leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

05 kwie 2013, 14:54

Spinka raczej nie :ico_haha_01: po tym usg wszystko dokladnie zgadza sie z moimi wyliczeniami :ico_oczko:

Ale powiem ci ze wg OM powinien to byc 15t3d :ico_haha_01: ;-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

05 kwie 2013, 15:03

spinka fajnie że będzie dziewczynka ja mam dwie i sobie chwalę :ico_haha_01:
Kamilka szkoda męża widać że chyba zmęczony no ale może jak pogoda się poprawi to i on werwy dostanie
Leona ale przyśpieszenia dostałaś :ico_brawa_01: za drugi trymestr - też bym chciała tak choć tydzień skoczyć do przodu zawsze to krócej bym leżała

Zdrówka waszym maluchom moja Ida markotna ale już nie wymiotuje i bez temp. :ico_noniewiem:

Dzięki za miłe słowa co do reportażu ciężko było im kręcić bo płakałam jak odżyły wspomnienia :ico_wstydzioch:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: Jesień mamy wita 2013

05 kwie 2013, 15:10

tak od czasu do czasu Was tu podczytuje i gratuluje kolejnych skonczonych tyg. :ico_brawa_01:
edulita tez sobie pozwolilam obejrzec ten reportaz dzis rano i szczerze to ja sama sie tez wzruszylam jak sie wypowiadalas. takze nie dziwie Ci sie ze Tobie wspomnienia wrocily. jejjj i ja nie wiedzialam ze tyle Ty kochana przeszlas ale najwazniejsze ze Ida jest teraz zdrowa bardzo fajna dziewczynka po ktorej nie wiedac ze tyle przeszla i tak wczesnie sie urodzila. zdrowka dla niej duzo zycze :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

05 kwie 2013, 15:44

monikaA88 - dzięki i pomyślnego rozwiązania życzę :ico_dziecko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Jesień mamy wita 2013

05 kwie 2013, 22:25

edulita - super reportaż, pamiętam te czasy jak czekałyśmy na jakiś post od Ciebie z informacją,co u Idy :)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

05 kwie 2013, 22:46

iw_rybka - dzięki :) pamiętam jak dodawałyście mi wiary i cud się ziścił :)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

06 kwie 2013, 08:03

Witam z rana. Ja całą noc śniłam o łazienkach, bo zaczynamy kończyć na górze dość dużą, ale ze skosami. Wczoraj odwiedzili nas znajomi, którzy mieszkają w Londynie i troszkę zamieszali, bo powiedzieli, że kładliby jak najmniej płytek, a raczej farbą malowali, no i ja cały czas myślę, oglądam stronę angielska z łazienkami i efekt był - całą noc śniła mi się łazienka. Ale teraz dalej muszę myśleć. Oj zgłupiałam już całkiem.

Edulita Ty już prawie na połowie :ico_szoking: jednak jak jest suwaczek to jakoś tak rozeznanie człowiek ma. Jednak szybko mija i z każdym dniem jest bliżej :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

06 kwie 2013, 10:38

Edlita cieszę się, że w domu pomagają Tobie i że udało się wszystko zorganizować. Dzielnie z Ciebie kobieta oglądałam filmik. Zdrówka dla córeczek :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

06 kwie 2013, 13:14

hej

ja dziś od rana sama z dziewczynkami :/ Marcin w pracy a my się razem męczymy :ico_haha_02: musze na poniedziałek dokończyć stroje dla mojej Nikoli na przedstawienia i powiem wam że na leżąco w łóżku to wielkie G... można zrobić :ico_zly: zawsze wspomagałam się maszyną do szycia ale teraz niestety muszę sobie inaczej poradzić :/

spinka ja swoją łazienke wymyślałam rok czasu a kiedy już miałam gotowy projekt w głowie i kupiłam wymarzone płytki okazało się że wszystkie są porysowane - szukałam z tej seri w innych sklepach i też były z rysami - producent nie robił na nich takich silikonowych glutków które odzielają od siebie popakowane w pudełkach płytki :ico_zly: i cały plan padł. Rozpoczełam poszukiwania innych płytek a że wymyśliłam sobie biało czarną łazienkę myślałam że szybko coś znajdę dwa podstawowe kolory a tu klops - szukałam jeszcze miesiąc bo owszem szare grafitowe były czarnych nie; kremowe, ekri tez - białych nie :ico_zly: w rezultacie z trzech różnych serii udało mi się połączyć płytki i wyszedł mi oczekiwany efekt ale trwało to troszkę :) dziś brakuje mi tylko lustra w łazience i czekam na stopień do wanny bo otrzymałam uszkodzony. Brak mi jeszcze drzwi ale sa już do odebrania w przyszłym tygodniu - ale kiedy M je zamontuje to też nie wiem :ico_haha_01: życze wytrwałości w szukaniu inspiracji a późnej w realizacji

Miłego wekendu Wam życzę

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

07 kwie 2013, 10:13

Hej dziewczyny

Ja wkoncu mam wolna niedziele i lenia na calego... zrobie dzisiaj chyba kluski leniwe na obiad i to moja cala robota :-D

Adas juz jutro idzie do przedszkola ufff

Ja czuje sie dobrze coraz lepiej przechodza chyba mdlosci bo poza tymi rano poki nie zjem to juz przez dzien nie ma :ico_haha_01:
W czwartek mnam wizyte i juz sie doczekac nie moge :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość