieniem min 3 godziny jakoś zawsze się udaje o dziwo, i kładę na boczek pieluszka koło głowy i zasypia. Ostatnio przez te ząbkowanie to trochę marudzi ale pogłaszcze po pleckach i spi.
Któras mnie pytała co z moimi badaniami Nic wielkie nic! Na szczęscie nic się nie dzieje wiec luz.
Przed wczoraj potrącił mnie samochód ,,poczta polska" na chodniku wyobrażcie sobie szłam z wózkiem a on za moimi plecami cofał i we mnie wjechał! :ico_zly: Ja wpadłam na wózek Wiktor się wystraszył rozpłakał nie wiedziałam co się stało wiec policja pogotowie itd. Gośc nawet nie wysiadł z auta to go sama z tamtąd wytargałąm i zlałąm pysk z tych nerwów pan policjant widział ale powiedział że nic nie widział bo zrobił by to samo. Masakra jakas jestem ślepa ale na chodniku zazwyczaj czółam się bezpiecznie. Mam tylko obitą miednice (już nawet nie boli) A Wiktorowi na szcz ęscie nic bo bym chyba tego gościa tam zabiła. Także chodzący pech takie rzeczy to tylko mi się przytrafiają.
No i ja też naklikałąm :-D :ico_haha_01:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

11 lip 2011, 16:27

Hej Aga ale miałaś przygodę kurcze dobrze że Wam nic się nie stało bo jeszcze tego tylko by wam brakowało aby nie daj Boże znów w szpit. wylądować! Dobrze że nastrzelałaś tego kolesia, cham nawet nie wyszedł aby sprawdzić czy nic wam nie jest! Nie rozumiem jak można być takim człowiekiem! No ale najważniejsze że wszystko dobrze się skończyło poza Twoją poobijaną dupką - ale mężuś ma okazję aby wymasować :-P

Wiecie co cały czas zastanawiam się nad tym jak przestawić Klaudię aby sama zasypiała i nie wiem czy dam radę gdy ona będzie tak płakać ja chyba będę ryczeć razem z nią! Ale od listopada idzie do niani i ona nie będzie jej lulać jak mamusia i muszę ją jakoś do tego przygotować!

Dziś mój T zostaje do 19 w pracy zawsze o 17 jest już w domu ale się wynudzę z resztą nie mam co dziś robić wszystko posprzątane obiad ugotowany pranie puszczone później tylko wywiesić i chyba pójdę z córcią na spacer bo tak ślicznie słoneczko zaczęło świeci!

Trzymajcie się kobitki i miłego dzionka :)

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

11 lip 2011, 17:12

witam i ja!!!!
Aga ale ty masz kobito pecha :ico_sorki: Co za palant siedzial za ta kierownica :ico_szoking: :ico_szoking: Dobrze ze wszystko sie skonczylo obtluczeniami :ico_sorki:
To prawda szybko rosna te nasze dzieciaczki :ico_brawa_01:

Aga_86 no wiesz kochana ja tez na poczatku ryczalam jak Nadia plakala gdyby nie silna wola mojego meza to tez bym nie wytrzymala :ico_noniewiem:

U nas rano bylo cieplutko a teraz leje deszcz i zrobilo sie chlodno dobrze ze cociaz jeden spacerek zdarzylam zaliczyc :ico_sorki: Za godzinke pojedziemy na zkupki a to mozna doliczyc jako drugi spacerek hehe oki spadam bo ksiezniczka mnie wola :ico_haha_01:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

11 lip 2011, 21:53

Co tu znowu taka cisza?

Pisać coś, meldować się .....

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 11-07-2011, 22:01 ]
Gaga zapomniałabym pogratulować super chatki tylko pozazdrościć :) :ico_wstydzioch:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

11 lip 2011, 22:40

Witajcie! ja po imprezce, która trwała cały weekend :ico_szoking: , jeszcze podobno nie wszystcy się rozjechali i grilują się u dziadka, ale mój P już dziś do pracy poszedł więc daliśmy już spokój :ico_sorki: .
Było super, uwielbiam te nasze zjazdy rodzinne, policzyliśmy wszystkich i było nas 74 :ico_brawa_01: , granie, tańce :ico_brawa_01: . Mój p nigdy nie pije, bo prowadzi, i moi kuzyni tym razem się za niego wzięli, zresztą sam też powiedział, że im pokaże, ze im dorówna, i ... w sobote o...19 :-D spal już w smochodzie :ico_haha_01: , tak im mój twardy mężulo dorównał :ico_haha_01: . Mój kochany szwagierek nas do domciu odwiózł :ico_haha_01:

A jeśli chodzi o Adriana to wszystcy są nim zachwyceni, do wszystkich robil piękne usmieszki :ico_brawa_01: , super :ico_brawa_01:

Stawiam za wczorajsze pół roczku bąbelka :ico_tort: , częstować się kto może, bo ja raczej odpuszcze, bo prez ten weekend jestem 2kg na plusie :ico_placzek:

Agnieszka, ale masz kobieto pecha :ico_olaboga: , normalnie jakiś palant dobrze, że mu nie popuściełać, jak nie umie jeździć to niech nie siada za kółko :ico_zly:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

13 lip 2011, 08:29

Kobitki meldować się co dziś będziecie robiły?

Bo my teraz pijemy :ico_kawa: a później z koleżanką się umówiłam i idziemy na zakupki jakieś po sklepach połazić może kupię sobie coś fajnego!

Wczoraj byłam u niani podpisać kontrakt i w pracy aby załatwić sobie urlop bezpłatny i wszystko gładko poszło! Tak że wczoraj dobry dzionek i sporo załatwione!

Buziaki

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

13 lip 2011, 14:08

HEJ!!! My wlasnie wrocilysmy od mojej siostry :-) Dzis strasznie upoalny dzien masakra myslalam ze nie dojdziemy na szczescie Nadusia jeszcze spi a jem sniadanie bo wczesnie nie bylo czasu :ico_noniewiem:

buzok to fajnie ze impreza sie udala :ico_brawa_01: no to ci zalatwili mezulka :ico_smiechbig:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Adrianka za polroczku

Aga zycze milego polowania mam nadzieje ze sie pochwalisz co tam nakupowalas :727:

[ Dodano: 13-07-2011, 21:20 ]
widze ze nikt nie zaglada to dodam pare fotek moze byc slaba jakosc bo z telefonu
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

[ Dodano: 13-07-2011, 21:22 ]
tatus Nadusia i chrzestny
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

13 lip 2011, 22:58

Aniula super fotki, a tatuś jaki dumny :ico_brawa_01: , chrzestby to pewnie brat taty, bo podobni są :ico_noniewiem: .
Aga i jak zakupki?
Ja się wpadłam pochwalić , że Adrian przespał mi minioną noc całą, bo od 20, a o 5 rano P wstał do pracy i był w szoku bo mały jeszcze był u siebie w łóżeczku :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości