Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

16 maja 2009, 09:05

19 tygodniu skończonym
to jeszcze jakieś dwa tygodnie :ico_brawa_01: szybko zlecą!!
wyczuwalne dla innych przez skórę to w 22 tygodniu
wczoraj widziałam u bratowej jak jej mały kopał brzuchal :-D śmiesznie i oczywiście super to wyglądało!!! Jak by obcy chciał się wydostać hihi

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

16 maja 2009, 09:14

to jeszcze jakieś dwa tygodnie :ico_brawa_01: szybko zlecą!!
teraz to już moment, zobaczysz jak zleci :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
moją kruszynkę najlepiej było czuć wieczorem, po kolacji i kostce czekolady na zachętę, lezałam na boku
właśnie sie rozpycha po brzusiu :-D
teraz sie rusza średnio 10 razy na godzinę, jest bardzo aktywna, choć i w 22 tygodniu zdarzały się "ciche dni" i dopiero wieczorem kopała nóżkami :ico_oczko: :ico_oczko:

Cortinka230
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 426
Rejestracja: 14 mar 2009, 07:51

16 maja 2009, 10:16

Dzięki dziewczyny:) Teraz czekam na poniedziałek- może moja lekarka mnie uspokoi, bo wie jak to przeżywam. Na każdej wizycie widzi obłęd w moich oczach :ico_haha_01:

A co do ruchów to ja też od ok 19 tyg czuje je codziennie, raz bardziej, a drugi raz bardzo mało, ale już jakaś regularnośc jest:)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

16 maja 2009, 10:48

Cortinka230, no widzisz doczekałaś się ruchów :ico_brawa_01:

Mi też Jagodzianka najbardziej po czekoladzie szalała na początku, teraz to różnie :ico_haha_02:

Cortinka230
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 426
Rejestracja: 14 mar 2009, 07:51

16 maja 2009, 12:57

Dziewczynki mam pytanie- pewnie trochę głupie ale ciekawi mnie jak to jest miec syna. Zawsze myślałam, że jak będzie córka, to są rozmaite sposoby spędzania z nią czasu: lalki, potem jak większa chodzenie po sklepach... A z chłopcem jak to jest?? Jeszcze chyba nie moge się przyzwyczaic do tego, że będe miała syna :ico_brawa_01: Baaardzo się ciesze ale jakiś lęk czy będe umiała go wychowac jest...

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

16 maja 2009, 13:06

Cortinka230, powiem ci że wychowanie syna to napewno nie jest prosta sprawa. Patrząc na facetów wokół siebie to ponad połowa to rozpieszczone synusie przez mamusie, nic im się nie chce w domu to za nich mama wszytsko robiła albo inne gady hihi
Ja też mam chłopaka i napewno będe się starać wychować go tak żeby jego przyszła żona nie miała takich problemów z chłopam jak mam np. ja. O nic nie moge się doprosić i wogóle najlepiej jak bym była jego mamusią :ico_brawa_01: wszytsko robiła itd wiem że może przesadzam ale są przecież faceci co są normalni i ja bym chciała takiego własnie wychować. Zobaczymy co będzie w praniu :-D i wychowaniu!!

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

16 maja 2009, 13:52

UWAGA !!!
ZAGINĄŁ PIES !!!



W dniu 14 maja 2009 r. (czwartek) w godzinach popołudniowych zaginął mój Teddy, piesek w typie sznaucerka miniaturowego.
Jest maści tricolor: czarny-podpalany z białymi dodatkami.
Pies wyszedł z szelek, dlatego nie jest oznakowany adresówką.
Jest w trakcie leczenia, ma bardzo chore nerki.
Zaginął w Chorzowie w okolicach ogródków działkowych "Karolina” i Amelongu.
Bardzo proszę o kontakt w jego sprawie, wszystkie osoby, które go widziały lub wiedzą gdzie w tej chwili może przebywać.


Dla uczciwego znalazcy nagroda !!!


Mój numer telefonu: 501 053 571

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Prosze o pomoc wszystkie forumki z okolic Chorzowa i Świętochłowic !!!

Cortinka230
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 426
Rejestracja: 14 mar 2009, 07:51

16 maja 2009, 17:16

magduś no masz rację, tak sobie myślę, że w ogóle wychowanie dziecka to nie jest prosta sprawa, ale jakoś musimy dać radę. Kurczę ale się ciesze że maluch nie jest już "bezosobowy" :ico_brawa_01:

Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

16 maja 2009, 18:44

Cortinka230, to wcale nie jest tak, że dziewczynki bawią się lalkami. Przez pierwszy rok, to w ogóle nie odczuwałam czy to chłopak czy dziewczynka, po prostu maluszek. Nawet obcy ludzie potrafili mówić o niej "ON", do tego jak występowała na różowo. Trochę mnie to nawet czasem wkurzało :ico_zly: . Potem rzeczywiście najlepszą zabawką był dla niej wózek (taka mała spacerówka), ale jako pojazd do przewożenia, np. kamieni (zapomnij o lalce). No a na placu zabaw najchętniej pożyczali go sobie chłopcy. Poza tym moja Oliwka chętnie bawi się samochodzikami, piłką, klockami, puzzlami..., a to chyba nie są typowe dziewczęce zabawki. Zresztą nie chciałam jej od małego wychowywać na kurę domową i kupować jej do zabawy patelnię, odkurzacz i pralkę a unikać samochodów. Ma różne zabawki i prawo wyboru. Chcemy żeby miała możliwość skosztowania wszystkiego i sama mogła decydować co i kiedy chce robić (oczywiście w granicach rozsądku).

Cortinka230
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 426
Rejestracja: 14 mar 2009, 07:51

16 maja 2009, 20:34

Żaba i to mi się podoba :ico_brawa_01: - właśnie te stereotypy są straszne:) Ciesze się że wychowujesz córkę tak, żeby miała wybór:)

Wiecie co wkurzyłam się troszeczkę. Właśnie zadzwonił mój mąż ukochany i okazało się , ze przed pracą zdążył jeszcze odwiedzić swoją mamusię, wujka i opowiedzieć im o naszych pomysłach na imię dla malucha. Jak wiecie w planach były imiona takie jak : Filip i Marcel. Osobiście wolę to pierwsze imię, ale cieszyłam się że mój mąż ma tak sprecyzowane poglądy i że nie chce zmienić zdania. A tu po wizytach okazuje się, że jego mamusi, wujkowi i facetowi matki imię Marcel się zupełnie nie podoba i pozbawili go własnego zdania, bo kiedy mu powiedziałam, ze to nie im, ale nam ma się podobać, to stwierdził, że właściwie jemu też się nie podoba . Ta teściowa mnie kiedyś wykończy....
Przez telefon zaproponował mi imię Kamil ( pewnie jego kochanej mamuśce się podoba) ale teraz ja powiedziałam, że się nie zgadzam i już . Wychodzi na to że zostanie Filipek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość