Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

31 sie 2007, 13:03

Hej dziewczyny :ico_brawa_01:
Nie pisałam kilka dni bo tt strasznie szwankowało i ni mogłam postów pisać. Bardzo się za Wami stęskniłam :ico_oczko:
Wczoraj Eliza była na szczepieniach, trzy razy mi ją ukuli :ico_placzek: Jedna na żółtaczkę, druga tężec itd. a trzecia wyczytałam w książeczce "profilaktycznie" cholera niech sami się kują profilaktycznie :ico_zly: I żałowałam że nie kupiłam tej szczepionki co jedno ukucie a 5 czy 6 szczepionek, ehh człowiek uczy się na błędach. Generalnie jakoś zniosła popłakała ale później się uspokoiła, zresztą dużo spraw wczoraj załatwialiśmy odbieralismy pesel, składlismy papiery na becikowe, paszport dla niuni ( bo w październiku lecimy do moich rodziców do anglii w odwiedziny na kilka dni :-D ) i jeszcze kilka innych spraw. Ale jak wróciliśmy do domu to była długo strasznie zlękniona i cały czas płakała bidusia moja. Zasypiała tylko na rękach i nie chciała być gdzie indziej tylko na rękach. Do 2 w nocy spała z nami i obudziła się na małe amciu i przebieranie i już był uśmieszek i położyłam ją do jej łóżeczka i ładnie spała sobie. A i nie chciała za bardzo jeśc po tych szczepieniach (tzn w domu bo zaraz po szczepieniu adła w samochodzie :ico_oczko:) dopiero dziś o 10 się przyssała i ładnie zjadła. Obyło sie bez gorączki. i tylko po jednej szczepionce ma zaczerwienienie.
I waży już 4790 :-D
Violu Milenka urocza i ten strój do chrztu też śliczny :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

31 sie 2007, 13:06

Witajcie !! nie bylo mnie jakis czas,poniewaz nie wiem czemu nie moglam wcale wejsc na forum,wyskakiwaly mi jakies bledy,albo nie chcialo sie nic otworzyc...ale juz jestem,nie wiem jak dlugo bo maly moze zaraz dac totalnie popalic ojcu i bede musiala go zabrac :-) a on ma taki glosik ze hohoho..... :-D :-D po mamusi rozdarty :ico_brawa_01:

Bylam dzis na wizycie u pediatry,bo kubusiowi wcale te krosty nie znikaja z raczek i buzi ;/ Okazalo sie ze musze odstawic nabial :ico_szoking: zero mleka,serkow jogurtow..czasem tylko serek zolty na kanapce :/ szook.. ale ja jakos przecierpie,wazne zeby Kubunio byl zdrowy i zeby mu to zeszlo z buziuni.W srode mamy isc jeszce raz na wizyte,beda go wazyc itp. oo juz wyje syrena !!
Wkleje foteczki :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

31 sie 2007, 16:37

Sylwia, śliczny ten twój Kubunio... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A ty biedna z tym jedzonkiemObrazek
Mam nadzieję że szybko przejdzie po odstawieniu nabiału..... I że wkrotce będziesz mogła zajadać serki, mleczko i jogurciki......
A my zdecydowaliśmy że chrzciny organizujemy w domu. Mamy dobrą firmę kateringową, ciasta upiecze (albo kupi :) ) teściowa więc nie powinno być problemu.
Natusia zaczęła mi już mniej spać w dzień.... :ico_szoking: zamiast 3 godzinek przesypia 2 a potem ciekawska dusza albo chce się bawić albo oglądać świat oczywiście z naszych rąk... :-D

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

31 sie 2007, 16:56

Sylwia, ja nie jem nabiału od urodzenia Zosi i wierz mi da sie przeżyc :-D
chociaz strasznie tesknie za jogurtem i bialym serem

mimo tego Zosia ma na twarzy jakas wysypke i to nie wiadomo od czego????????? trwa to juz 2 tyg. wczoraj juz myslalam ze zniknela a tu rano znow zaczerwienione krostki?????????//////

barbapuppa, ja za usg bioderek zaplacilam 80 zl a wizyta trawala 5 min
(tez chcilabym tak zarabiac) na szczescie tez wszytko ok i nastepna kontrolna wizyta za 3 miesiace

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

31 sie 2007, 17:09

Hej dzewczyny.
Sylwia ale ladniutki ten Twoj Kubus :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No przykro z tego ze musisz odstawic nabial ale miejmy nadzieje ze wszystko szybciutko minie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Violu zeczywiscie slodziutka ta sukienusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A ja wczoraj popoludniu znow zostawilam Juli z tatusiem i nie plakala i tatus sobie poradzil :ico_oczko: U nas Juli tez nie chce juz spac w dzien a za to ogladac swiat jak u Ciebie Abegano Natalka z rak :-D Mysle ze to taki okres u maluchow.
Ula kojec zarabisty :-D

[ Dodano: 2007-08-31, 17:12 ]
Jezu dzieki Bogu u nas wszystko co dotyczy dziecka do lat 13 jest bezplatne.Tj.:wizyty,USG i lekarstwa :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

31 sie 2007, 17:30

joanna1111 pisze:Jezu dzieki Bogu u nas wszystko co dotyczy dziecka do lat 13 jest bezplatne.Tj.:wizyty,USG i lekarstwa


ale super!!!!!!!!!

SYWIA Kubuś piękniusi... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-31, 18:01 ]
a ja dla odmiany wkleje zdjecia najmłodszego synka...z dzisiejszego spacerku...
bawił sie w piachu i był trochę upaćkany...

ObrazekObrazekObrazek
a tu z dziadkiem i Milenką
Obrazek
a tu Milenka...smacznie sobie spała....
Obrazek


[ Dodano: 2007-08-31, 18:17 ]
a ja dowiedziałam sie dziś, ze mój Mikołaj bedzie chodził do pierwszej klasy w 1 półroczu na IIzmianę, a 2 półroczu na rano... u nas tak praktykują w szkole... :ico_olaboga:

osobiscie wolałabym odwrotnie....w zerówce chodził na rano i tatus go rano zawoził...a tak to ja bede musiała go zaprowadzać... niby szkoła nie jest daleko, ale muszę szykować i ubierać Milenkę i resztę .... :-D :-D :-D
najgorzej, ze to okres jesienno - zimowy

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

31 sie 2007, 18:30

No to nie zazdroszcze dojdzie obowiazek Violu,ale synek kochaniutki.Taki blondyneczek :597:

[ Dodano: 2007-08-31, 18:32 ]
Ja kochane zmykam bo moja cos zaczyna marudzic pewnie chce jej sie juz spac.Milej nocki i jek najmniej wstawania :-)

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

31 sie 2007, 20:57

Kurcze cos moje posty nie przychodza :ico_placzek: a ja juz dwa razy pisałam, no coz moze ten nie zaginie :-)
a ja juz kojec zamówiłam wiec moze po niedzieli sie u mnie zjawi :-D
właśnie próbuje sobie zainstalować kamerke internetowa, tylko cos nie działa :ico_placzek: , kurcze jakis pechowy dzis dzionek, bo nic niie wychodzi :ico_placzek:
i jeszcze na dodatek okres dostałam, a mysłałam ze bede miała troche spokoju, jak karmie a tu kicha :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

31 sie 2007, 21:44

ULA_TOMEK, :ico_szoking: :ico_szoking: tak szybko..... :ico_szoking: :ico_szoking:
Nie wiem czemu musicie płacić za USG bioderek???? :ico_olaboga: U nas jest bezpłatnie w 3 dobie życia w szpitalu a następną wizytę trzeba umowić w 3 miesiącu życia i też jest za darmoche...
Muszę się pochwalić że mój skarb po raz pierwszy smodzielnie zasnął dziś w łóżeczku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Do tej pory trzba ją było karmić lub nosić aż usnęła...... A dziś moje menżo poszedł na hokeja i mnie się nie chciało jej nosić pół godziny (bo już ciężkawa jest......) więc wsadziłam ją do łóżeczka zgasiłam światło (wcześniej chwilę ją poprzytulałam i ponuciłam kołysankę) i wyszłam do drugiego pokoju. Po chwili już spała....
Obrazek
a to moja pannica..........najnowsze zdjątko

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

31 sie 2007, 22:07

ULA_TOMEK pisze:na dodatek okres dostałam, a mysłałam ze bede miała troche spokoju, jak karmie a tu kicha

Ula no szybciutko... :ico_szoking: ja jak karmiłam, Marcela to pierwszą @ dostałam dopiero jak Marcel miał prawie 1 rok i 4 miesiące... i fajnie miałam,....a póżniej tylko przez następne 5 misiecy miałam @ i znowu koniec...bo zaszłam w ciążę z Milenką. ciekawe kiedy teraz dostanę? :-D :-D
no ale nie ma na to reguły...

Ula tez bym sobie zamówiła taki kojec ...jest super!!!, no ale za mało mam miejsca w domku... narazie rozglądam sie za leżaczkiem - bujaczkiem...podobaja mi sie te z Fisher Price...są fajne...

[ Dodano: 2007-08-31, 22:13 ]
Abegano to brawa dla Natalki... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości