Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

07 sty 2008, 00:50

ello ello

:ico_szoking: ale dzizaskoooooo wyglada Emi w tym cabriolecie :ico_brawa_01: cudofnieeeeeeeeeeee jak stary szofer (znakomity kierowca)
noooo noo ale Emi ma adoratorów :ico_haha_01:
Bartus aleśliczna buziulka :ico_brawa_01: co on tam zajada?

my sie wybraliśmy na spacerek super tyle śniegu napadało że choo .....choooo....ciezko sie wózkiem jechało ,ale co tam,potem zaszliśmy do TESCO i do znajomych na małe spodkanko :-D było super Amelka grzeczniutka była i rozrabiała na całego, a w drodze do domu nam zasneła pospała moze z 10 min bo dosc pózno wrocilismy 20.30 chyba wiec dopiero przed chwila zasneła uffff.... wycięczona :ico_olaboga:

a to kilka fotek z pobytu

ufff...wkoncu wypełzłam na śnieg :-D
Obrazek
za magiczną szyba nic mi nie straszne jest :ico_brawa_01:
Obrazek
panienka z okienka kuku.... :ico_haha_01:
Obrazek
w TESCO dział alkohole :-D :ico_zdrowko:
Obrazek
w goscinie tu tu Amelka
Obrazek
no to juz se poogladali -zrobiłam im tyk :-D :ico_brawa_01:
Obrazek
kukam se na świat :ico_brawa_01:

Obrazek
:ico_olaboga: straszne mam kłopoty
Obrazek

jestem taka duuuuuuuuuuuużaaaaaaaa -padnijcie przedemną kmiotki :ico_haha_01:

Obrazek

WIEC TO WSZYSTKO NA DZIS DOBRANOC :ico_spanko:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

07 sty 2008, 09:11

Witajcie
Becik świetne zdjecia widze ze wózio sprawdza sie na całego :-)
U nas nocka beznadziejna Jula co chwile sie budziła :ico_olaboga: normalnie padam na twarz :ico_spanko: kiedy ona przestanie sie tak budzic :ico_noniewiem: była pyciutka i lepiej spała w nocy niz teraz ...ach

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

07 sty 2008, 09:51

witajcie

moja jeszcze śpi ,aja juz wszystko porobiłam prawie :-)
gozdzikowa no jest OK-wczoraj jechalismyto nam sie koła przednie blokowały w śniegu ,ale jak ustawiłam blokade było juz dobrze sie nieokręcały :ico_olaboga: ciężo pchac po takimśniegu nieodśniezonym ,wszystko sie mieli pod kołami ,człowiek sam ledwo idzie ,a jeszcze wózek, a sanek jeszcze nie mamy takich z oparciem jedynie bez chłopaki mają kiedyś miałam ,ale oparcie chyba mój M gdzieś wyrzucił bo nie ma ,a tak by sie przykręciło bo sanki zostały :ico_placzek: no cholerka trza nowe kupic ,ale czy wiadomo czy ta zima u nas na pomorzu jakaś bedzie? :ico_noniewiem: czy warto w tym roku kupowac?zastanowie sie i zobaczymy jak bedzie ,a narazie jedziemy oszczednie bez wydatków bo mezu w polsce miesiac ,a jakos se trza radzic we wtorek za tydzien juz leci :523: spowrotem :ico_placzek:

ale sie wszystkie dziewczynki pospały stawiam :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

07 sty 2008, 10:29

Witajcie

U nas nocka z serii dziwnych. Emi obudziła się koło 2 więc wzięłam ją do łóżka i dałam cyca. Zasnęła ale później wierciła się, gaworzyła przez sen, przebudzała się co chwilkę. Miałam takie wrażenie jak by chciała spać ale nie mogła :ico_olaboga: I tak było do samego rana. Teraz ogląda bajki a ja czekam aż woda na kaszkę przestygnie.

Dzisiaj idziemy znowu na kontrolę. Ciekawe co nam dzisiaj powie.
A mężu dzwonił że zwalnia się z pracy i jedzie do chirurga bo łokieć go tak boli że nie może nim ruszać wogóle (ten łokieć miał podrutowany po wypadku). Tak się martwię żeby to nie było nic poważnego :ico_olaboga:

Dobra idę dać Emi kaszkę i może uda mi się tutaj jeszcze zajrzeć.
Póki co miłego dnia marcóweczki :-D

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

07 sty 2008, 10:30

widze ze totalnie mnie olalyscie :( przykro mi ale to nie pierwszy raz :( milego dnia
robie :ico_kawa: moze ktoras chce

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

07 sty 2008, 10:31

Becia zajefajne zdjęcia Amelki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

07 sty 2008, 11:12

karolina24, no co ty opowiadasz my Cie olały :ico_szoking: no wiesz
O ile nie sprawi Ci to kłopotu to ja poprosze

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

07 sty 2008, 11:47

Karolina gozdzikowa ma rację. Przecież Cie nie olałyśmy :ico_nienie:
Ja też poproszę :ico_kawa: jeśli można :ico_oczko:

A Emi dzisiaj znowu strajkuje z jedzeniem :ico_noniewiem: Zjadła zaledwie 5 łyżeczek kaszki i tyle. Już sama nie wiem co jej dawać

urmajo gozdzik co Wy dajecie jeść swoim maleństwom ?? Bo przecież mają już 10 miesięcy więc chyba trzeba by im było dietę rozszerzyć :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

07 sty 2008, 13:27

masz racje juz trzeba pomysleć o roszerzeniu diety aj juli daje rano kaszke Sinlac ze wzgledu na ta skaze to ma okrojone jedzonko czasem dostanie troszke chlebka z wendlinka a na obiadek je zupki potem deserek i na wieczór kaszke- iw sumie nie wiem co moglabym jej innego dawać :ico_noniewiem: czasem dam jej cos z obiadku ale to malutko

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

07 sty 2008, 15:04

no nie wogole mnie nie olalyscie wogole :( <foch>
prosze :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: dla wszystkich i :ico_tort: z soboty sama robilam bezowy smacznego
moj Macius spi a ja jem sniadanko i pije herbatke i kawke :)
teraz juz niemam czasu tak siedziec na laptopie jak keidys, teraz moj Macius juz tak zasuwa ze szok :) wstaje przy wsyztskim co sie da puszcza sie jedna reka no mowie Wam komedia

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość