Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

02 cze 2008, 21:27

Cześć laski :-D Nie było mnie, bo nie miałam od piątku internetu. Sąsiadom z sieci kabelek się odpiął, czego nie zauważyli. No, ale jestem. Zmemłana jak koń po westernie. Też jestem przed @ i nie nadążam za swoim dzieckiem które jest szalone, agresywne i próbuje tak jak Wasze dopiąć swego. Ja usiłuję się nie poddawać, ale za chwile mi psycha siada i tak tworzy się błędne koło :ico_noniewiem: Pytania "cio to" pada już chyba z 1000 razy na godzinę. Wymiękam. Ile czasu np można opowiadać o suficie czy szybie lub fotelu samochodowym?
Dziś w marudzeniu przeszła samą siebie i dopiero teraz muszę brać się do roboty, a mam jej od cholery :ico_olaboga:
Ja też chcę jak Katrin lub Kari na plażę lub baseny :ico_sorki: :ico_sorki: Zazdroszczę Wam dziewczyny :ico_wstydzioch: Jak dobrze pójdzie to też wybierzemy się nad morze... a jak pójdzie źle to na kilka dni na Mazury.
Mróweczka, współczuję Ci tych atrakcji z Erysiem- dziś miałam identycznie. To mogą być ząbki, ale nie muszą... Prawdopodobnie nase dzieci zaczynają nas "testować" na ile sobie moga pozwolić. Dostaję od pampersa taki biuletyn mailem, w którym jest kilka fajnych porad a ostatnio opisano ten właśnie problem. Jeśli jeszcze nie usunęłam to mogę Ci podrzucić jak chcesz.
Hektorka, ale masz superową teściową. Pozazdrościć. My też mamy piasek w pampersie a czasem nawet w głębszych zakamarkach :ico_wstydzioch:
Kamelek
, nie dziwię się, że szkoda Ci zostawać bez męża. My też nierozłączni a prawdopodobnie to samo będziemy musieli zaliczyć. Narazie o tym nie myślę. gratuluje sukcesów za kierownicą :ico_brawa_01: Ja dumam wybrac się na kurs, ale... sie boję :ico_wstydzioch: A prawko to dla mnie zbawienie by było. A narazie to tylko korzystam z łaski i niełaski R. :ico_wstydzioch:
Caro
nie martw się kilogramami, kiedyś tam Ci spadną, narazie ciesz się, że fasolka Ci rośnie :-) Wklej nam swoją fotkę, chcę Cie teraz zobaczyć :-)
Karia co Ty tak kobito szalejesz z ta robotą?? mam Ci przypomnieć co mówi nasze stare powiedzenie?? Pojutrze :-D Ja tez mam sporo roboty, ale się nie zabijam z tego powodu. Narazie jakoś nie kicham, mam co założyć na grzbiet, do podłogi się nie przyklejam, to sobie robię wszystko powolutku, ale systematycznie i wtedy i wilk syty i owca cała :-D

No to popisałam sobie za cały weekend. Teraz już znowu 3 dni mogę nie pisać :-D PAPA

[ Dodano: 2008-06-02 ]
I kilka fotek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

02 cze 2008, 22:48

Hej :-D

Wpadłam tylko na chwilę zameldować, ze jeszcze żyję...
Nie ma mnie ostatnimi czasy na TT, bo ciężko troszkę z czasem plus zdrowotnie kaput :ico_olaboga: To znaczy ja kaput, bo mam mega katar i podpuchnięte + czerwone oczy dzięki pylącej topoli, brrrr :ico_zly:
Viki ząbkuje ale nie zmiejsza to w żaden sposób jej pokładów energii. Jedynie w nocy czasem nam zapłacze. W każdym razie mozemy się pochwalic nastepną czwórką, tym razem prawą górną (co chyba jest ciut dziwne skoro ona jeszcze nie ma dolnych dwójek :ico_szoking: :ico_noniewiem: ).

Buziaczki dla Mam i dzieciaczków.
Odezwę się wkrótce... tylko ta ch.... alergia zostawi mnie w spokoju na nastepny rok :-D :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

02 cze 2008, 23:34

Kolka, poprosze te rady pampersa!!!!!!!

wiecej nienapisze...siły brak po urodzinkach...moze jutro cos skrobne,a raczej napewno :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

03 cze 2008, 09:36

Kasik zdrówka życzę :-)
Mróweczka, Wysłałam Ci te rady. pewnie nic nowego sie nie dowiesz, ale może jak poczytasz porady fachowców to lepiej się na sercu zrobi, albo chociaż zrozumiesz postępowanie swego Elviska :-) (Będę Go tak nazywać, bo nie mogę zapomnieć tej extra grzywy, ciągle mam ją przed oczami :-D )

A ja dostałam dziś @ wszystko mnie boli. A dziś dzień pełen atrakcji nas czeka :ico_olaboga: Zmykam, bo szkodnik wstał. Miłego dzionka :-)

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

03 cze 2008, 11:46

kolka ja tez zdycham z @ spóźniała mi sie franca 5 dni i już myslałm że wpadka :ico_szoking: :ico_wstydzioch:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

03 cze 2008, 13:52

hej
Wczoraj mialam powklejac zdjecia ale męzuś zajął kompa, kupił sobie kierownice do gierek i ją montował, zajemu mu to cały wieczór.

Kolka, Juleczka jest boska, a te loczki po kąpieli, fajowe. i też poprosze o te rady pampersowe

Caro o kilosy się nie mart zrzucisz je, jak po Oskarku, zastosujesz dietke, i znowu miej bedzie kilosów. A przecież musisz jeść i to zdrowo aby dzidzia była zdrowa, Jak patrze na to zdjęcie z usg twojego maleństwa od razu przypomina mi się jak ujrzałam pierwszy raz fasolke Kamilka, i tak ciepło się robi na serduszku, ach. :ico_wstydzioch: :-)

A za miesiąc 6 lipca jedziemy do Ustki, ale już na calutki tydzień.Mam nadzieje że będzie pogoda, Karolciu zazdroszcze ci tego morza na codzień.

no to wklejam zdjecia
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

03 cze 2008, 17:53

Cześć kochane! U nas wszystko dobrze, tylko wiatr się zerwał dziś okropny i mały przejechał się po chodniku i ma cały nos zdarty :ico_placzek: :ico_placzek:

Oczywiście juz tradycyjnie nie chcą mi się otworzyć zdjecia :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

03 cze 2008, 21:21

caro, Ja też nie widze swoich zdjęć
Mój bąbel też zaliczył upadek, uderzył się o ławke, i ma na policzku dużeeeeeeeeegggggggggoooooooo siniaka.

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

04 cze 2008, 09:36

Dzień doberek :ico_haha_01:
Mój Krystian wczoraj też miał wypadek, chciał wyjść z wózka nogi mu się zaplątały i spadł na głowę :ico_placzek: skutek tego taki, że ma ogromniastego guza na czole i nos zdarty :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: na szczęście nie rozciął głowy bo byłaby już kompletna masakra.
KOLKA, HEKTORKA - zdjęcia super :ico_brawa_01:
Idę sobie kawkę zrobić, a później będę walczyć z pracami na zaliczenie, powiem wam że jak na razie kiepsko mi idzie, cos nie mogę się zmobilizować ech.
Miłego dzionka wam życzę.

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

04 cze 2008, 13:22

hello mało sosik tu zaglądacie

kari24, miłego walczenia z tymi prackami, ja walczyłam 4 lata temu, moze jak mały podrosnie to sie na jakis kierunek wybiore bo narazie mam tylko inz

ide jakis obiadek przygotować, bo za godzinke męzus wraca z pracy, wczoraj nie zrobiłam bo mi sie nie chciało to się oburzył, że on przychodzi głodny a tu nic nie ma.

w piątek jade do ginka, bo coś mnie jajniki bolą, jak zaczynam dni płodne to ten pierwszy dzień mnie tak skręca że szok , przed ciążą tego nie miałam, po urodzeniu małego zaczeły mnie tak boleć, ale jak wezne nospe to mi przechodzi i tak już musze się zbadać

Dzisiaj też wybralam sie na zakupki, ale z tym moim bablem nie dało rady nic przymierzyć, no i kiecke kupiłam za dużą a rybaczki troszke zaciasne i jutro musze to odnieś bo dzisiaj juz mi sie niechce leciec do sklepu.

[ Dodano: 2008-06-04, 13:27 ]
caro, Na zdjęciu w podpisie co jest Oskarek zauwazyłam ławe z szybką, ja mam identyczną, i ta szyba to doprowadza mnie do szału, bo wszystko widac, ciągle musze ją wycierac, niedość ze sie kurzy to mały ją wysmaruje.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość