Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

05 sty 2008, 16:06

heloł... dziewczynki

u nas nocka extra jedna pobudka nad ranem o 4 i kimonko do 9 Mela niedawno wstało jestesmy juz po objadku
coś jej sie ostatnio po chorobie ssanie włączyło normalnie ma apetyt taki ,że konia z kopytami by zjadła :ico_haha_01: ,ale tez jej sie poprzestawiało menu bo teraz cosik nie chce serków wcinac ,ani jogurcików wszystko bleeee... wypluwa ,wczoraj o dziwo :ico_szoking:całe jabłko zjadła co zawsze musiałam ją zmuszac by troszke zjadła ,a dziś 2 :ico_olaboga:
jabłka
edith usciskaj synusia z okazji tych 10 mscy :ico_buziaczki_big: oczywiscie duzo zdrówka dla maluszka :-) JAK ON MA NA IMIE?

gosia śniłaś mi sie dziś w nocy :-D -że przyjechałam do ciebie w odwiedziny(a jak sie serdecznie witałyśmy ,jakbyśmy sie znały całe życie i ześmy sie niewidziały chyba ze sto lat :ico_haha_01: : )-mało mnie nie zgniotłaś hihih.... no i mówie tak ,ale bedą miały dziewczyny niespodzianke na TT ze spodkania cykniemy se foteczki ,ale te fotosy cosik nam niewychodziły jakies kraczaste były :ico_smiechbig: i sie film urwał hehehe.... :ico_brawa_01: .

w czwartek byłam w BIEDRONCE udało mi sie kupić super grube rajstopki dla niuńki i body pakowane po 2 sztuki fajne grubsze takie z długim rękawkiem ,śietne kolorki miały, najwieksze były na 80 ale jakiś ten rozmiar na wyrost bo mela nosi 92 i są dobre -tanie za 2 sztuki 8 zł z groszami

no ale mamy zime :ico_chory: nienawidze takich mrozów i zimy wcale :ico_zly: u nas w dodatku łysoo
Ostatnio zmieniony 05 sty 2008, 18:33 przez Duszka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

05 sty 2008, 18:23

Witajcie.

U nas nocka jak zwykle. Kilka pobudek. Nana my tak z tym spaniem mamy od początku, ale nie wydaje mi się , że to sprawa ustawienia łóżeczka, bo ona nie śpi nawet u nas w łóżku.

W pracy czas minął jak błyskawica. W soboty pracuje tylko 4 godzinki i to co trzecią sobotę, a nie co tydzień. A za każdą przepracowaną sobotę należy mi sie dzień wolny.

STO LAT!!! STO LAT !!!! DLA SYNKA EDITH. :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

05 sty 2008, 19:27

My po wizycie popołudniowej mojej mamci z cioteczką,fajnie było :ico_brawa_01: Michu nie był zbytnio gościnny,bo zasnął przed przyjazdem gości i obudził się z moją pomocą jak juz prawie wychodziły,hi,hi Teraz właśnie go karmiłam i padł mi przy kaszce :ico_noniewiem:
Beti aleeee miałaś koszmary pewnie :ico_smiechbig: a nie znamy się od dawien dawna :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Nie no super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No właśnie EDITH miałam się juz rano pytać jak mały ma na imię?
SOBOTA i wraz z nią pustki :ico_placzek:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

05 sty 2008, 21:48

Ale pustki :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Jak ja mam troszkę czasu to Was nie ma, a jak jestem w pracy to tyle klikacie, że potem godzinę czytam.

Maja śpi, ale jakos tak niespokojnie, pewnie zaraz sie obudzi. W domku imprezka, bo teściowa 60 lat skończyła. Ja jestem na maksa zmęczona,, ale jakos głupio iść spać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

05 sty 2008, 21:49

Eeee no nawet żeście naklikała troszku :-D

A my wróciliśmy od znajomych niedawno. Emi bawiła się ze swoim nieco starszym kolegą a my mieliśmy czas na pogaduchy :ico_oczko:
Wracając do domku Emi usnęła w samochodzie więc znowu będzie siedzieć co najmniej do 22
Apetyt jej wraca bo dzisiaj nawet troszkę zupy zjadła :-)
A u nas dzisiaj na odmanę odwilż. Cały dzień była temperatura na plusie i to nawet dochodziła do +5 :ico_szoking:

Becia z Meli to kawał kobitki. Moja Emi dopiero w rozmiarze 86 łazikuje :-)
urmajo fajnie że Ci szybciutko dzionek w pracy zleciał
nana moja Emi też tak czasami ma. Jak ma ktoś przyjść albo my mamy gdzieś wyjść to ta w najlepsze śpi. Tak mały złośnik :-D

[ Dodano: 2008-01-05, 22:26 ]
Buuuu puściutko tutaj :ico_placzek:

Emilka przed chwilą zasnęła więc nawet nie jest źle.
Skoro nie ma nikogo to idę oglądać Apollo 13. Uwielbiam ten film :ico_oczko:

Miłego wieczorku i spokojnej nocki :-)

Awatar użytkownika
edith
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 16 mar 2007, 18:47

05 sty 2008, 23:54

no czesc jejciu jak szybko ta sobota minęła mój synuś - Bartuś śpi już dobrą chwilkę ale gdzie? w łóżku rodziców zasnął w gościnnym i odniesliśmy go do jego łóżeczka tak po godzinie płacz i do łoża cycuś i proszę śpi dalej i to bez płaczu....
Aga26 mój mąż podziela Twoje zdanie co do filmu... a jak tak jednym okiem ogladam bo szperam po forum :-D

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

05 sty 2008, 23:57

Dobranoc kochane marcóweczki. Idę spać, już po imprezce.
Mam nadzieję, że jutro frekwencja będzie większa. :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

06 sty 2008, 01:49

Tylko ja nie śpię :ico_placzek: Michu jakoś od dwóch dni robi mi numer,ze karmie go np.o 20,20:30 jest mega zmeczony bo nie spał popołudniu,pije cyca kłade go do łózeczka bo spi-a on po 10-15min.budzi się i bawmy się do ok.22:45. I tak też dzisiaj było :ico_sorki: :ico_sorki: A żeby było do kompletu to teraz siedzimy i czówamy nad Maksiem,bo od godz.22 wymiotuje,teraz to już praktycznie wypluwa jakąś flegme,ale jest osłabiony :ico_chory: ma 35,5 :ico_olaboga: :ico_olaboga: Jak nie urok to sraczka!!!
Ciesze się ze u was np.Emi wraca do normy z jedzeniem i zdrowieńkiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
urmajo, chyba by ci wybaczyli jakbys poszła spać,w koncu byłas w pracy!!!
Jutro ,aaa własciewie dziś będę chodziła do tyłu :-/

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

06 sty 2008, 09:49

witajcie z rana.

przynajmniej raz jestem pierwsza. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas nocka z licznymi pobudkami.

nana no nie zazdroszczę tych Michałkowych wybryków, dobrze, że rano nnie musisz wstawać do pracy :ico_oczko: A Maksia kurujcie, co go dopadło tym razem? Jakiś rotawirus?

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

06 sty 2008, 10:29

Witajcie u nas nocka z licznymi przerwami na cycola ech juz pomału sił mi brak Jula potrafi sie nawet co godzine budzic
[size=200]100 Lat 100 lat dla Majeczki z Okazji ukonczenia 10 Miesiecy
Rosnij zdrowo na pocieche mamy i taty żeby sie Ciebie zadne chorubska nie imały[/size]

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość