Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

22 lis 2010, 15:53

tak wogole u nas od srody zapowiadaja snieg
no to ladnie... przydadza sie cwiczenia na slizgawce :ico_oczko: moj maz cos wspominal, ze i u nas zapowiadali nadejscie zimowej aury na ten tydzien :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-11-22, 17:33 ]
wlasnie slyszalam w radiu, ze u nas tez zapowiadaja na ten tydzien przymrozki i snieg, brrr...

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

22 lis 2010, 19:02

leona napisał/a:
tak wogole u nas od srody zapowiadaja snieg
no to ladnie... przydadza sie cwiczenia na slizgawce :ico_oczko: moj maz cos wspominal, ze i u nas zapowiadali nadejscie zimowej aury na ten tydzien :ico_noniewiem:
u nas tez podobno od środy :ico_noniewiem:

Helen, szkoda że Kiara mimo zmiany fotela nie polubiła jazdy samochodem. My raczej nie mamy takiego problemu. W sobotę mieliśmy do pokonania trasę ok 70 km, no i na początku było trochę złości, ale po pewnym czasie już Justynka smacznie spała :ico_oczko:

leona, gratulacje dla Marcela za wspinaczki łóżkowe ;-) Teraz i Ty będziesz musiała jeszcze pilniej obserwować co kombinuje :ico_noniewiem:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

22 lis 2010, 19:03

przydadza sie cwiczenia na slizgawce
no w nast tygodniu mam dwie jazdy a egzamin 7ego :ico_haha_01:


to Marcel dzisiaj :-D
Obrazek

[ Dodano: 2010-11-22, 18:04 ]
Teraz i Ty będziesz musiała jeszcze pilniej obserwować co kombinuje
on juz od jakiegos czasu na sofe wchodzil sam ale lozko jest o wiele wyzsze :ico_szoking: :ico_olaboga: no tyle ze znalazl sobie podparcie na ramie lozka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

22 lis 2010, 21:01

to Marcel dzisiaj
ale fajny :-D z ta konsola obok wyglada jak DJ rozbawiajacy towarzystwo :ico_oczko: a on "tylko" tak stoi czy byly juz pierwsze kroczki? moja sama jeszcze nie stoi...

[ Dodano: 2010-11-22, 20:02 ]
ale po pewnym czasie już Justynka smacznie spała
chyba wiekszosc dzieci tak ma, tylko moja o tym nie wie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

22 lis 2010, 22:46

tak Helen zgadzam się :ico_oczko: choć narzekać nie mogę na synka bo jak słyszę jak się sąsiadka dziwi że on na spacerze tak ładnie w wóżku siedzi to aż miło, bo faktycznie dużo dzieci się wierci i krzyczy.
co do świąt to ja bym chciała z moją rodzinką mąż ze swoją i nikt nie chce ustąpić...zresztą moi rodzice chyba by się zapłakali jakby wypadła kolej na święta u teściów...zawsze jeździmy na wieś tam jest ze 30 osób...od dziecka i póki będziemy żyli tam będą święta...jakoś sobie inaczej nie wyobrażam.

inia mi się zawsze ręce trzęsą przy kontroli, nawet jak nie mam niczego do ukrycia :ico_puknij:
a ja nawet dumna z siebie jestem bo nie panikowałam...6 godzin byłam w domu, w wannie, z książką...tu na forum a mąż spał...w szpitalu po 3 godzinach już był Piotrek z nami.

zupełnie inny dzień...mały próbował trochę wymusić chodzenie za rękę ale brałam go pod pachy i powtarzałam Piotruś sam, lekko puszczając ale się bał i po kilku krokach siadał, dalej na czoraka szedł gdzie chciał. Jestem wypoczęta i zrobiłam nawet obiad...on się bawił a ja siedziałam...Boże cudnie!

co do tłumów to Piotrek jest przyzwyczajony. U rodziców 5 osób, często brany do hipermarketów, rodziny...co 2 tygodnie jeździmy... lubi jak są dzieci.

Marcel nieźle kombinuje :-)
pięknie stoi, tak pewnie :ico_brawa_01:

co do jazdy samochodem...zawsze tak kombinuje żeby było to na drzemkę...więc jak mamy gdzieś jechać to jest to albo południe albo godziny 17, 18...
wtedy śpi pięknie i 2 godziny...
u teściów na wigilii pewnie będziemy od 15 do 17 a potem w drogę 120 km...mam nadzieję że mały będzie spał...
ciekawe czy to wyjdzie... a ps, jak mu śpiewam to się zawsze uspokaja :ico_oczko:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

22 lis 2010, 23:28

a on "tylko" tak stoi czy byly juz pierwsze kroczki?
jakies pol kroczka w moja strone bylo :ico_haha_01: :ico_oczko:
on na spacerze tak ładnie w wóżku siedzi to aż miło, bo faktycznie dużo dzieci się wierci i krzyczy.
ja wlasnie sie obawialam ze maly nie bedzie lubil spacerkow, pamietam jak kuzynki coreczka ryczala na kazdym spacerze i myslalam ze wszystkie dzieci tak maja :ico_haha_01: :ico_szoking:
a jednak nie, maly moze dlugoooo siedziec w wozku i nie marudzi, a jak marudzi to dostaje smoczka i dalej siedzi spokojnie i podziwia swiat :-)
u teściów na wigilii pewnie będziemy od 15 do 17 a potem w drogę 120 km...
to pozno ta druga wigilia bedzie,a Piotrek o ktorej chodzi spac??
dlugo chyba nie posiedzi :ico_noniewiem:

Jestem wypoczęta i zrobiłam nawet obiad...on się bawił a ja siedziałam...Boże cudnie!
no i super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Marcel mial dzisiaj tylko jedna drzemke, przed 19 zjadl kaszke i do lozeczka, myslalam ze zaraz usnie a on jeszcze tyle energii mial ze szok :ico_olaboga: :ico_haha_01: szalal w lozeczku jeszcze jakies 30min

no ale teraz grzecznie spi a i ja sie zbieram do lozka

dobrej nocki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

22 lis 2010, 23:29

moi rodzice chyba by się zapłakali jakby wypadła kolej na święta u teściów
ale te swieta to w sumie 3 dni, mozna wszystkich odwiedzic i na spokojnie poswietowac :ico_oczko: domyslam sie jednak, ze chodzi Ci o sama wigilie i jezeli jestes do tego przyzwyczajona i sprawia Ci to satysfakcje, to warto podtrzymywac tradycje podwojnej wigilii, bo to Wasza tradycja :-) a same swieta (1. i 2. dzien) gdzie spedzacie? pewnie sie najezdzicie ;)
lekko puszczając ale się bał i po kilku krokach siadał
ale tych kilka kroczkow sam robi? moja bedzie pewnie chodzic jako ostatnia :-D

[ Dodano: 2010-11-22, 22:32 ]
no ale teraz grzecznie spi a i ja sie zbieram do lozka
moja od 20:00 spi, az sie boje, ze sie obudzi w pelni sil, jak ja bede sie kladla :ico_sorki: :ico_haha_01:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

22 lis 2010, 23:36

moja od 20:00 spi, az sie boje, ze sie obudzi w pelni sil, jak ja bede sie kladla
to kladz sie juz do lozka :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-11-22, 22:37 ]
Helen, a mialam sie juz kiedys pytac, bo wiem ze Kiara spi z wami, to teraz tez spi u was w lozku?? nie spadnie z niego??

mezu oglada jeszcze jakies wiadomosci sportowe, poczekam az skonczy i pojdziemy razem spac

[ Dodano: 2010-11-22, 22:43 ]
paa

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

22 lis 2010, 23:45

, to teraz tez spi u was w lozku?? nie spadnie z niego??
teraz spi przy mnie na kanapie :ico_wstydzioch: bedzie trzeba przeniesc...
dobranoc :-)

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

23 lis 2010, 10:06

leona, powodzenia na egzaminie

leona, ale Marcel ma mine jakby coś tłumaczył :-D :ico_brawa_01: moja nie umie chodzić bez butów bo sie ślizga, wczoraj zapomniałam jej po spaniu włożyć to mi sama przyniosła i pokazywała aby na noge włożyć :ico_szoking:
ze u nas tez zapowiadaja na ten tydzien przymrozki i snieg, brrr...
u nas podobno też, tak słyszałam bo sama nie oglądam pogody
co do świąt to ja bym chciała z moją rodzinką mąż ze swoją i nikt nie chce ustąpić...
to tak jak u nas :ico_wstydzioch: tylko że teście mieszkają pod nami a moi rodzice na przeciwko więc nie jeździmy :-D poźniej niby 1 dzień u maich a 2 u teściów ale zawsze tak jest że idziemy do teściów a oni śpią i nic nie robią bo po wigili sie objedli albo ich nie ma więc znowu siedzimy u moich
inia mi się zawsze ręce trzęsą przy kontroli, nawet jak nie mam niczego do ukrycia :ico_puknij:
a ja jeszcze nie miałam :ico_sorki:
a ps, jak mu śpiewam to się zawsze uspokaja :ico_oczko:
a moja mnie przekrzykuje :ico_haha_01:

dzisiaj sie pytam mojej co zrobiła z zabawką a ona mi pokazuje ze nie wie :-D tak ramiona do góry uniosła i śmieszną minke zrobiła :ico_brawa_01: później sie jej tez podpytawałam o różne rzeczy i też tak robiła :ico_brawa_01: no i rozumie dobrze słowo nie, ja mówie nie a ona w ryk :ico_olaboga: ale coraz więcej razy odpuszcza niż psoci dalej
maly moze dlugoooo siedziec w wozku i nie marudzi, a jak marudzi to dostaje smoczka i dalej siedzi spokojnie i podziwia swiat :-)
u mnie tak samo, nawet w kościele się już uspokoiła i obserwuje, ostatnio cała msze przesiedziała w wózku pod koniec wyszła ale nawet przejść sie nie zdążyła :-D i trzeba było do domu wracać
moja bedzie pewnie chodzic jako ostatnia :-D
bo najmłodsza :ico_oczko:

myśle że nasza już wie że ma spać u siebie, troche w nocy wstawała ale ja kładłam i dalej spała :ico_sorki: chyba zęby bedą jej szły bo jakaś maruda jest

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość