Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

31 maja 2007, 09:58

czesc baboski
kaolcia witaj ...dawaj jakies fotki nicolci bo sie stesknilysmy
milego przyjecia urodzinowego...hihihi z tym tortem dobre masz racje jakby co to lapka w torcik lodowy :) :ico_smiechbig:
no to powodzenia kaolciu na egzaminie ...prosze go nam tu ladnie zdac a bedzie okazja :ico_zdrowko:
kristi powodzenia dzis u lekarza i daj znac co i jak ...no i brawa za "mala fasoleczke" moze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale by bylo super nastepna dzidzia w towarzystwie :ico_haha_01:kristi ale ci zazdroszcze zee malutka tak ladnie ci spi wielkie :ico_brawa_01:
justynka aduska jest przeslodka i ta spineczka i ten sliczny avatarek no miodzio a ja mam lobuza w bojowkach ....a dziewczynki sa slodziusie:)
aginko bedzie dobrzez malwinka to silna mala kobitka i wyzdrowieje zanim sie obejrzysz :) buziaki dla niej ogromne :ico_buziaczki_big:
no a tobie milej imprezki na weselu....ale bym sobie poszla na wesele ....i podylala....ale ci zazdroszcze ...i prosze mi porzadnie odpoczac na urlopie !!i wielkie buziaki dla kapika ...
diem a ty chyba zapomnialas ze czekamy na zdjecia po remoncvie no i oczywiscie zdjecia kurosha malego przystojniachy ....pochwal sie nim troszke moze ....co? ciotki dawno go nie widzialy:)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla matusia za zdmuchiwanie swieczki ....ale super ..na temacie roczniakow wyczytalam ze dziewczyny ucza najpierw gwizdac w gwiz dek i wtedy dzidzia sie uczy dmuchac ....musze tez zaczac lekcje :)
ok baboski popisalam lece sie ogarnac i na spacerek pa milego dnia

blondis
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 31 maja 2007, 08:58

31 maja 2007, 10:06

Witajcie dziewuszki,wszystkie mamusie...ja jeszcze nie.Zarejestrowalam sie na tik-taku ze wzgledu na moja chrzesnice...Nikosie od Kristi.Jestem siostra Kristi.A wiecie co jest najlepsze,ze ona coprawda wspominala cos ze moze byc w ciazy,ale wczoraj uparcie twierdzila ze dzis idzie do lekarza od nerki:):) nic jej nie pisne,zobaczymy kiedy mi wszystko opowie:):) pozdrawiam,i gratuluje wam dzieciaczkow:)

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

31 maja 2007, 10:11

blondis, witaj .....nicosia jest slodziusia gratulujemy chrzesnicy ....

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

31 maja 2007, 10:53

Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-05-31, 10:56 ]
dziendoberek :-D
dziewczyny pozniej naklikambo zaraz do mnie pielegniarka wpadnie,a my dopiero wstalismy niedawno :ico_olaboga:
przepraszam :ico_wstydzioch:
buzaki :ico_buziaczki_big:
a to zdjatka z wczorajszej wyprawy na basen i nowy fotelik w roli pierwszoplanowej (?) :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

31 maja 2007, 11:02

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sliczny kurosh ...normalnie nie moge z jego fruzurki .......pozazdroscic klaczkow :)]

Awatar użytkownika
wrzosia86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 22 maja 2007, 12:21

31 maja 2007, 11:17

Aginka pisze:wrzosia86, h.... ja Cię pamiętam ... bo Ty poniekąd z moich okolic ... a przynajmniej - mieszkamy najbliżej siebie ...


heheh od czasu do czasu nawet bardzo blisko bo studiuję w rzeszowie na wsizie:) :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

31 maja 2007, 12:04

Dzien Dobry Mamusie..
My jestesmy ladnie wyspane,spalysmy az do 9 30 :ico_brawa_01: Dzisiaj tylko na chwilke do was klikambo ide do lekarza z ta moja nerka i jestem ciekawa co mi doktor powie.. i sie juz boje ale staram sie myslec pozytywnie i bedzie ok..
A z ta fasolka to jeszcze nic pewnego napewno nic tam niema takze jak bede wiedziala cos wiecej to dam wam znac narazie niema chyba zadnej fasolki.. :ico_noniewiem:

Diem super fotki malego przystojniaczka i te bujne wloski miodzio.. :ico_brawa_01:

Iona ja tez sie ciesze ze moja Nicolcia tak super spi.. tylko to zasypianie czasami jest super a czasami mnie wykancza.. moze dlatego ze brakuje mi jednak czasami cierpliwosci ale pracuje nad tym :ico_oczko:

Kaola fajnie ze nas odwiedzilas czekamy na foteczki malej Nicoli i odzywaj sie jak tylko mozesz..Powodzenia na egzaminie,trzymam kciuki i wracajcie dziewczyny do zdrowi.. Powodzenia

Aginka tez zycze ci powodzenia w szukaniu nowego
:gitara: Wazne zebys byla zadowolona i szczesliwa a jak to juz twoja sprawa :ico_brawa_01: :ico_haha_02:

OK malutka sobie spi,udalo i sie ja uspac bez zadnych oporow :ico_oczko: Moze pospi troche.. A ja lece sie ladnie wyprysznicowac i ladnie zrobic bo ide do lekarza.. o rety juz mi serce mocniej bije bo ta adrenalina towarzyszy mi zawsze jak chodzi o doktorow no nic to narazie i buziaczki odezwe sie jak bede juz po lekarzu milego dnia wam zycze i paa do uslyszenia pozniej paa

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

31 maja 2007, 12:24

juz jestesmy po wizycie :ico_brawa_01: zaraz Was z przyjemnoscia poczytam , ale najpierw na prosbe wkleje zdjatka nieukonczonej kuchni :ico_wstydzioch: :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

31 maja 2007, 12:26

czesc KOCHANIUTKIE ja na chwilke z biblioteki pisze bo tu jest necik.
Tesknie za Wami niesamowicie, ae juz niedlugo mam Wam tyyyle do opowiedzenia, ze szok. Caluski dla wszystkich Baboskow i dla maluszkow ukochanych.
Paptki!!!!!!!!!!!!!!!!

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

31 maja 2007, 12:29

Obrazek
Obrazek
a to dla przypomnienia prace remontowe
Obrazek

[ Dodano: 2007-05-31, 12:38 ]
Maggie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: cale wieki kobito :ico_olaboga: czekamy z utesknieniem na wiesci od Was :ico_buziaczki_big:
kaola wiec wciaz zabiegana jestes :ico_oczko: :ico_haha_02: zdrowka Wam zyczymy, polamania piora na egzaminie :ico_haha_01: :ico_brawa_01: czekamy na zdjatka :509: i prosze nas nie opuszczac na dluzej niz tydzien :ico_nienie: :ico_haha_02:
kristi co bedzie to bedzie,ale moze jednak mala fasolka :ico_oczko: :ico_brawa_01: ja juz nie moge doczekac sie przyszlych wakacji kiedy to my mamy w planie rozpoczac starania :ico_haha_01: :ico_ciezarowka:
iwona dziekujemy za komplementa :ico_respekt: :ico_respekt: :ico_respekt: i pozostalym babosom :ico_haha_02: takze
Aginka :581: :580: :one:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość