Wasz ulubiony sklep Internetowy to :

link usunięty przez obsługę forum
5%
2
ASOS
5%
2
OTTO
Brak głosów
0
BON PRIX
9%
4
INNY (napiszcie w poście jaki?)
81%
35
 
Liczba głosów: 43
dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

28 maja 2022, 11:34

Ja też wolę chyba teraz stacjonarne sklepy a moje ulubione centrum to m1, bo tam zawsze mają coś ciekawego w promocji i jest też dużo atrakcji dla klientów, tym razem jest to " Rozwiń skrzydła" - bardzo fajna akcja dla kobiet gdzie będą warsztaty i porady z różnych dziecin, także z samoobrony

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

04 lip 2022, 14:27

Na pewno jednym z moich najbardziej ulubionych to Saway. Mam od nich kilka par butów i je uwielbiam! Bardzo dobre jakościowo, starannei wykonane, z naturalnej skórki. Pięknie się prezentują na nodze, wygodnie noszą, nic nie obciera i mają na prawdę duży wybór- aż czasem ciężko mi się zdecydować na tylko jedną parę!

Denessi
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2022, 11:11

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

26 lip 2022, 11:16

Mój ukochany i ulubiony sklep internetowy to denessi.pl z obuwiem damskim na każdą porę roku :)

Awatar użytkownika
iwopol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 07 wrz 2012, 08:43

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

04 paź 2022, 17:24

Jak chcę sobie coś kupić w Internecie, to potrafię długo szukać...
Jeśli chodzi np. o kolczyki, wisiorki i inne błyskotki to moim ulubionym sklepem jest AnkaBizuteria
Tak naprawdę takich miejsc jest mnóstwo! Wszystko zależy co chcemy kupić, warto czytać opinie innych ;)

carmelia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 12 cze 2014, 17:04

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

03 sty 2023, 14:12

www.luxusowi.pl to chyba mój ulubiony sklep, zaraz po zalando. w obu często robię zakupy.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość