Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

06 sty 2008, 10:31

A my stawiamy dziś ogromnego :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: czekoladowego i :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: dla wszystkich.


gozdzik dziękujemy za życzenia.


A jeszcze dla chętnych , tak przy niedzieli cos mocniejszego :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :564: :564: :564:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

06 sty 2008, 12:57

witajcie :-)

[size=200] wszystkiego dobrego dla MAJECZKI 100 lat a może i więcej :ico_urodzinki: moc :ico_buziaczki_big: -ów :-) [/size]
Obrazek

Mela
uwielbia siedzieć na nocniku Obrazek :ico_haha_01: tylko pustawo jeszcze w nim ,no ale moze juz niedługo uda sie nam cosik upolowac nie sadzam jej jeszcze często tylko wtedy kiedy ona ma ochote i wynosi z łazienki nokalek i ta se włązi kiedy chce ,ostatnio mój syn zapomiał 9co sie zdaza chłopom czesto) :ico_zly: deski zamknąć ,a ta se weszła po ciemku jak gdby nic i se staneła koło sedesu no i chciała zamieszac se konkretnie ,ale w pore zauwazyłam ,ze jej nie ma :-D no teraz to zamykam drzwi zawsze ,ale czasem ktos zapomni domknąć.

a to para aktualnych fotek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

06 sty 2008, 13:23

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale Meli sie urosło a jak jej slicznie w tym rózowym sweterku :-D rosnie z niej sliczna dziewczynka

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

06 sty 2008, 15:14

Witajcie

u nas nocka nawet nawet. Dwie pobudki ale za to spanie do 9.15 :-D

[size=200]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MAJECZKI NA TE 10 MIESIĘCY. NIECH ROŚNIE ZDROWA I SZCZĘŚLIWA [/size] :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

A ja zaraz powklejam kilka fotek tylko musze je pozmniejszać :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-06, 14:39 ]
No dobra to powklejam fotki ale uprzedzam że jest tego troszkę :-D

Z przyjacielem Doriankiem
Obrazek
W samochodziku...
Obrazek
Śpię...
Obrazek
Obrazek
Moja pierwsza choinka :-)
Obrazek
Hihi stoję :-D
Obrazek
Z babci kotkiem
Obrazek
I z drugim przyjacielem Konradkiem :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

06 sty 2008, 16:43

WITAJCIE KOCHANE :ico_haha_02:
U mnie nocka hmmm,poszlismy spać o 3:45,Maks wymiotował w zasadzie już tylko sliną bo nie maiał czym do 3,trzeba było byc czujnym bo już nie miał siły na nic!!!O 6:30 obudził się Micho więc niewiedziałam jak żyję,ale dobra :ico_noniewiem: Dałam cyca i poszlismy spac dalej i spalismy do...10 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U nas zima w pełni,sypie sniezek,tempa 0,fajnie.Michał spi,a ja właśnie zrobiłam obiadek-pieczarki faszerowane-mniam pychotka i idziemy zjeśc.SMACZNEGO wszystkim też :ico_haha_01:
[size=150]DLA MAJECZKI DUUUUUUżżżżżOOOO ZDRóWKA I MNIEJ CORAZ MNIEJ POBUDEK W NOCY(MAMA CHODZI DO PRACY) [/size]:ico_haha_01: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Aga-ślcznie Emi wyglada w tym kapelusiaku,wogóle śliczniusia dziewczynaka jest(wiadomo po rodzicach)!!! :ico_brawa_01:
Beti-Ami to już taka fajna pannica,a jak ładnie stoi-luzik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Gozdzikowa- :ico_pocieszyciel: ale miałaś nocke,nocki-tro chyba na te zębole???
A ja będę wieczorkiem bo koło 17 ma przyjechać do nas moja kuzynka z mężem i dzieciaszkami w tym mój chrześniak :-) .Sławek mąż mojej kuzynki jest stolarzem i teraz będzie nam robił pawlacz na korytarzu i takie tyam zabudowy,zresztą poczawszy od kuchni nam robił a skończy na sypialni na szafie senatora :ico_brawa_01: Takie uroki,a my cały czas się urzadamy,wiec wiecie :ico_placzek:
Ostatnio zmieniony 06 sty 2008, 23:57 przez nana, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

06 sty 2008, 17:19

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale Rewelacyjne zdjecia
:-D :-D :-D :-D a w tym autku [shadow=red]Bomba [/shadow]

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

06 sty 2008, 17:58

Emi spała dzisiaj 2 godzinki :-) Zjadła zupkę i teraz śmiga po podłodze a mój mąż za nią :-)

gozdzik to autko niby dla 3 latka jest przeznaczone ale coś mi się wydaje że moja Emi będzie w nim już na wiosnę śmigać :-D
nana biedactwo :ico_pocieszyciel: trzymam mocno kciuki żeby Maks szybciutko wyzdrowiał. A z tym urządzaniem mieszkania to nie musisz pisać. My kończyliśmy się urządzać jak Emi się urodziła :-) Z resztą dalej brakuje nam kilku rzeczy np. stołu przy którym można by było siąść i normalnie zjeść :ico_oczko:
beatris superowe zdjęcia. Cały czas mam wrażenie że Twoja Mela jest duużo starsza od naszych brzdąców :-D

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

06 sty 2008, 18:02

Majeczka bardzo dziękuje za życzenia.

A u nas też zima. Zrobiło się biało, ale temp 0 stopni, wiec pewnie ten śnieżek się nie utrzyma. Po południu chciałam zrobić sobie drzemkę, ale Maja spała tylko 20 min :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
edith
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 16 mar 2007, 18:47

06 sty 2008, 19:24

i co jak minął weekend?
Obrazek

[ Dodano: 2008-01-06, 18:29 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-01-06, 18:35 ]
właśnie nauczyałm się wklejac zdjęcia... a weekend u nas minął bardzo bardzo szybko... dzisiaj Bartek pierwszy raz jechał na sankach....może później uda mi się załadować zdjęcia ale spacer był szybciutki bo ma jeszcze katarek i my z mężem też nie do końca zdrowi ale kto wie jak to jeszcze tej zimy ze śniegiem będzie...

[ Dodano: 2008-01-06, 18:38 ]
Aga26 a autko naprawdę suuuper gratuluje dobrego zakupu...

Aco do zakupów to mam pytanie jak u was sprawa wygląda z fotelikami samochodowymi tymi następnymi... ten co ja mam Graco jest do 13kg i juz powoli oglądamy się za kolejnym...

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

06 sty 2008, 20:00

no i po weekendzie.

Edith ja właśnie na allergo siedzę i oglądam foteliki. Chcieliśmy kupić Majce, ale doszliśmy do wniosku, że Maja będzie jeździła w foteliku po Mikołaju, a jemu kupimy podstawkę.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość