Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

13 maja 2008, 11:01

Witam :ico_haha_02:
Co u Waszych przedszkolaczków?
Moja Zuza też czasem szleje,że nie mogę dać sobie z nią rady,na szczęście raczej rzadko się to zdarza.
aga0406, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Radzia.
wiolaw, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla córy,za jazdę na rowerze,moja też się w tym roku nauczyła,ale nie potrafi dobrze sama zaczynać jazdy.
22540MONIKA, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Magdy,za naukę wierszyka.
Moja też się uczy na rytmice jakiś piosenek i wierszy na zakończenie roku.U nas jest 10 czerwca.A 27 maja mamy piknik rodzinny z okazji dnia Matki.Trochę mnie to wkurza,bo zamiast jakiegoś występu z tej okazji,to co roku to samo.Przyjeżdża jakiś facet z babką i prowadzą tą imprezę.Tylko na początku dzieci wspólnie coś tam odśpiewają.Moja Zuza po jakiejś pół godzinie się nudzi i chce wracać.
Zmykam,bo mała sie kreci.Pozdrawiam i będę zagladać,jak mi czas pozwoli.
Buziaki dla wszystkich zerówkowiczów.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

14 maja 2008, 13:58

Zulcia, moja na rowerze sama to juz trzeci ro jeździ , dlatego mogę z nią jak z równym na wycieczki wyruszać :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

22 maja 2008, 20:47

witam..ja już jestem po przedstawieniu na Dzień Mamy :-) bardzo ładnie pani dzieci przygotowała przepięknie tańczyły i śpiewały .Oczywiście sie wzruszyłam .Dostałam portret mój i męża :ico_haha_01: wyglądamy bosko :ico_oczko: oraz serce z masy solnej ...cudne są takie chwile w życiu mamuś ....

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

27 maja 2008, 11:58

u nas dzień mamy obchodzimy w przedszkolu dopiero jutro :ico_haha_02:

w piatek Ala jedzie z przedszkolem na dzień dziecka, na organizowany specjalnie dla dzieci festyn , a 10 czerwca na wycieczke do W-wy , do teatru i do Crikolandu :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

29 maja 2008, 22:49

A ja dostałam na dzień mamy bajkę napisaną przez Zuzię.Dzieci opowiadały pani,która zapisywała,a potem drukowała i dzieci robiły ilustracje.Każde dziecko wymyślało swoją bajke.
aska pisze:..cudne są takie chwile w życiu mamuś ....

Oj tak,zgadzam się w 100% :-D

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

30 maja 2008, 09:04

Zulcia, super prezencik na pewno miałaś miłą niespodziankę a jak Julia sie sprawuję ?? :-)
wiolaw, a jak u ciebie po święcie mam?? i jak udały się wyjazdy Ali??
ja ide jutro z Basia na festyn w przedszkolu z okazji dnia dziecka .Czeka nas 2 godz konkursów konkurencji sportowych itp Basia juz mi mówiła ze bede musiała skakać we worku :ico_olaboga: :ico_noniewiem: zobaczymy co z tego wyjdzie :ico_haha_01:
a w niedziele również z przedszkolem jedziemy na koncert do filharmonii ale taki dla dzieci pt: "Fantazja zwierzęca "
miłego dnia :-) :-)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

31 maja 2008, 12:06

aska, u nas po dniu mamy bardzo fajnie , panie się postaraly i naprawde bardzo ładnie dzieci były przygotowane , było bardzo wzruszająco i wszystkie mamy miały łzy w oczach :ico_haha_02:

jeden wyjazd był wczoraj byliśmy na festynie zorganizowanym na dzień diecka i było całkeiem sympatycznie , dzieciaczki wracały bardzo zmeczone ale i zadowolone :ico_haha_02:

a nastepna wycieczka dopiero 10 czerwca do teatru , to jest tak na zakończenie zerówki i edukacji w przedszkolu :ico_placzek:
i od września trzeba się się przenieść do szkolniaków :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-06-03, 16:55 ]
dziewczynki zapraszam już do szkolniakow , otworzylam już nam nowy wateczek :ico_oczko:
najwyzszy czas przyzwyczaić sie ,że okrez przedszkolny wlasnie się kończy i zaczynamy naukę :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość