Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

05 cze 2008, 13:25

Hello

KAsiulka- już oprzytomniałam :-D po tym lewym sierpowym

Nell- buziak przekazany, Kornelek chyba lepiej dziaj dwie kupy ale papkowate w końcu, w sobote miną dwa tygodnie jak się z tym męczy, dobrze, że Maksowi tak szybko przeszło

Edulitko- to męzulek jest kochany, że tak o Ciebie dba,

No to popisałam mały wstał i woła mama, narazie

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

05 cze 2008, 13:36

Wiecie tak już jest że jak czegoś nie można to się tego chce :ico_noniewiem: tak bym chciała Niki wziąść na ręce a tu nie moge :506: Nikola jest taka grzeczna po moim powrocie normalnie nie to samo dziecko :ico_szoking: przynosi mi to o co poprosze i pokazuje na mój brzuch i mówi auu... a jak ja pytam gdzie byłam to mówi "tam pan auu..." z taką przejętą minką :ico_haha_02: dziś wyszliśmy na spacer i ja prowadziłam ją za ręke a ona się potkneła więc ja odruchowo ją za rączke i do góry podciągnełam żeby się nie przewróciła i już mam od męża zakaz nawet prowadzania jej za rączke :ico_nienie: :-/ czuje się jak taka bezużyteczna nonono wszystko robi Marcin a ja jak dziecko młodsze od Niki :ico_zly: nic mi nie wolno nawet herbaty sobie zrobić - tyłek mi tylko urośnie od tego nic nierobienia i jedzenia w kółko bo co mam innego robić a ten mi jescze podsówa a to kanapeczke a sałateczke a drożdżóweczke a może truskawki .... :513: żygac mi już się chce i jestem zmęczona bezsensowną bezczynnością g:(\ g:hmm
Się wyzaliłam :ico_wstydzioch: sory ale komu mam to powiedziec jak nie wam jak nawet moja przyjaciólka co chwila dzwoni i pyta czy leże - no dobra dość użalania się nad sobą :603:

[ Dodano: 2008-06-05, 13:44 ]
Mery, - biedny Kornelek dwa tygodnie :ico_szoking: mam nadzieje że to już koniec bo przciez tak go wymęczyło wstrętne choróbsko że szok :ico_szoking:
:ico_buziaczki_big: dla Kornelka niech juz bedzie zdrowy

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

05 cze 2008, 13:54

Oj Kornelku ściskamy Cię mocno, Mery dobrze ze nie skończyło się szpitalem i maluch choć długo ale doszedł do siebie.

Edytko jeszcze chwila i sobie nadrobisz wszystkie zaległości, ważne że już masz przy sobie Niki i fajnie że Ci mąz pomaga. Ja jak leżałam z temperaturą prawie 39 nie dość, że sobie to i przy Wiki pewne rzeczy musiałam robić, nigdy nie wyleżałam do końca anginy i pewnie dlatego w zeszłym roku preszłam ich aż 6 jedna za drugą, ale praktycznie od lipca zeszłego roku mam spokój z gardłem :-D a o mało a dałabym sobie wyciąć te migdały, ale póki co są i mają się dobrze razem ze mną :ico_brawa_01:

Ciekawe co u Ani i małej Tosi, mogłaby jakies fotki rzucić małej :-)

Moje dziecko pochwalę się wam zaczyna powoli gadać, szkoda tylo ze dziś przez pół osiedla krzyczała "Cipa, cipa, cipa" ale mówi tak troszke cześć - ceś, chce daj - ce dej, tak powoli i może do podstawóki zdąrzymy :ico_oczko:

U nas chyba wieczorkeim popada, bo chmury się zbieraja, czasem słonko, ale wieje jakby komunista sie jakiś powiesił i jest max 22

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

05 cze 2008, 13:59

Asiu- :ico_brawa_01: dla Wikuni za tę "cipę" co ty z ta podstawówka nawet sie nie obejrzysz a zagada Cię - jestem pewna że teraz to już szybko pójdzie bo pierwsze koty poszły za płoty :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

05 cze 2008, 14:07

Edytko no wiem, przeciez żartowałam z tą podst :-D ja to kocham jak ona tak słodko pepla :-D

Jutro mykam znów na basen, odrazu czuję się lepiej jak się tak rozruszałam , jednak sport czyni cuda, mogę się wyrzyć, poznac kogos fajnego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

05 cze 2008, 14:28

Asiu - śliczne foteczki w podpisie :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

05 cze 2008, 14:34

Dziękuję :-) już mi tamte sie nieco znudziły :ico_oczko:

Idę do lobuziary bo pokrzykuje ze swojego pokoju, zajrzę wieczorkiem paaaaaa

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

05 cze 2008, 15:39

Wpadłam na chwilkę :-D
u nas chyba zanosi się na jakąś burzę ale to lepiej bo te upały wykańczają :ico_noniewiem:

Iwciu, :ico_buziaczki_big: wielkie buziaki dla naszego 10 latka :ico_oczko:

Mery, mam nadzieję że buziaki Kornelkowi pomogą
Asiu, avatarek śliczny ... jak zwykle :ico_oczko: Prześlij fotki z basenu bo nie wierzę, że nie robiłaś :-D
Edulitko, jeszcze się napracujesz , odpoczywaj grzecznie jak kazali :ico_nienie:

Spadam zaraz do domku a na 18 na angielski ... ja to mam chyba mrówki w d... a nie mój Maksio :ico_olaboga: :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

05 cze 2008, 16:31

HEJJJJJJJ widze że sie rozpisałyście u nas też wiejeeeeeeee :ico_olaboga: Mała niechce spać chyba 30min poleżała w łóżeczku i krzyk a teraz chodzi i marudzi :ico_olaboga: Chyba przeżywają wyjazd tatusia już widze jak Maka jutro będzie wyła, ona już tylko chodzi i pyta czy na długo jedzie. Ma taki uraz po tym jak przez pewien czas pracował w Berlinie, noc i dzień się darła :ico_placzek: spadam na ra bo mała krzyczy :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

05 cze 2008, 17:30

Nelluś 10-latek bardzo dziękuje :ico_haha_01:

Edulitko i co z fotkami,zajrzeć na pocztę czy nie ma po co.Mąż i wszyscy inni mają rację ,odpoczywaj ile możesz,napracujesz się jak wrócisz do formy :-) ,jeszcze bedziesz miała dosyć. :ico_oczko:

Riterciu-Jaś jest przesłodki,fajny mały chichotek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mery jak dziś z kuopkami,przystopowały troszkę czy dalej męczą.Rano było lepiej to może się wreszczie "przewaliło ".

Asiu Wiki niezła,takie słownictwo w tak młodym wieku :ico_oczko: .Fotki faktycznie cudo :ico_brawa_01:

uciekam ,bo zajęłam miejsce przy biurku

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości