ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

26 paź 2007, 16:40

hej dziewczyny

mnie tez bola nadgarstki, mimo ze malo nosze michasia.

ale za to siedze non stop przy wozku, nauczylam go lezec w wozku i bujac i teraz cierpie :-D . jest taki słodki mimo wszystko
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 0506426530
zobaczcie same :-D

pozdrawiam

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

26 paź 2007, 16:47

i ja się witam :-D

ESKA i mi także bolą nadgarstki, tyle że właśnie jeśli długo noszę Darka :-)

oj dziś porządeczki robicie :-D :ico_brawa_01: ja pranko :ico_duzepranko: :ico_pranko:
byłam też na spacerku, pogoda piękna :ico_brawa_01: Daruś spał, a Julcia karmiła gołąbki :ico_brawa_01: za to od dwóch dni boli ją brzuszek, ma rozwolnienie :ico_olaboga: kurcze jakiś wirus czy co bo nic takiego nie jadła :ico_noniewiem:

a Dariuszkowi jakieś krostki się pojawiły na buźce, wczoraj się napiłam soku pomarańczowego troszkę i widać tak chyba zareagował :ico_olaboga: smruję mu kremem i mam nadzieję że zniknie :ico_noniewiem:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

26 paź 2007, 16:50

ewasiek :ico_brawa_01: dla Michałka ale z niego bystrzak :ico_haha_01: A jak słodko sie śmieje. On cały czas taki spokojny czy tylko jak gra karuzelka :-D

[ Dodano: 2007-10-26, 16:57 ]
Agnieszka u nas o wirusie nic nie słyszałam ale to co chwilka przybłąka sie jakaś grypa jelitowa :ico_olaboga: Gdyby była mamazuzi to napewno rzuciłaby jakimś sprawdzonym sposobem na takie dolegliwości, ja niestety nie pomogę :-/
A krostki na buźce szybko znikają przynajmniej u Olka, teraz znowu ma jakis wysyp bo ostatnio to za bardzo nie patrzyłam co jem, a smaki mnie przechodzą że hoho, jakbym conajmniej w ciąży była :ico_szoking: :-D więc troszke chyba przesadziłam z tymi róznościami i teraz nawet nie wiem który smakołyk zaszkodził :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

26 paź 2007, 18:30

eSKa jestes prorokiem?? :-D No pewno ze zly nastroj przez faceta... Ale wszystko po kolei. Po pierwsze to moze skoro mieszkasz niedaleko Katowic to umowisz sie ze mna i z Eve w grudniu na zakupki ploteczkowe?? :-D Ale bylo by czadowo!!

Co do zakupow to ja sie wybieram w poniedzialek. Jasiu ma zostac z Anna no i bede mogla sobie poszlec. na sama mysl sie ciesze :ico_brawa_01: Musze w koncu kupic sobie te spodnie. No i moze cos dla Jasia. Ja jego szafe traktuje troszke jak swoja wlasna, jak nie ma nic nowego to znaczy ze nie ma sie w co ubrac :-D
Wczoraj K. oznajmil mi ze kupil bilety na polska zabawe w Oslo. Kurcze nie lubie takich niespodzianek, bo nawet mnie nie zapytal czy chce isc, no i co jak Anna nie bedzie mogla przypilnowac malego?? Mogl to ze mna skonsultowac... Poza tym nie mam sie w co ubrac :-D I jak Anna bedzie wtedy zajeta to nie powiem ile kasy pojdzie sie walic. To moj pierwszy powod do zlosci. A teraz drugi. Wczoraj wracal jego kolega z Polski, mial kupic dla Jasia herbatki no i Krzysiek pojechal to odebrac. Wiedzialam ze kolega na pewno "cos" z Polski przywiozl wiec powiedzialam ze piwka moze sie napic ale na tym koniec. Nie wspomne ze wrocil o 24 i co czuje?? Jedzie woda jak nie wiem... Fajne mi piwko co ma 40 procent! Wkurzylam sie!! I dzis jeszcze sie mnie glupio pyta o co sie zloszcze. Nie gadam z nim, nie mam ochoty.
Wogole czuje sie podle, bo jestem tutaj taka samotna, dobrze ze mam Was bo inaczej to bym zeswirowala :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wlasnie skonczylam jezdzic na szmacie, zaraz zjem jakas kolacje i ide do lozka, bo Jasiu w ta noc byl jakis niespokojny, nie wyspalam sie wogole.

Ewasiek ale slodziutki Twoj Michas!! A kolki minely??

Agnieszka to Darek juz nie aniolek?? Oj wspolczuje, jedno malutkie dziecko a drugie chore. Podobno na biegunke dobrze jest zjesc banana i popic cola... Ale sama nigdy tego nie testowalam.

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

26 paź 2007, 19:27

hej dziewczyny,Hanulka juz lepiej (tfu tfu żeby nie zapeszać) ja za to mam mniej pokarmu więc walczę z laktatorem i herbatkami dla karmiących ...teraz może nadrobie zaległości w czytaniu bo mąż zabawia naszą Królewnę :-D dzis była bardzo grzeczna,brzuszek nie bolał więc mogłam cokolwiek zrobić

[ Dodano: 2007-10-26, 19:28 ]
aaa i stawiam kolejeczkę za skończone 3 tygodnie Hanusi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

26 paź 2007, 19:33

DOMINISIA faceci chyba nigdy nas nie zrozumieją :ico_szoking: no i w końcu te herbatki chociaż przyniósł? :ico_oczko: a Daruś nie mogę powiedzieć ,że jest niegrzeczny, ale od czasu do czasu pokazuje jakie ma możliwości :ico_oczko: najlepiej to mu pasuje żeby go nosić tak pionowo przy sobie wtedy na wszystko ma oko :-D teraz wykąpany uspia :ico_brawa_01: tfu tfu :ico_oczko:

EWASIEK :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: słodziutki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-26, 19:35 ]
LALKA :ico_prezent: ja się czestuję :ico_brawa_01:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

26 paź 2007, 21:52

Lalka buziaczki dla Hanusi :ico_buziaczki_big:

Dominisiu jasne że chętnie się umowie z wami.
Dominisia pisze:Fajne mi piwko co ma 40 procent!
Powiedz jeszcze że po takim "piwku" wrócił sam samochodem :ico_szoking:
Dominisia pisze:Mogl to ze mna skonsultowac
Zgadzam się z tobą kazdy lubi niespodzianki ale nad takim wypadem przy małym dziecku trzeba faktycznie sie zastanowic, ale facet jak to facet najpierw robi potem myśli.

agnieszka01.04 pisze:najlepiej to mu pasuje żeby go nosić tak pionowo przy sobie wtedy na wszystko ma oko
No to witam w klubie :-D

[ Dodano: 2007-10-26, 21:56 ]
Mój mały własnie obudził się na butle, ale to juz dzis rola taty, mamusia ucieka do łazienki ładnie się zrobić :ico_haha_01: Myslałam ze dzis troszke się "powygłupiamy" z mężulkiem ale kurcze chyba sobie odpuszcze bo dzis znów troche zaczęłam krwawić :ico_szoking: :ico_wstydzioch: hmm nie wiem czy to normalne bo juz niby wszystko było ok.

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

27 paź 2007, 10:18

no ja witam się pierwsza :ico_brawa_01:

nocka jako tako :ico_haha_01: nawet się wyspałam, tylko na noc zadzwonił mój były z zapytaniem jak się nazywają tabletki "po" :ico_puknij: do kogo takie pytania :ico_puknij: wraca z włoch we wtorek i już się denerwuję :ico_olaboga: mam nadzieję że będzie ok, ale nie było go 9 m-cy i odzwyczaiłam się że zabiera Julcię, ona jest nastawiona bardzo pozytywnie do niego, bo tak jej cały czas mówię, wręcz na niego czeka...a mnie nerwy zjadają...przepraszam że tak z rana smutki moje wylewam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

27 paź 2007, 12:05

Dzien doberek!

eSKa no na szczescie nie jechal samochodem. Nigdy nie jezdzil pijany ani na drugi dzien po wipiciu. Cale szczescie ze chociaz tyle ma rozumu. Byl z nim taki chlopak co u nas mieszka i to on kierowal... No w sumie nie wazne bo juz sie pogodzilismy :-D K. poszedl wczoraj spac do biura, ale ja przyszlam do niego w nocy, bo ja nie umiem sie dlugo gniewac i nie moglabym isc spac poklocona, tym bardziej ze popoludniu pprzepraszal, mialam w planie tym razem tak szybko nie wybaczyc ale nie wyszlo :-D :-D :-D

Agnieszka bedzie ok! Najwazniejsze ze wasze kontakty sa poprawne, bo Julcia na pewno to odczuwa.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

27 paź 2007, 13:39

witajcie :-D
ja tylko na momencik
wpadłam do domku po pampersy itd dla Szymulka
siedzimy nadal u moich rodziców a M został tutaj w domku bo jest chory:(
tak że na razie jestsmy od siebie odizolowani
tęsknie za wami :ico_placzek:
kurde nudze sie troche u rodziców, no ale musze jakos dac rade :ico_oczko:
nawet nie zdażylam was poczytac bo musze juz jechac spowrotem
to dozobaczenia
mam nadzieje ze ok. wtorku bedziemy mogli wrocic do domku
piec c.o. juz kupiony ale jeszcze nie zamontowany :ico_olaboga:
dobra uciekam
buźki dla mamusiek i wszystkich maluchów

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość