edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

24 sie 2007, 17:15

co chwilke error :ico_zly:
40 min to nic.ja w angli 1,5 godzine w jedna strone jezdziłam i to było mało :ico_oczko: a teraz to człowiek wygodny sie zrobił :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

24 sie 2007, 20:23

D-nika, super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale co powiedzieli, masz sie na rozmowe stawić czy co? dawaj szczegóły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2007-08-24, 20:25 ]
edi, ciekawe jakie wieści z UK będziesz miała, bo u nas był kuby kolega z dziewczyną dwa tygodnie temu i az kwiczą, tak chcą wracać do PL :ico_noniewiem:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

24 sie 2007, 22:02

o mamo, żeby ci sie udało Nikuś, tzrymam mocno kciuki!!!!!!! :ico_oczko:
fluidy też wysyłam i prądy i gazy...no może gazy nie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

25 sie 2007, 10:20

Nika jak chcesz lekcji z hiszpanskiego on line to znam fajny adres :-D :ico_oczko:
A ja wczoraj weszlam na chwile przed praca a po pracy... na nic sily nie bylo :ico_placzek: oczywiscie pol godziny dobre zostalam dluzej... Carmen z goraczka... w nocy marudzila strasznie, a mezu hojrak bo sie wstawil i z moim tata "dogadywali sie". Budzac mi mala co 15 min :ico_puknij: A ja na podlodze pod lozeczkiem bo co chwila MAMUSSS MAMMMMUUUUUUSSSSS :ico_placzek: W nocy tez nie za wesolo, no ale coz. tatus spal :ico_noniewiem: Mamus musiala wstawac. I rano tez... po 7 pobudka, wzielam ja do nas do lozka, mezu chrapal, mala przysypiala wiec bomba. No ale pan sie ocknal na chwile, poszczypal mala i du.... ze spaia :ico_zly: Ten na drugi bok i chrapie, a ja poprosze o zapalki, tylko bez drzazg bo wystarczajaca oczka pieka :ico_spanko:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

25 sie 2007, 10:38

Nika oby wszytsko poszło dobrze.jednak moje fluidy działają :-D ale wzamian prosze o przejazdzke BMW
osita współczuje nocki.u nas jak karol nie ma spania to nie spimy we trójke.nie ma wyjątku :-D ale tej nocy mimo mocnych wrazen spał dobrze.mocne wrazenia stąd ze kolezanki córka 20 m-czna (postury Carmen :-D ) podrapała do po całej buzi.karol ma sznity na obu policzkach :ico_olaboga: on ja bił szarpał popychał ona go drapała.tak wyli obydwoje ze ja nawet 2 zdan nie mogłam zamienic z kolezanką.na szczescie skype mamy i raz w tyg nadrabiamy zaległosci.szkoda.tak czekałam na tą wizyte ale dzieci nie dały spokojnie posiedziec.
kasia z tego co wiem to oni za pare lat chcą wracac.ale jak na razie ona chce tam jeszcze 1-2 dzieci urodzic podchowac(wieksza kasa) a potem wracac.na razie nie mają po co.

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

25 sie 2007, 13:07

chyba zaczynam łapac doła :ico_placzek: i to nie ze pracy nie moge znalesc ale jakos mnie wszystko przytłacza.to siedzenie w domu jest najgorsze.karol nawet na plac zabaw nie chce isc.tam przynajmniej miałam kolezanki do rozmów.nikt nie moze do nas przyjsc bo karol nie da porozmawiac.och jakie ja mam zycie :ico_placzek:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

25 sie 2007, 19:02

a ja mam kase i jestem nieszcesliwa :ico_placzek: :ico_placzek: i nie wiem co mi to szczescie moze dac.chyba normalne zycie a nie wegetacja.
chce pracy na pół etatu tak dla rozrywki :-D prosze boze wyslij mi taka oferte :ico_sorki: :ico_sorki: ja juz nie moge wytrzymac w domu :ico_placzek: :ico_placzek: naprawde od wczoraj cos mnie łapie.wszystkiego sie czepiam.ogólnie jest zle :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-08-25, 19:41 ]
Nika o co chodzi z tym serduszkiem(domyslam sie ze to ty) ale powinnismy zasadzic tam drzewko?jak to zrobic?ja niekumata w takich sprawach :ico_wstydzioch: nie wiem jak to ugrysc :ico_wstydzioch:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

25 sie 2007, 21:14

ale jak klikasz

ale gdzie klikasz? na tym polu?
Nikus a co ci jest? nie bądz smutna :ico_pocieszyciel: :583:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

26 sie 2007, 11:11

cześć dziewczyny :ico_noniewiem: ale dopadł was podły nastrój :ico_noniewiem: ja też jestem niewyspana, bo kuba był na noc na rybachg, a ja do 3 LOSTA oglądałam, do konca nie wyrobiłąm :ico_oczko:
edi, może jak ten młody rolnik wejdzie w życie to wreszcie będziesz miała sie czym zająć, bo tak to rzeczywiście takie siedzenie w domu z dzieckiem może czasem dobić, wiem coś o tym :ico_noniewiem:
Karol to chyba naprawde poza tobą świata nie widzi :ico_brawa_01:
Ositka mam nadzieje, ze z Carmen juz lepiej :ico_chory: u mnie jest tak samo, kuby bomba atomowa nie ruszy po piciu :ico_zly:
D-nika, kliknęłam :ico_oczko: masz konkretny termin tej rozmowy? czy jeszcze mają dzownić?

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

26 sie 2007, 17:25

Nika dowiesz sie jutro a tak to wmawiaj sobie ze bedzie 4tys i co to sobie kupisz za to?
ja mam doła.wyje dzis cały dzien.R sie karolkiem zajmuje.nie wiem co mi jest ale chyba depresja na całego mnie dopadła :ico_placzek:

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość