Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

22 lis 2008, 11:02

Melduje się. Spać poszłam o 5 więc dopiero teraz się zwlekłam :ico_wstydzioch: Eh nie lubie tak, bo w sobote wszędzie pełno ludzi, wole raniutko zakupy zrobić,no ale dzis to już nonono blada. Miłego dnia :-)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

22 lis 2008, 11:18

:-) Bardzo tu u was "gadulasto" przez co fajniutko :-) ale trzymajcie kciuki zebym do was - grudniowych mamus - nie dolaczyla!!! :ico_sorki: :ico_sorki: Oczywiscie w dobrym tego slowa znaczeniu!!! Bo juz tak bardzo chce miec swoje malenstwo!!! :cry: :cry: JESZCZE W LISTOPADZIE!!! trzymajcie kciuki!!!

MILEGO DNIA :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

22 lis 2008, 13:13

dzien dobry wszystkim!!!!! ja wczoraj poprasowalam juniorce i w sumie zostala mi jeszcze jedna akcja z praniem ubranek ale musze kupic specjalny plyn bo zostaly rzeczy takie mieciusie i nie chcialabym zeby juz nie byly takie mieciusie i sweterki..zlozylam kolyske do kupy poscielona i gotowa w kaciku na dzidzie ale musze pomyslec nad jakims workiem czy cos rzeby czasem kurzem nie zarosla hehe..a wogole to sie dzis wyspalam ale wstalam z kiepskim humorem bynajmniej chlopu sie oberwalo znaczy dostal wiazanke jaki on to jest nie odpowiedzialny koniec z piciem piwska wyskokami do baru z kolegami ma byc w domu i koniec kropka ..bo wczoraj znow bar zaliczyl tyle ze mi zadzwonil wczesniej..ale jego wychodne sa ostatnio dosc czeste i troche mnie to martwi a kurcze gdzie moje wychodne ?????ja nawet nie mam czasu na kolezanki zreszta zadna frajda isc z dzieckmiem chociaz raz chcialabym sama tak na luzie posiedziec i nie miec oczu dookola glowy :ico_placzek: :ico_placzek: co za egoista oczywiscie wyszedl obrazony bo jak ja moge miec jakies ale ...mam nadzieje ze te moje humorki to tylko hormony i po porodzie mi przejdzie bo jak nie to zakopie mojego chlopa w ogrodku i nasadze tam bratkow..wogole dzis odezwal sie na gg stary kolega a dokladnie moj byly sprzed kupe lat no i tesz mu sie oberwalo bo nie wiem czy go dobrze zrozumialam czy sobie cos uroilam ale nastepny egoista i materialista nic tylko kasa kumple i imprezy a do mnie jakies wywody ze po co mi dzieci ze moglam sie bawic :ico_puknij: :ico_puknij: ale [pojechalam po nim ze to nie jego biznes i juz przyjaciolmi nie jestesmy no coz cos kosztem czegos ... :ico_szoking: a ja jak zwykle przyszlam sie wyzalic :ico_wstydzioch: a gdzie wszyscy??

[ Dodano: 2008-11-22, 13:14 ]
czemu moj suwaczek od wczoraj sie nie chce otwierac..wam sie otwiera???
znaczy widzicie go??

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

22 lis 2008, 14:02

hej dziewczyny

Kasia1983-mnie tak samo boli podbrzusze jak Ciebie -najgorzej w nocy,tak ze nie moge przewrocic sie na drugi bok,pachwiny jeszcze nie bola

Tosia-a dlaczego tak pozno poszłas spac?

Betka-Ty to juz wogole masz fajnie bo w kazdej chwili mozesz rodzic :-D

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

22 lis 2008, 14:13

Dzieńdoberek, mamusie :-D
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Nie wyspałam się :ico_zly: niezliczone razy gnałam do łazienki w nocy :ico_zly: Nachlałam się przed spaniem, potem chlałam po każdym wstawaniu, no i nerki znowu pracowały :ico_puknij: I tak do rana...
Kasiulek, Twojego suwaczka nie ma... :ico_noniewiem:
Posprzątałam już sobie w domku, dwa prania dzieci wiszą... Wieczorkiem w kosteczkę i do szafek, bez prasowania... :ico_wstydzioch: Zakupy na weekend zrobione, obiadek przygotowany... Mam wolne... Młody pojechał do dziewczyny, córcia w domku wtopiona w
książkę, a komp mój... :509:
Miłego dzionka, kochane :-D

[ Dodano: 2008-11-22, 13:39 ]
Betka, wyobrażam sobie, jak bardzo już się nie możesz doczekać... Ale to dopiero dwa dni po terminie, tak...? Jeszcze tydzień może Tobie zejść... Poszalej trochę po domku, z umiarem podźwigaj coś cięższego, przeleć się po schodach... A może coś ruszy...? Nie na każdą to działa, ale spróbować zawsze można...

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

22 lis 2008, 14:49

Karolina2411 pisze:wyobrażam sobie, jak bardzo już się nie możesz doczekać...

magda83 pisze:Ty to juz wogole masz fajnie bo w kazdej chwili mozesz rodzic


Niby dwa dni po terminie, ale skurczy od rana nie mialam w ogole :ico_placzek: takze nie wiem kiedy Junior bedzie chcial sie nam przedstawic :ico_sorki: :ico_sorki: juz sobie zajec szukam zeby czas lecial - a dzis sama w domku, nawet nie chce jechac nigdzie bo co sobie pomysle to plakac mi sie chce. Daj Boze niech sie cos dzis rozkreci, albo jutro, a jak nie to w poniedzialek :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: juz dluzej nie chce!!!
Chcialabym zeby to Niunio zadecydowal kiedy na swiat przyjdzie, ale czemu on juz nie chce?? A te telefony, smsy, wiadomosci, maile i ciagle pytania CZY JUZ?? KIEDY?? :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: juz nawet nie odpisuje na wiadomosci. A telefonow chyba nie bede odbierac :ico_olaboga:

To sie wam wtracilam w grudzien. Mam nadzieje ze nie macie za zle... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

22 lis 2008, 14:55

betka pisze:To sie wam wtracilam w grudzien. Mam nadzieje ze nie macie za zle... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Każdy jest tu mile widziany :ico_pocieszyciel:
Ja swoje dzieci po 10 dni przenosiłam, więc wiem co to jest takie oczekiwanie i jak bardzo irytują pytania innych... Nie zwracaj na nie uwagi, ignoruj... No bo ile można pytać...?
Mnie już też znajomi zaczynaja atakować... A na pytania typu: kiedy?, odpowiadam: jak będzie czas... I na tym kończę temat...

[ Dodano: 2008-11-22, 13:59 ]
Nie wytrzymam!!!!!!!!! Śnieg pada.......... Spadówa!!!!!!! Ja chcę w góry!!!!!!!!

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

22 lis 2008, 17:06

Karola no własnie snieg pada :-D
Dzis goscie przyjada ale bedzie kumpel kucharz wczesniej i porobi mi małe co nieco w kuchni tak wiec mnie odciazy :-D
Ogolnie to zle sie czuje,to głowa mnie boli albo mam mdlosci :ico_chory: ,nie wiem dlaczego...wypije sobie kawusie to moze glowa przejdzie ale mdłosci to co?bleeeee,nawet nie mam ochoty na jedzenie,jem tylko dlatego ze musze

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

22 lis 2008, 17:24

Magda, ty nie kawusię, tylko miętkę sobie zrób!!!

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

22 lis 2008, 17:31

karola to najpierw kawa a potem mieta :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość